а някой гледа ли този филм

  • 4 046
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 606
интересно какво ще стане със съдружничката й newsm78
Ами сигурно ще "надвие" лошия, за да освободи душата на съдружничката й.

# 31
  • Мнения: 8 769
интересно какво ще стане със съдружничката й newsm78
Онази "гад" ще се опита да я привлече на страната на тъмната сила, обаче нали доброто винаги побеждава, с дружни усилия ще успее да потегли към светлината.... Flutter

# 32
  • Мнения: 2 180
Аз гледах един нейн филм "If Only" - много трогателен и хвърлящ в размисли...
Иначе "Шепот от отвъдното" и аз го следя и почти на всяка серия плача. Особено тази серия, в която даваха спомените й и питаше баба си как да разпознава духовете от другите хора и тя и каза: "Ще почувстваш страх.....противоречиви чувства" и тя и отговори:"Но аз и сега се чувствам така" и изведнъж изпищя и осъзна, че баба и е починала и това е духа и.  Tired

# 33
  • Мнения: 213
на мен също много ми харесва този сериал  Peace Peace Peace
дори и дъщеря ми го харесва  Wink

# 34
  • Мнения: 1 113
Наистина ли снощи беше последната серия?
И аз го гледам, много ми харесва.

# 35
  • Мнения: 211
а аз я намирам страхотна!!! много харесвам дженифър още от "знам какво направи миналото лято", да не говорим, че й правят страхотни прически, а дрехите й са върха!!!
newsm10

# 36
  • Мнения: 211
Честно казано, аз подозирам, че ще се окаже някой дух забъркан в катастрофата на самолета (че той е успял да завърти онзи клапан)...На тази мисъл ме подведе един кадър...

Кой, кой, я кажи #Milti

# 37
  • Мнения: 211
Нищо, че в серията, където беше паднала в оная ми ти гора  и после беше с едно насинено око и едно здраво, ама гримирано с очна линия Laughing, дълбоко ме впечатли и се чудех дълго време дали съм видяла правилно...всъщност и досега се чудя. Ако има някой друг , който се е впечатлил да се изкаже, че ще почна да се доверявам все по-трудно на сетивата си newsm78.

Така беше. Едното беше насинено, а другото - с очна (ДЕБЕЛА) линия Shocked
И аз се чудих цяла вечер, но щом така са решили за по-добре...

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Честно казано, аз подозирам, че ще се окаже някой дух забъркан в катастрофата на самолета (че той е успял да завърти онзи клапан)...На тази мисъл ме подведе един кадър...

Кой, кой, я кажи #Milti

Кой - този с шапката. Те го дадоха за секунди, когато пилота преглеждаше всичко по списъка в самолета. Духа беше зад гърба му.

# 39
  • Мнения: 211
Да де, тоя с шапката. И значи е бил зад гърба му Thinking
Ми да, ама това не пречи да си поддържаме теорията, че това може да е дяволът.... Нали и той е замесен в тия случки.

# 40
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
И аз така си помислих, особенно след като тези които го последваха и не отидоха към светлината, пропаднаха в земята.

# 41
  • Мнения: 8 769
Да де, тоя с шапката. И значи е бил зад гърба му Thinking
Ми да, ама това не пречи да си поддържаме теорията, че това може да е дяволът.... Нали и той е замесен в тия случки.
Точно той. Злия демон.  newsm48 Все пак винаги има "лошо" и "добро"  Wink

# 42
  • Мнения: 14 493
е не мисля, че е дяволът. нали момиченцето дето беше катастрофирало й каза, че видяло един ангел, който му казал да каже на мелинда, че има един много лош човек. ако е дявола малко елементарно ми се струва. по-добре лош човек, дето после ще дадат какви лошотии е извършил, както и той самият говореше на умрелите от катастрофата

# 43
  • Мнения: 8 769
Е, няма как ангелът да каже на момиченцето че тук е дяволът...онази ми ти героиня съвсем ще се побърка, детето също. Трябва да има интрига, а също и напрежение.... Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 122
Цитат на: September в петък, 20 юли 2007, 13:49
Така беше. Едното беше насинено, а другото - с очна (ДЕБЕЛА) линия Shocked
И аз се чудих цяла вечер, но щом така са решили за по-добре...
Уф, мерси, тъкмо се зачудих аз ли съм единствената луда дето се е впечатлила относно  smile3557 , на фона всичките му там бурно развиващи се действия...а аз се кахъря оЧото на Дженифър Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт