Пъчим гордо СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ тумбаци, още малко мами-юнаци!

  • 27 177
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 104
Здравейте от мен!  Hug Както някой правилно е отбелязал...събота и неделя бях предимно на море и си поплувах доста  helpи беше прекрасно. newsm68 Добре, че още коремът ми не е много голям, та успявам да слизам по стръмното за моя любим плаж...където няма много хора, има камъни и е неземно красиво.

За мамите, които се интересуват от слингове, мисля че тези са доста добри, но незнам от къде могат да се поръчат - http://www.didymos.de/english/index_e.htm

И още нещо искам да питам...като ти напишат 45-я болничен, кога ти дават документите, които са необходими вече като влизаш да раждаш? Мисля да си сменя лекаря, че вече взе да ме дразни яко...гледа на бременните съвсем като пачка с пари ... Последния път ми взе 30 кинта, само за да погледни дали течението ми е ок?!? smile3511 Не трябва ли прегледи от този род да са безплатни, като ми е наблюдаващ?

# 286
  • София
  • Мнения: 1 433
Леле, мацки изписахме си темичката, кой ще ни направи нова newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Подкрепям Мишето за простирането, дано малко захладнее, че аз направо съм прегърнала вентилатора и не мърдам от него. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
На всичкото отгоре трябва всеки ден да ходя за бебешката кухня  на малката и направо ми се реве в тия жеги. Sick Sick Sick Sick Sick
Вчера мъж ми зяпаше Формулата и ми идеше да се пръсна от яд, защото там се скъса да вали, а ние тук си пукахме #Crazy #Crazy #Crazy
Айде до скоро отивам да прегръщам вентилатора Hug Hug Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 518
Момичета, изчакайте ме 30мин. да видя ще мога ли да пусна нова тема Embarassed Ако не успея ще предам щафетата Peace

# 288
  • Мнения: 547
Мишоче,а моята 10 годишна племенничка преди няколко дни ми заби такъв въпрос че си глътнах граматиката.Седи си хлапето пред чаша сладолед и изведнъж ме пита:А бебето реве ли вече?

Саморасличе и аз реагирах така на откритието,че над кухнята ни се заформя мокро помещение /Съседите дори не са говорили с нас за намеренията си.Просто един ден щях да се побъркам от шума отгоре и мъжа ми отиде да види какво става и така разбрахме-от работниците/.Реагирах,че трябва да направим нещо евентуално по съдебен път,но мъжа ми не ще и да чуе,а апартамента е на негово име.Единственото което направи беше да говори със съседите,а те му казали че няма страшно и всичко с канала било наред и той се прибра спокоен и за него въпроса приключи.Дори не реагира като си струпваха боклуците на 2 м. от нашата входна врата и от прахоляците правех алергични пристъпи всеки път като излезех на коридора.Напълно си права,заслужава си и острия тон и ако може и нещо да го хлопне по главата за да се осъзнае,но не знам какво да го правя.Все едно че си отглеждам едно 38г. бебе.Въобще този мой мъж много ме ядосва непрекъснато и днес направо го попитах той знае ли,че след около месец ще става баща и тези 7 месеца и половина досега не му ли стигнаха да проумее че това е отговорност,която трябва да поеме.Знаеш ли какво ми отговори?Ще паднеш.Искала съм той да се заеме с най-тежката работа,а аз да не правя нищо.  Shocked Бъдещата детска стая е склад и вместо да я разчисти,продължава да мъкне натурии в нея.Мама му е казала да не подрежда стаята преди бебето да се роди и той слушка.брат му пък се канеха да ми пращат другата седмица на гости племенничката и той беше напълно съгласен че няма значение че тогава ще съм в края на 8 месец и момента е подходящ,но оня ден бяха у нас и видяха,че едвам се движа от болки и трудно дишам,та се надявам да размислят по въпроса.Бясна съм и на него и на близките му,ама в момента съм безсилна.В крайна сметка аз се тормазя,макар и косвено тормозя и бебето,а той горкичкия се оплаква че му нарушавам спокойствието.Но ако за другите неща все пак има още време да се осъзнае,за хлебарките ми се струва особено спешно да вземем веднага мерки.Но доколкото разбирам не мога аз да предприема действия без неговото участие,защото не трябва да съм в апартамента по същото време.Благодаря ти за отговора.Ще пробвам пак да говоря с него по въпроса и да го убедя да се заеме.

# 289
  • Мнения: 2 069
Здравейте от мен!   Laughing Не съм писала мноооого отдавна  Embarassed
Ще си имам момиченце  smile3522  и съм решила да раждам в Шейново /секцио/ Ще ходя на 26.07 /мисля че беше/ има ден на отворените врати и съм се записала Simple Smile

# 290
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Чери-спа аз досега съм изследвана за хемоглобин само един път и пак беше толкова.Тогава бях в болницата,заради болничен и доктора ми изписа Тотема,но след като ги свърших нито ми пусна изследванния да види дали ми се е покачил нито нищо.Аз взех да си мисля че сега ми ги пусна тези изследвания просто защото така трябва.И въобще нищо не разбрах кво става.Тука пишете,че постоянно ви изследват хемоглобина и постоянно ви изписват разни железа,а аз все едно не съм бременна.
За документите за болницата Лилеби и аз вече това се чудя,както бях писала по-рано моя док ми каза че ще ми ги даде 1 седмица преди термина.Което ме притеснява понеже бебето от 7ия месец върви с две седмици напред.Нищо чудно да родя без документи.

# 291
  • Мнения: 518
Ето я новата - стара тема /картинките няма как да сменя, защото не знам от къде се вземат Rolling Eyes/:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208817.new#new

Джи-Джо, това, което пишеш много ме натъжава и поражда за мен логичния въпрос : Щастлива ли си с този начин на живот?А дечко ще бъде ли щастлив, щом татко му отсега не го забелязва? Sad

Общи условия

Активация на акаунт