Бихте ли си купили?

  • 10 225
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 196
Толкова пари за спален комплект, при настоящия ни семеен бюджет,ми се виждат много.
Ама знам ли,ако пък се променят финансиите,може да ми се изнежи морното тяло и да ми се приискат чаршафи с 'найсе хиляди нишки. Whistling
 Обаче в това не лягам.

Имам чувството,че ще се задуша ако легна върху тоз разкош. Crazy

# 61
  • Мнения: 4 546
може възглавниците да са бонус - оръжие срещу хъркащ мъж  Joy

# 62
  • Мнения: 2 196
може възглавниците да са бонус - оръжие срещу хъркащ мъж  Joy
Това е наказуемо,внимавай.
Може да се изтълкува като опит за предумишлено убийство. Laughing

# 63
  • Мнения: X
...................
Имам чувството,че ще се задуша ако легна върху тоз разкош. Crazy

 newsm10  Laughing

+ калъфката за поличката или каквото беше там

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
За мен и 150 лв са много за чаршафи. Да са живи и здрави майка ми и свекърва ми, че ме обзаведоха със спално бельо. От чужбина съм си накупила също доста комплекти, така че имам за близките десетина години какво да ползвам. Имам сигурно 15 комплекта- различни материи и десени.

И съм длъжна да отбележа- и 50 млн нишки да са на кв. милиметър, пак се казва чаршаФи. ЧаршаВ не става по никой начин  Tired

# 65
  • София
  • Мнения: 6 559
.... до сатениран памук, който е страхотено нещо и май само на xenia не й харесва. Аз купувам такива защото не се мачкат, съответно не ми се налага да гладя след пране, освен това ме удовлетворяват като размер - 240 на 260, понеже спалнята ми е по-голямшка, стандартните чаршафи не ми стигат отстрани
  Peace Peace Peace и аз така. а долен с ластик също е много удобно стига да не е от ония хавлиените  Sick

# 66
  • Мнения: 1 313
Не бих купила такива чаршафи. Но щом се предлагат значи някой ги купува Wink

# 67
  • NY
  • Мнения: 209
Да, бих купила...

ако немога да си позволя да платя тази цена , но са ми харесали , ще купя по ефтини....но ще гледам да имат подобно качество

имам един познат който дава маса пари за спално бельо  абсолютно осъзнато и има желязно обяснение за това....
казва ,че 1/3 от живота му минава в леглото и както се старае да усигури най доброто за останалите 2/3, така иска и най доброто и за тази част .....защото и тя е негова и също толкова важна  Simple Smile

всъщност красивото и качествено бельо е скъпо  и извън бг  Peace

# 68
  • Мнения: 4 546
хм, явно човек като си купува скъпи неща държи и да се похвали. аз не мога да си представя да тръгна да разправям каква марка и колко ми струват чаршафите, колкото и пари съм дала за тях и защо: форума го изключвам, тука си казваме и тоалетната хартия как си закачаме  Joy

# 69
  • Мнения: 1 174
Не, не бих дала толкова пари за чаршафи.
Вкъщи ползваме предимно калъфите с ластик, които някъде се водят и протектори за матраци.Много са удобни, особено за мъж като моичкия, който с няколко среднощни завъртания събира всичко. Wink
Имаме и един спален комплект на Тач, памучен сатен, от който съм много доволна.Подарък ни е.На същата фирма купих и чаршафи за бебка, два комплекта, които много харесвам и изобщо не мога да сравнявам с тези на Бертони, например.

Eklere, много хубаво го е казал твоят познат. Simple Smile Подобно е на онази мисъл английска, в която се казваше, чее не сме толкова богати, за да си позволяваме некачество Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 893
Не бих си купила и това няма нищо общо с финансовите ми възможности, а с факта, че изобщо не ми пука на какво спя. Заспивам в движение и ставам щом си отворя очите, и толкова много се въртя, че сутрин обикновено чаршафа е под леглото  Laughing
Единственото ми предпочитание е към белия цвят.
А за гостите има хотели  Peace

# 71
  • Мнения: 211
Е, питам тогава аз - как човек да е сигурен когато купува нещо и дава толкова много пари, че наистина то е точно това, за което му го предлагат.

С Декларация за съответствие.  Mr. Green
 
А иначе коментара ми по темата е :  " На гол тумбак - чифте пищови!"

Общи условия

Активация на акаунт