Татуирана педагожка в детска градина

  • 8 987
  • 192
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 939
Навремето не беше най- нормалното нещо майките ни да се татуират, нъл тъй Simple Smile
То, навремето и други неща бяха ненормални и табу, ама гледам - появила си се на този свят, явно и твоите родители не са били от най-срамежливите....

# 151
  • Мнения: 8 917
Педагожката някога е била млада Joy
Joy Ами така си е Mr. Green Все някога е била Laughing

# 152
  • Мнения: 17 410
Е,  стига се правихте на интересни, де! Така и не получихме отговор колко жени на средна възраст с престижни професии и татуировки познавате Mr. Green Що така лично приемате темата, не мога да разбера..., то е ясно, че в наши дни е масово явление татуирането  Peace

# 153
  • Мнения: 939
Е,  стига се правихте на интересни, де! Така и не получихме отговор колко жени на средна възраст с престижни професии и татуировки познавате Mr. Green Що така лично приемате темата, не мога да разбера..., то е ясно, че в наши дни е масово явление татуирането  Peace
Защото:
1. И аз съм с такава професия.
2. И аз имам татуировка
3. Не виждам какъв е проблема в случая.
4. Пак ще попитам - може ли да кажете, че всеки миг от живота ви е пример за подражание, че сте тръгнали да съдите жената каква е била и т.н. Хората се променят.

# 154
  • Мнения: 9 990
Ами-нямам право да изтипосам тук хора, които не познаваш ти, че да ти доказвам, че са с професионална реализация далеч над средната, на възраст 40 години и даже някои сега се замислят за нов татос.Това, че ти не познаваш си е твой проблем.Ето-аз ще се реализирам, ще вървя напред, ще градя/защото тепърва се уча/ и съм с татос.И на 50 години ще съм преуспяла/ дано/ жена с татуировка.Нещо нередно?

# 155
  • Мнения: 17 410
Пенелопа, айде по- спокойно! Няма нужда  да се пениш и ти толкова! Да, не познавам, и не само аз не познавам Wink

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 15:32 от ДееНКа

# 156
  • Мнения: 9 990
Нямаш си и идея колко съм спокойна  Party
Кефя се на безумия днес..... CrazyРедактирай се-не съм Пенолпа.... hahaha

# 157
  • Мнения: 2 567
Ако щете вярвайте, но вече като погледна тази тема и се сещам за Попай моряка. Почнах да си представям тази възпитателка точно като него. Груба и с разни морски татута по огромните, груби, космати ръце  Simple Smile
Аз нямам проблем с татуираните хора, въпреки че не ми харесва татуирането. Не бих си и помислила, че татуирането е признак на ниска култура.
В конкретния случай за мене би имало значение отношението на тази жена. Ако ми допада, ако ще и цялата да е в рисунки все ще ми е тая.

# 158
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ето, за да повлека крак, и да отговоря първа на собствения си призив, заставам пред вас, виртуално, и с ръка на сърцето ви заявявам, че нито аз, нито съпругът ми, нито нашите родители познаваме хора с престижни професии, попреминали 50-те, които да имат татуировки!

Вие сте!

П.П. Обещвам от името на всички, ако ми позволите, че твърденията ви ще се примемат за верни, стига да сте честни пред себе си!

# 159
  • Мнения: 939
Аз познавам - дядо ми имаше една. Хич не я харесваше, но ... младежките години са си казали думата.А беше и много грозна татуировка. Беше директор на завод. Лека му пръст!

# 160
  • Мнения: 9 990
Нансен, аз познавам, ама са в чужбинско, това брои ли се?и тук познавам-по-млади разбира се, но пак чудесно реализиращи се.На ръководни постове.Ще поживеем, ще видим на 50 дали ще са Директори все още. Peace

# 161
  • Мнения: 17 410
НЕ, не се брои. ПИтането е за България и за жени около и над 50-те. Wink

# 162
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Разбрахме се, че не говорим за нас и нашите връстници +/- и за БГ конюнктурата преди 30 и нещо години!

# 163
  • Мнения: 9 990
Хм, тук се затруднявам, не за друго, ами защото просто е нормално познатите и приятелите ми да са около моята възраст.
Познавам чужбински две такива жени иначе.Познавам мъже, но ги познавам чрез работата си.Татуирани,ерудирани с ръководна длъжност.Жените им не познавам обаче.
За конюктура като не говорим, а говорим с какво пречи татоса на професионализма-дайте доводи поне.Щото така нещо не се връзва-ето я-има татос, значи не трябва да работи едикакво си.Къде е логиката? newsm78И друго ме гложди-ето-познавам млади, реализирани жени с татоси.Те само след 10-ина години ще влезнат в тази категория, която вие определяте-50-годишни.Това с какво променя татоса им и реализацията им?

# 164
  • Мнения: 939
НЕ, не се брои. ПИтането е за България и за жени около и над 50-те. Wink
значи татуировката на дядо ми не се брои?  newsm78
Тогава предлагам баба ми - беше с 2 висши обраозвания, работеше в тогавашния инспекторат по училищата като училищен инспектор и имаше много грозен белег на едната й ръка (като бебе й направили нещо като ваксина, но с нож под формата на квадрат с много гадни ръбове), който като малка й е бил на рамото, но с годините се беше свлякъл под лакътя и се виждаше - много хора си мислеха, че е нещо като зачистена татуировка. Лека й пръст и на баба...

Общи условия

Активация на акаунт