За пъпчето

  • 2 174
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
От 3 дни вече е залепено пъпчето и дано има ефект.
Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 534
Цитат на: Desem
Ние в момента сме с лепенка на пъпа. Педиатърът ни я сложи. Внимавай лкато купуваш лепенките че има два вида едните имат марля посредата, не трябва да взимаш от нея... .

А аз пък винаги с марля купувам , сега и се обадих отново да я питам за лепенката и тя ми каза , че няма значение каква е . Според нея става и тази с марличката . В аптеката като им поискам лепенка за пъпна херния ми дават от нея , така че ... би трябвало да си познават стоката , надявам се . Обаче след месец като питам хирурга(защото пак ще ходим)и се окаже , че в лепенката е бил проблема и заради това няма ефект , ще стане интересно...
Педиатърката ни каза , че с лепенка не винаги се оправя (а при нас май така ще се получи)и другия месец отново сме в Пирогов при хирурга.

# 17
  • Мнения: 1 502
Здравейте, изчетох всичко до тук и съм малко притеснена и за нашето пъпче. От две седмици насам и то е ипъкнало. Акушерката ни каза, че е нормално и ще се оправи, ама аз хич не им вярвам на тукашните. Смятам да го заведа на д-р, та да видим той какво ще каже. Ето и две снимки да го видите, какво мислите по въпроса? И вашите пъпчета ли бяха така?
http://photobucket.com/albums/v487/Honda_04/?action=view&current=Vessi_02.jpg
http://photobucket.com/albums/v487/Honda_04/?action=view&current=Vessi_01.jpg

# 18
  • Мнения: 1 320
Ами не, честно казано и двата пъти си ни беше навътре. Такова и не съм виждала Tired .
Май сте за лекарски преглед Thinking

# 19
Thinking На мене ми прилича на пъпна херния това. Добре е казала акушерката , че е нормално и ще се оправи. Но ако е наистина херния, трябва да се слага лепенка за да се оправи, то ако можеше само.... Потърси мнението на лекар, яко стърчи тоя пъп.

# 20
  • Мнения: 1 502
Старчи не си играе. Утре пак ще идва акушерката, ще питам пак, а после ще го заведа на д-р, макар, че знам какъв ще е отговора му "Нищо му няма".

Общи условия

Активация на акаунт