razo4arovana sam

  • 3 282
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 758
Жалко,че не съм попаднала навреме на статията за хиперлактацията. Спрях да ползвам подложки/подплънки чак към края на първата година. Иначе спазвах това за редуването на гърдите, но явно не е било достатъчно. От друга страна течеше ми едната, докато Косара суче от другата... Останалите течове спряха май към третия месец... Знам ли вече. Малко са ми мъгляви ония дни. Бях толкова заета да се отбранявам и да отстоявам решенията си за бебочка, че в комбинация с грижите по домашната работа и недоспиването... добре, че се забравят тия работи, че иначе едва ли щях да се навия на второ Simple Smile
Лошото е, че за начинаещ е много трудно да разбере от недояждане ли страда детето или от преяждане, при положение, че симптомите са почти едни и същи...

wolfibuba възползвай се от това, че си в цивилизована страна и наистина си намери консултант по кърменето. Друго си е разговора "очи в очи".

Ето я и обещаната снимка Моето шило вместо да изскача от торбата, засега се задоволява да се върти заедно с нея  Laughing

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 23:26 от Пунчик

# 61
  • Мнения: 532
Пунчик, не ти се отваря снимката, бейби.

Спокойно, всичко си направила правилно, виж че още се кърмите, а Косара е едно от най-сладките бебочки, които съм виждала  Hug

Просто има дечица, при които храносмилателната им система сработва по-трудно, ако трябва така общо да се изкажа.

Аз имах недостиг на кърма и пак ми течеше другата гърда, Йони като засучеше от едната, просто се "отваряше" и винаги трябваше да я притисна с подплънката за малко в началото да не хабя вълшебната течност.

Друг е въпросът, че съм произвеждала точно толкова, колкото Йони (въпреки че беше едро бебе) е можела да храносмели. Просто при нея вариантът е бил по малко и по-начесто.

Нали знаеш - всяка майка може да изхрани бебето си - дали ще направи по-малко кърмения с отделяне на по-голямо количество кърма или повече кърмения с отделяне на по-малко кърма - важен е сборът за опрделен период, обикновено 24 часа.

(това го пиша не за Пунчик, май, щото тя е доста опитна вече, ами за всички, които ще четат тук)  Simple Smile



# 62
  • Варна
  • Мнения: 758
Пунчик, не ти се отваря снимката, бейби.

Крайно време е значи да спра да ги качвам на bgphotos... Така или иначе дадох достатъчно подробни обяснения. Единственото, което не съм описала по-горе, а го има на снимката е това колко сме разхвърляни  Joy

Общи условия

Активация на акаунт