Да хванеш очи!

  • 12 276
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
да,колкото и глупаво да звучи за някои,на мен лично ми се е случвало,а и бебчето ми хваща очи сега Thinkingвие вярвате ли на тия неща?аз както казах много Peaceда вържа ли на бебо червено конче на ръката newsm78??????????
Да, вържи му и му мий очичките с вода! Чудо голямо като казват, че било глупост!
Това си засяга само теб и твоето дете!  Peace

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Моля някой да даде разумно обяснение на това защо бебетата пищят от някои хора?

Не са им приятни просто.
Обзалагам се, че има хора от които и на теб ти иде да пищиш, но си минала възрастта, в която това минава за нормално.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Освен конеца да не забравиш и метода с метлата - много е важно, иначе все едно нищо не си направила.
Не го води никъде детето, че хората без очи ще останат от него.
Дръж го у дома и не го показвай навън докато премине възрастта на "хващане".

# 18
  • Мнения: 4 447
Какво означава "хваща очи", как по-точно се хващат очи  newsm78

Уроки, значи.

# 19
  • Мнения: 5 622
Колкото повече човек вярва в подобни щуротии, толкова по-уязвим е за тях...

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Колкото повече човек вярва в подобни щуротии, толкова по-уязвим е за тях...
Така, така...
(БУБА, много нежност и красота лъха от снимката ти...)

# 21
  • Мнения: 524
И ние му казваме уроки, мия лицето на бебето с вода 3 пъти от долу на горе и аз уж не вярвам, но го правя.

# 22
  • Мнения: 146
мисля че има нещо вярно и аз преди не вярвях,но откакто и аз заочнах да чуствам такива неща и после именно с тая вода  се поправям newsm78а и на бебо е така.така че има доста истина в това

# 23
  • Мнения: 6 029
ох. хващат очи и двамата, ми хората после си ги искат... маани, ядове големи!!!

съгласна съм, че колкото повече вярваш, толкова по-зле. има хора с кофти излъчване. мен не изморяват и напрягат. явно бебета също чувстват подобни неща. и толкова.

# 24
  • Мнения: 270
Първо се посмях добре.После все пак се сетих , че всеки има нужда от сигурност. Затова ще кажа само че всяка майка има власт да запази детето си с една проста и чиста майчинска молитва.Само така се Връзват очи. За атеистите остава изхода с конеца. Naughty

# 25
  • Мнения: 1 121
Аз не вярвам. Майка ми буквално ме побърква с подобни суеверия. Днес, например намерихме един плевел на балкона ни, вятърът го беше духнал от нейде със все корена, наведох се да го вдигна и изхвърля, а тя буквално изпадна в истерия-да не го пипам с ръка, да стоя далече от него, защото нямало нищо случайно на този свят, някой ни е направил черна магия и го е хвърлил на терасата ни Rolling Eyes

... чудех се да се смея ли, да плача ли Laughing

# 26
  • Мнения: 6 164
Как разбра, че ги е хванал тия очи?
В джоба ли му ги намери, що ли? newsm78

# 27
  • Мнения: 8 917
Ако става въпрос за уроки - не вярвам по принцип, но Гери винаги си е имала червено конче Peace

# 28
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
мисля че червеното конче не пречи, вържи го и спокойно си джиткайте сред хората

# 29
  • Мнения: 1 868
И да му вържеш няма да му навреди ,но ти ще си по спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт