Хващали ли сте мъжа си да се самозадоволява

  • 49 054
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 462
Не е изневяра естествено Laughing Но какво мислят тези, които писашат, че изневярата става първо в главата? newsm78

. Досега не съм видяла някое семейство да се е развалило заради това, че някой си е фантазирал за чужда жена/мъж.

 Аз пък съм виждала...мацката беше толкова обсебена от идеята че и изневеряват,че направо го побъркваше.
Рев след секс,щото тя била усетила че той си мисля за някоя си друга,рев пред тв-то ,щото тя усещала ,че той сега желае актрисата и ред подобни простотии.

# 91
  • Мнения: X
Аз пък съм виждала...мацката беше толкова обсебена от идеята че и изневеряват,че направо го побъркваше.
Рев след секс,щото тя била усетила че той си мисля за някоя си друга,рев пред тв-то ,щото тя усещала ,че той сега желае актрисата и ред подобни простотии.


То не фантазиите на мъжа са развалили семейството, а овчата мисъл на жена му.  Laughing

# 92
  • Мнения: 274
Да виждала съм го. Обикновено го прави пред мен, а понякога аз сама го подтиквам, когато не съм в настроение за секс. До него съм, милвам го, галя го, може и да му помогна ако иска и не мисля, че има нещо лошо в това. И дори понякога да фантазира за знойна кака, предполагам, че е фантазия за момента, която подпомага възбудата, както се е случвало при мен. Изключваш се от реалността и заобикалящият те свят и се отпускаш напълно.След това просто изчезва и се размива. Сега да не решите, че не правим нормален секс или, че ни куца  Joy Разнообразието е хубаво нещо, пък и е възбуждащо!

# 93
  • Мнения: 41
май трябва да има дискретност в тези неща, всеки да си се усамотява. Аз лично не бих искала да ме "хванат" в такъв момент.

# 94
  • Мнения: 321
Мх. Какво толкова? Всички го правят, само дето някои не си признават. С моя си говорим съвсем свободно за това даже.
Peace

# 95
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само не обобщавайте с това "всички", че взех да си мисля, че не съм нормална като нямам желание да се усамотявам за подобен род дейности.

Наистина ли има развалени семейства заради сексуални фантазии?!? Shocked Просто не мога да повярвам, че това е единствената причина Crazy

# 96
  • Мнения: 321
Зависи ти какво си разбрала под вси4ки въпроса беше май: "Хващали ли сте мъжа си да се самозодоволява?" аз под всички разбирам -мъжете- става въпрос за тях НАЛИ?

# 97
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Не съм, но и да го хвана, няма нищо лошо в това.

# 98
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зависи ти какво си разбрала под вси4ки въпроса беше май: "Хващали ли сте мъжа си да се самозодоволява?" аз под всички разбирам -мъжете- става въпрос за тях НАЛИ?
Под "всички" разбирам наистина  всички, а не "всички мъже". Още повече, че в темата се коментира и женската мастурбация.

# 99
Понякога се самозадоволява пред мен Blush

# 100
  • Мнения: 4 362
не съм го виждала, но ми е казвал, че го прави понякога Wink изобщо не се притеснявам!

 Peace

# 101
Ако си чела , че самозадоволяването е съвсем нормален и необходим процес и при двата пола изобщо няма да ти се налага да си задаваш някои въпроси , иначе си права , че ако го  свариш ще е малко конфузно LaughingНе съм го сварвала ,но и той го прави под душа ,така че няма място за притеснение.

# 102
  • Мнения: 43
не съм го виждала, но ми е казвал, че го прави понякога Wink изобщо не се притеснявам!

 Peace
Peace ако го хвана  може и да се присъединя

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не мисля, че е лош индикатор, ако се самозадоволява. Стига друга да не тръгне да го задоволява, че #2gunfire

# 104
  • Мнения: 3 634
Аз го попитах вчера  Laughing
Казах: "Ти самозадоволяваш ли се? Защото във форума пише, че всички мъже го правят, но крият." Пак ми каза, че не го прави, защото не му е интересно...лъже или има и такива?!

Общи условия

Активация на акаунт