ФОТОШОП 34

  • 20 772
  • 548
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 791
Аз само се включвам с коментар:
 Ивелина поседната ти рамка е супер - би ли ми казала ка си направила така че точките покрай голямата ти снимка да се разминават  Embarassed аз съм правила само по пътечка по контура на снимката(т.е. как си направила втората пътечка)
Кошничке  - кексчетата са страхотни (ако са твое творение може ли рецептата -tanq_georgieva@abv.bg  и ако позволиш да си ги копна и да си ги сложа на декстопа), а за последната рамката - скоро и аз се рамкирах и ми се искаше да постигна нещо такова - изчистено, само аз, семпло, но очарователно - ти обаче си успяла  Hug
   bouquet на Веси за таговете   bouquet
Приятно творене момичета  Heart Eyes
п.п. Игуанке не се отказвай  Praynig

# 541
  • Мнения: 929
Ilistavreva,......Само слънцето нещо не ми се връзва с фона  newsm78.
И аз си мислех точно това, че някак си не е на място и ще я оправя грешката.

# 542
  • София
  • Мнения: 6 743
Пускам нещо съвесем семоло за запис с рамка  Laughing  Hug
Ей, голям кефффффф....., а имам 1 ГБ снимки  само от морето  Joy


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/139?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F9%2F139

# 543
  • Мнения: 929
Дамаянти от къде взе тоя пояс искам и аз такива готини картинки на морска тема   Hug  Laughing

# 544
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дамаянти, добро завръщане!!! Wink  bouquet
Вдъхновена от Кош и последните Красви неща, които твори, се опитах бледо копие  да направя нан стила й, той разбира се е неповторим!!!  bouquet  bouquet  bouquet


# 545
  • София
  • Мнения: 6 743
Кате, много ми харесва  Hug
Завръщането ми хич не е добро -  забравила съм да сложа сенки на елементите, но ще оправям  утре - явно умората си казва думата  Tired
Ще замоля Кошничката за накъдрените елементи които е слагала под снимките на вкусотиите  Praynig

Утре обещавам, ще кача и елементите на морска тематика  Peace Много ми се спи вече  Tired Лягам момичета - до утре  Heart Eyes


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/140?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F9%2F140

# 546
  • Мнения: 1 941
Дамаянтиииии!!! Много се радвам, че се завърна. Що ми се струва, че сте били на море с ТедКат??!!!  newsm78 Както и да е, много силно се включи в рамкирането - направо от раз! И двете са ти хубави, но втората е наистина страхотна и много ми харесва. Ако правилно разбирам какво искаш от мен, това са най-обикновени точки, с които са обкантени снимките, но съм им сложила за текстура амбалажна хартия.... От понеделник излизам в отпуск и преди да тръгна за морето ще имам няколко свободни дни, ще се възползвам от твоите снимки Дамаянти и ще ти "помогна" да ги рамкираш .. Ако разрешиш разбира се Praynig
Катенце, много си сладка! Рамката ти също ми харесва, но имам две забележки. Първо ме дразни фона, който си сложила. Струва ми се, че е бил малък и нещо резолюцията е паднала като си го разширявала. Бих сложила нещо по - обикновено, без такива цветя. Иначе ми допада цветовото решение между това черно и нещо лилавеещо  Grinning Може да си направиш фонче просто като слееш тея два цвята. Не ми харесват и цветята в зелено - нещо са ми много нереални. В смисъл хем са естествени цветя, хем си ги направила в такъв цвят, какъвто в природата не се срещат. Май...  newsm78 Joy Ако са жълти мисля, че ще постигнеш същия ефект на цветово изпъкване. Ако държиш на зеленето тогава избери някакви цветя - хартиени или нещо друго, но не и естествените. Иначе като погледна самата рамка, страхотно ми хваща окото. Малееее, колко изписах. Спирам, Кате надявам се няма да се обидиш от малките ми забележки ... Е, добре знам че няма, ти не си такова момиче, ама да си кажа   bouquet
Ето моя запис таз вечер. Знам малко е семпло...

# 547
  • София
  • Мнения: 2 374
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА   Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210125.new#new

# 548
  • Мнения: 2 616
Аз само се включвам с коментар:
 Ивелина поседната ти рамка е супер - би ли ми казала ка си направила така че точките покрай голямата ти снимка да се разминават  Embarassed аз съм правила само по пътечка по контура на снимката(т.е. как си направила втората пътечка)


Като зададеш пътечката просто й даваш Free Transform както при другите елементи и я завърташ.

Общи условия

Активация на акаунт