Да хванеш очи!

  • 12 275
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 897
ooooh!
Защо се тровите с подобни глупости?
Стига с тия бабини деветини, уроки и отрицателни енергии.
Мислете положително!
Малко да се заям, може ли?
А защо мислиш, че положителното мислене е по-малко свързано с бабините деветини от отрицателното?
Във всеки случай, ако с положителна енергия можеш да повлияеш на нещо, логично е да можеш да му повлияеш и с отрицателна.


мхм, така е - Ако потребителката иска да му слага, пък нека му сложи, какво толкова ?!

Щом е малко може.  Hug Иначе пак съм се изразила неправилно-под мислете 'положително' -имах предвид да мислите за хубавите неща, които ви се случват и да се радвате на бебето си и да не изпадате в ужас всеки път, когато някой погледане детето ви че може да го 'урочаса'.Да не отдавате всеки плач и превъзбуденост на детето на 'хващане на очи' и други подобни-бебетата плачат и нервничат-нормално е.
А иначе ако някой се чувства по-спокоен като сложи червено конче на детето си-нека слага-няма лошо и не е престъпление.Само дето мен ми е много чудно по какъв точно начин това конче 'помага'.  newsm78
 Може и аз да съм от прекалено рационално мислещите.Просто не разбирам паникьосването от уроки , хващане на очи и така...

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 10:48 от Ulia

# 61
  • Мнения: 4 621
Какво означава "хваща очи", как по-точно се хващат очи  newsm78
И аз това се чудя Thinking
По въпроса, не вярвам в такива неща Hug

# 62
  • Мнения: 1 483
Не вярвам на такива неща.Баба му беше вързала червен нонец,но аз го махнах Crossing Arms Whistling

# 63
  • Мнения: 2 096
Винаги съм се смеела на подобни теми.  Сега обаче с риск да ми се смеят на мен, ще споделя, че от известно време и на мен ми минават подобни абсурдни мисли за т.нар. лоши очи.  Моля някой да даде разумно обяснение на това защо бебетата пищят от някои хора? Аз си го обяснявам с предаване на отрицателна енергия,  това е нещо в което съм убедена, че съществува.  Какво е вашето обяснение?
защото са им грозни или неприятни.. аз не харесвам всички хора, защо да очаквам това от моето бебе

# 64
  • Мнения: 4 447
Винаги съм се смеела на подобни теми.  Сега обаче с риск да ми се смеят на мен, ще споделя, че от известно време и на мен ми минават подобни абсурдни мисли за т.нар. лоши очи.  Моля някой да даде разумно обяснение на това защо бебетата пищят от някои хора? Аз си го обяснявам с предаване на отрицателна енергия,  това е нещо в което съм убедена, че съществува.  Какво е вашето обяснение?
защото са им грозни или неприятни.. аз не харесвам всички хора, защо да очаквам това от моето бебе

Все някой трявба да харесваш.  Mr. Green

# 65
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Мммм, най-обичам такива теми Crazy
Аз очи не хващам, хващам други работи Flutter

 Joy И аз така, и две бръчки между очите имам, пък до сега никой познат не се е оплакал че детето му от мен реве и "хваща очи"
Та значи, не вярвам в такива работи, но ако вие вярвате сложете си червен конец, синьо манисто, всичко което ви носи спокойствие  Heart Eyes  

# 66
  • Мнения: 2 096
Винаги съм се смеела на подобни теми.  Сега обаче с риск да ми се смеят на мен, ще споделя, че от известно време и на мен ми минават подобни абсурдни мисли за т.нар. лоши очи.  Моля някой да даде разумно обяснение на това защо бебетата пищят от някои хора? Аз си го обяснявам с предаване на отрицателна енергия,  това е нещо в което съм убедена, че съществува.  Какво е вашето обяснение?
защото са им грозни или неприятни.. аз не харесвам всички хора, защо да очаквам това от моето бебе

Все някой трявба да харесваш.  Mr. Green

освен мене си ли имаш предвид
  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 4 362
 Scream Scream Scream ще ме побъркате вече,хващам си багажчето и в жълтата сграда   bye motorЖелаещи за съквартиранти Whistling newsm56

Знам за уроки,ама за хващане на очи  Scream

# 68
  • Мнения: 8 505
Да, вържи му и му мий очичките с вода!

С водата се съгласявам.И не само очите-ръцете и крачетата също намокри.И му давай да пие вода често.
Лято е.Жега голяма.На детето му е некомфортно и е неспокойно.
А с конци и очи не си губи времето.

# 69
  • Мнения: 6 461
да,колкото и глупаво да звучи за някои,на мен лично ми се е случвало,а и бебчето ми хваща очи сега Thinkingвие вярвате ли на тия неща?аз както казах много Peaceда вържа ли на бебо червено конче на ръката newsm78??????????
Не вярвам в подобни суеверия.

# 70
  • Мнения: 4 965
Да, вържи му и му мий очичките с вода!

С водата се съгласявам.И не само очите-ръцете и крачетата също намокри.И му давай да пие вода често.
Лято е.Жега голяма.На детето му е некомфортно и е неспокойно.
А с конци и очи не си губи времето.

Много точно.
А и не само ги мокри, ами и сапунче слагай /на ръцете и краката, де/ - очичките с вода по няколко пъти на ден /прашно е навън, а и сигурно се поти детенцето/...
Честно казано, това с миенето много строго го спазвам, но не заради разните уроки и т.н., а заради хигиената - след прибиране вкъщи всички минаваме през банята - досега очи не съм откривала вкъщи /освен нашите/  Sunglasses.

Въщност, миенето на очите наистина има резон /т.е. не бързайте да налитате на бой на разни лелки и бабки/ - след емоциите от деня освежава, тонизира, отмива мръсотията и т.н. - децата наистина се успокояват /т.е. няма общо с "хващането на очи", а с умората - аз самата обожавам след напрегнат ден да си измия лицето със студена вода - после спя като къпана - между другото, обливането на лицето със студена вода се нарича "немско водолечение" и лекува точно стрес/.

# 71
  • Мнения: 374
с какво по-точно ги хващате тия очи че не разбрах.....???  newsm78

# 72

Общи условия

Активация на акаунт