Пъчим гордо СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ тумбаци, още малко мами-юнаци!

  • 27 208
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 94
Да питам някоя от мамите в София дали има актуална информация за затворените улици в момента заради европейското по колоездене.
Снощи по новините казаха, че ще е до 15:00, но официалната информация е до 18:30 и не знам дали да чакам още или да излизам.
Моля, ако някой знае нещо, да сподели Praynig

# 256
  • Мнения: 229
Аз се прибрах към 3 без малко и Цариградско посока Пловдив е доста затворено, заедно с отбивките му. Затворени са и отбивките на Цариградско в обратната посока.
Затворен беше и бул. България посока от НДК към Орлов мост.
Това е, което видях аз днес, може да има и още.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 433
Мамета да ви се похваля, моя юнак се е обърнал надолу с главата newsm44 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Нали помните досега беше все седалищно разположен, ма сега си е главично и ме шутира ли, шутира по ребрата newsm62 newsm62
Така че не се отчайвайте, има време бебчовците да се обърнат в нормално положение.
Другата седмица трябва да ходя да ми взимат влагалищен/ не анален Joy Joy Joy Joy Joy/ секрет, за да изключим някоя инфекция и бактерии.
Дано само градусите поспаднат малко, че не знам как ще се доклат я до Шейново.
Поздрави от мен и си почивайте в жегите Hug Hug

# 258
  • Мнения: 415
Здравейте момичета,
Минавам само да се обадя защото от жегата нещо не мога да мисля  Sad
Целувам ви и всички да сте добре и бебчетата също!

# 259
  • Мнения: 64
Здравейте момичета и от мен, слушам ви как се оплаквате от жегите и ми е едно странно нали не излизам и си стоя на климатика и все си мисля че навън е приятно и хладничко.
Галя честито ти приятни ритничета в ребрата, много е сладко сигурно, аз още си усещам главичката ама както дойде.
Ани Бани и Саморасличе да не би да сте на плаж днеска никакви ви няма сладкишки.
Беринка и ти не пишеш как си надявам се гърлото ти се е оправило вече.

# 260
  • Мнения: 295
Здравейте мами Grinning
Тъкмо с е върнах от тийм-билдинга в планината и първо(още предиасе чуя с мъжо по скайпа даже)бързам да ви изчета.
Горе на Бклемето-беше леко хладно с ветренце и мноого снчести гори,като пристигнах в Търново и като слязох от колата(климатизирана беше) и ме лъъхна такава пещ,че не мога да се сафирясам.Оказа се че пътуванията не мидействат добре и ще се откажа да ходя на сватба края на август.
Мойте обриви ги мазах с Бочко при подсичане но още повече ми щипе.Но за 1 нощ минава.
Някой спомена за това,че аналния секрет спадал към профилакти1ните прегледи,аз преди да забременея си правих такъв пеглед,но не ми искаха фекална проба,а на майка ми и искаха....не знам на каква база ни разделиха.
Пебс,мойте крака се подуваха досега на моменти и замалко,но от 3 дена здраво ме държи...мога да нося само джапанки...чудя се дали изобщо ще спаднат ThinkingПоне седмица няма да имам време да си правя изследвания на урината,та ще видим.

По повод биричките...аз си ги позволявам,дори сега в планината се почувствах много добре сред 50 колеги всички големи купонджии...това най-вероятно ще е последното забавление с приятели за дълго време напред.
Моят мъж нали не ме е виждал от 4 месеца и сега му разправям,че бебо супер много рита и силно и той не ми вярва.Все пита:Ама как така?Ама как го усещаш???То се вижда,пък да не говорим заусещане.Страх ме е малко като ми види корема и го пипне да не се уплаши...
А и друго да кажа...за страха и черните мисли...аз съм си ги избила от главата,мисля си че се отразяват на бебто ако сме притеснени,тъжни и т.н.Какво ше стане с бебоците е Божа работа.Ние единствено можем да се надяваме и да си мислим хубави неща...  Grinning

# 261
  • Мнения: 1 896
Оф, днес ми е мрачно - мъжът ми си замина за София, а след седмица ще пътува за Стокхолм и ще дойде чак месец-два след раждането на бебчето.
А дребосъчко цял ден усеща, че нещо неприятно се случва и е супер нервен и нещастен и той, направо ми извади душата и сега само за татко си приказва. Много ще му липсва, те са супер дружки двамата.
Galia,
Браво за хубавата новина с обръщането на бебчето, и аз се надявам на подобна при следващата консултация.
Варненски мами, аз съм вече на линия за някое кафе сутрин към 10 примерно, макар че в тея жеги не смея да ви кандърдисвам да излизате. Имам и един бяс прикрепен към мен също тъй.

# 262
  • Мнения: 1 925
Извинете, че се намесвам в темата ви  Embarassed , но една от вашите мами  - Lilian_V  - не си е чистила кутията със съобщения и няма как да и отговоряяяяя Wink

# 263
  • София
  • Мнения: 606
Съжалявам, за off topica.

Stra4iatela  - изчистих си кутията.

До мамите - съжалаявам, че Ви натоварих с историята. Искам да Ви кажа да сте позитивни и щастливи. Господ си знае работата, всеки ден се раждат стотици сладки бебчета. И нашите ще са от тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Praynig Praynig Praynig

# 264
  • Мнения: 518
Добро утро, вече съм на линия Hug
Чери, не съм се изгубила и не съм по моренцето - просто имаш домашна работа, пък и да поглезя малко мъжкото тяло Crazy
Басилиск, за мен ранен сутрешен час е идеален, защото не съм далеч от Чаталджа; освен това ставам рано, а и сутрин не е толкова топло, че да ми спрат токовете Simple Smile Така, че казвай кога и къде, няма да се измъкнеш Hug

# 265
Как сте бе мацки в тия жеги?
Аз изпуквам на работа, гадно ми е, искам си  в къщиииииииии. Дано днес или утре вече да излизам в отпуска, защото в скоро време ще разстрелям някой

# 266
Пууууууууу от топлото съвсем изкуках, публикувах си поста без да съм свършила, голяма съм блейка  smile3532 . Та така де,  живея с надеждата вече да си седя в къщи. Пожелавам ви хладен и спокоен ден. Не зная при вас как е, ама моя бебок хич не му пука, че е топло, рита си човека на воля, не спира, аз си мислех, че от топлото по-кротко ще я даваме, ама не  newsm12 .

Целувки на всички по тумбаците. Басилиск, ние сме били съседки  smile3521

# 267
  • Мнения: 194
Добро утро!!!днес не излизайте много по-жегите,дават го да е адски топло!!!!!!
ЛЕК И ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!!

# 268
  • Мнения: 518
 Shocked Shocked Shocked
Къде сте всички??? #Crazy
Толкова слаба активност в делничен ден? ooooh!
А Ани къде е - вече втори ден я няма newsm78 Shocked
Dudulanke, моля ти се, отивай си вкъщи и почвай с пералните щото ще изпукаме от тая жега?? Praynig
Сега му е времето за пране - аз вчера пуснах 5-6 перални освен всичката друга домашна работа Joy
Малеее, момичета, влязла съм в осмака вече #Crazy Shocked

# 269
  • Мнения: 1 896
Ами ако искате, комшийки, може утре или днес надвечер да си направим някоя среща - има на 8-ми приморски полк едно приятно кафе Класик с една пързалка, то май вечер е в сянка де.
Абе къде е Ани наистина?

Общи условия

Активация на акаунт