Сексът по време на бременност!

  • 1 758
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
По повод това ,че спермата спомагала  за по-лесно раждане -при мен не подейства въобще.
Моят доктор беше гей и непрекъснато казваше на мъжа ми ,че можем да правим секс , но аз да не свършвам защото това предизвиквало контракции и можело да доведе до преждевременно раждане . Предполагам , че мрази жени и затова го казва.
Но в този период намерих статия,че повече женски оргазми водило до повече "бебешки усмивки". Сега нашето бебе е много щастливо и усмихнато , всички му викат "веселушко".И като някой ме попита , как така все се смее и на какво толкова се радва ........сещам се за стотиците оргазма и на мен ми става смешно.
А и друго , двамата попаднахме на статия, че нищо не може да се отказва на бремената дори и секс, защото ако имам желание и той не го удовлетвори може да пометна .Доста често се възползвах от това и той горкия как да ми откаже Joy

# 16
  • Мнения: 6 164
Не е нужно спермата да се изхвърля навън, защото тя не може да навреди на плода.


Само тук не съм съгласна.
Спермата съдържа простагландин.
Има жени с чувствителна матка, на която само това й трябва.
Следват контракции и риск от разкритие и преждевременно раждане.
Това от личен опит. Peace в осми месец.  Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 102
По повод това ,че спермата спомагала  за по-лесно раждане -при мен не подейства въобще.
Моят доктор беше гей и непрекъснато казваше на мъжа ми ,че можем да правим секс , но аз да не свършвам защото това предизвиквало контракции и можело да доведе до преждевременно раждане . Предполагам , че мрази жени и затова го казва.
Но в този период намерих статия,че повече женски оргазми водило до повече "бебешки усмивки". Сега нашето бебе е много щастливо и усмихнато , всички му викат "веселушко".И като някой ме попита , как така все се смее и на какво толкова се радва ........сещам се за стотиците оргазма и на мен ми става смешно.
А и друго , двамата попаднахме на статия, че нищо не може да се отказва на бремената дори и секс, защото ако имам желание и той не го удовлетвори може да пометна .Доста често се възползвах от това и той горкия как да ми откаже Joy

Вярвям в това   bouquet Ще потвърдя или отхвърля след няколко месеца. Laughing
А вижте какво намерих: http://zdrave.bg/index.php?c=n&id=275

# 18
  • Мнения: 1 216
Според мен въпросът за секса по време на бременноста не трябва да се задълбава в това къде да свърши мъжа.
Важното е двойката да се чувства комфортно да има секс!!!

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз пък имах проблеми и след четвъртия месец, поради медицинска забрана, която не спазих Embarassedполежах в болница с рискове за плода Sick

Но при всеки е индивидуално Peace

# 20
  • Мнения: 145
Аа,не  Naughty  контракциите на матката по време на оргазъм не застрашават плода,т.е. няма да започне преждевременно раждане.Тези контракции са от др тип.

Общи условия

Активация на акаунт