Да хванеш очи!

  • 12 274
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 426
ooooh!
Защо се тровите с подобни глупости?
Стига с тия бабини деветини, уроки и отрицателни енергии.
Мислете положително!
Малко да се заям, може ли?
А защо мислиш, че положителното мислене е по-малко свързано с бабините деветини от отрицателното?
Във всеки случай, ако с положителна енергия можеш да повлияеш на нещо, логично е да можеш да му повлияеш и с отрицателна.

# 31
  • Мнения: 19 303
Какво означава "хваща очи", как по-точно се хващат очи  newsm78

Уроки, значи.

как точно?някой вижда бебето и очите на този някой могат да урочасват ли?

бе хора,защо не пишете на нормален съвременен български?какво е това хващам очи!

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Първо се посмях добре.После все пак се сетих , че всеки има нужда от сигурност. Затова ще кажа само че всяка майка има власт да запази детето си с една проста и чиста майчинска молитва.Само така се Връзват очи. За атеистите остава изхода с конеца. Naughty
Тц, за атеистите остава да се радваме на щастливи и спокойни деца. Който вярва на подобни неща, значи мисли отрицателно и това се предава на детето. Няма нищо по-хубаво от спокойна и уверена майка, свободна от всякакви страхове. А бебетата и децата на тези майки са истински щастливци.

# 33
  • Мнения: 4 496
Вържи,ако ще се чувстваш по-спокойна.И на мен се опитваха да ми насаждат бабини деветини в главата,и просто на малката и оставих мартеничката.Но не вярвам в такива неща.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 561
И ние му казваме уроки, мия лицето на бебето с вода 3 пъти от долу на горе и аз уж не вярвам, но го правя.
все едно аз съм го писала  hahaha

# 35
  • София
  • Мнения: 1 877
Аааааааа, ние всичките хващаме очи (просто сме толкова готини, че не може да ни пропусне човек) Mr. Green.

# 36
  • Мнения: 19 303
мале тук човек верно може да се психира яко.като чета кой какво прави си викам да не би пък да съм лоша майка като оставям детето ми да хваща очи . и понеже няма баби около нас преди да прочета за разни бабини деветини във форума  бях в пълно неведение.ама  май така е по-добре отколковто човек да си вкарва мухи в главата.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 592
Ха-ха-ха, и като ги хване тези очи, какво ги прави? Вади ли ги?

# 38
  • Мнения: 3 069
Един ден преди Вики да навърши 3 месеца имахме инцидент и спешно посетихме Пирогов.
Трябва да ви кажа, че лекарите ни спукаха от бъзици за червения коннец.
От тогава слагам конче под дрехата му.

# 39
  • Bapнa
  • Мнения: 762
ooooh!
Защо се тровите с подобни глупости?
Стига с тия бабини деветини, уроки и отрицателни енергии.
Мислете положително!
Малко да се заям, може ли?
А защо мислиш, че положителното мислене е по-малко свързано с бабините деветини от отрицателното?
Във всеки случай, ако с положителна енергия можеш да повлияеш на нещо, логично е да можеш да му повлияеш и с отрицателна.


мхм, така е - Ако потребителката иска да му слага, пък нека му сложи, какво толкова ?!

# 40
  • Мнения: 4 447
Ха-ха-ха, и като ги хване тези очи, какво ги прави? Вади ли ги?

"Мамо, мамо!"
"Кажи, маме."
"Кака, какви очи има?"
"Тъмно-кафяви, маме!"
Детенцето подава ръчичка напред и разтваря шепичка:
"Аааа не, светло кафяви са!"

# 41
  • Мнения: 2 211
Какво да ви кажа... лудницата е пълна!
Отивам аз в офиса с детето (водя го за първи път там, няма червен конец на ръката) и той, естествено, се радва на всички, закача се, хили се, бърбори им... И изведнъж една от служителките, възрастна, скоро назначена идва и ми казва: "На това дете после му измиите очите, че с толкова много нови хора...." Идеше ми да фрасна един зад връта, та да й удари главата плочките! Много се ядосах!
То детето в парка като излиза на разходка не се среща с нови хора - всичките ги познава  Mr. Green, по улиците като ходим - също всички хора познава.... Тогава просто за първи път в живота си видя нови хора  Sick

Абе луда работа!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 877
И изведнъж една от служителките, възрастна, скоро назначена идва и ми казва: "На това дете после му измиите очите, че с толкова много нови хора...." Идеше ми да фрасна един зад врЪта, та да й удари главата плочките! Много се ядосах!
#Crazy Shocked #Crazy

Бе тя жената не го е казала с лошо, не мога да разбера защо го избиваш на агресия?!?!?!

На мен също много пъти странични хора са ми повтаряли да вържа червен конец, даже са ми носили вода да измия лицето на бебо, но аз просто отговарям "Не благодаря, ние не вярваме в такива неща." и това е...

Дано само да не те ядосам някога, че кой знае какво ще ти се ще да ми направиш Mr. Green.

# 43
  • Мнения: 471
Е, чак пък да я фраснеш.........
Аз мия очи.........най-често вадя пюре от там. Червен конец не съм връзвала.........беше ме страх да не го лапне. Ако има хора, които го дразнят или плаче от тях направо им казвам да не го гушкат.......е има няколко сърдити вече и няколко които казват че свекър ми имал най-злата снаха в блока..........ама детето ми е доволно нали.......не може всички да ме обичат.

# 44
  • Мнения: 2 211
Ами какво да направя, просто много се дразня от такива хора. Нито ме знае, нито ме познава от къде на къде е тръгнала да ме съветва какво да си правя с детето? Особенно пък такива дивотии.... Да си мие очите на внуците и да прави с тях каквото си иска. Не съм я молила за съвет, та да го дава...

Общи условия

Активация на акаунт