Отговори
# 255
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Къдричка, аз малко късно се включвам, но да ти кажа, че също съм чувала много добри отзиви за д-р Папукчиев и то на км-ри от София. Иначе аз бях при д-р Цанка Илиева, ей, много я обичам таз` жена! Радвам се, че вече се чувстваш добре!  Hug

Явно с всеки по различен начин се държи. Една приятелка беше прокървила в начална бременност, а Илиева я направи на 2стотинки, че й звъни вкъщи.  #Crazy


Точно това имах в предвид, че е доста голям чешит. Но ако се разберете още от начало какво да правиш в такива случаи, няма да имаш проблеми. Обикновено се предполага, че трябва да отидеш в Шейново или някоя др. болница.

# 256
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Къдричка, аз малко късно се включвам, но да ти кажа, че също съм чувала много добри отзиви за д-р Папукчиев и то на км-ри от София. Иначе аз бях при д-р Цанка Илиева, ей, много я обичам таз` жена! Радвам се, че вече се чувстваш добре!  Hug

Явно с всеки по различен начин се държи. Една приятелка беше прокървила в начална бременност, а Илиева я направи на 2стотинки, че й звъни вкъщи.  #Crazy


Точно това имах в предвид, че е доста голям чешит. Но ако се разберете още от начало какво да правиш в такива случаи, няма да имаш проблеми. Обикновено се предполага, че трябва да отидеш в Шейново или някоя др. болница.

Е точно тя си беше дала домашния телефон. Като не искаш да те тревожат, не си го давай. Приятелката ми изгуби бебето така или иначе. Сега се радва на син, но тогава..... Close.... #2gunfire...И аз съм ходила при нея и не съм особено очарована.

# 257
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
ГИТА,  ти при кого ходиш сега? Трудно могат да се намерят добри специалисти.

# 258
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Сега ходя при д-р Венкова в клиника Гургулят. И тя не е цвете за мирисане, но като за д-р, работещ с НЗОК, става. С това, че ми звънна вкъщи да се вълнува за раждането как е минало и какво и що, ми се издигна в очите. До сега не ми се беше случвало.

# 259
  • Мнения: 1 225
Честито на всички рожденници   bouquet
Да са ви живи и здрави  Hug
И аз мисля да ходя при Папукчиев. Още не съм била на преглед след раждането  Embarassed

# 260
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте и от мен!!

Честито на всички рожденници!!!

Много здраве, успех и късмет......

Относно докторите - аз съм много доволна от Д-р Иван Димитров - беше в 14-та поликлиника, сега има частен кабинет, но работи с НЗОК! Много е внимателен и съм много доволна от него!
Кабинета му е до билата на хотел Славия! Мога да дам телефон ако някой се интересува! Звъняла съм му по всяко време и винаги ми е отговарял! Общо взето часове при него се записват с 1 месец на зад...........

# 261
  • Мнения: 214
Гледам че сме го ударили на доктори аз съм ходила при Мишел в 25 ДКЦ и съм сравнително доволна но ако този д-р Папукчиев е по добър от Мишел ще ми се иска да разбера къде му е кабинета...очаквам някой да сподели мнение след като е бил и при двамата

# 262
  • София
  • Мнения: 1 802
Black_Kitty, на Папукчиев кабинета е до този на Мишел (може и да ги делеше една врата не съм много сигурна). Иначе за Мишел съм чела, че не добри отзиви и просто визуално ми е много антипатичен.

# 263
  • Мнения: 639
Black_Kitty-поразрови се из форума,изписали са доста негативни неща за др.Мишел,но може ти да си си доволна Rolling Eyes Аз съм при д-р Ненов от Шейново,страхотен специалист,можеш да разчиташ по всяко време на него.Той ми води бременността,после ме изражда и сега си ходя при него на профилактични прегледи.Има си частен кабинет близо до НДК Peace

# 264
  • Мнения: 214
Black_Kitty, на Папукчиев кабинета е до този на Мишел (може и да ги делеше една врата не съм много сигурна). Иначе за Мишел съм чела, че не добри отзиви и просто визуално ми е много антипатичен.
Мерси много за отговора може би следващия път ще ида при не го да види ме какво ще ми каже по проблема който Мишел ми каза че докато кърмя не мога да го лекувам

# 265
  • Мнения: 2 274
Давайте да я изпишем тая тема, че сме за срамотите с това лятно заглавие! Като трън в очите ми е  Crazy!
Като сте се отворили на тема доктори - моят е д-р Данаил Илиев от Шейново  Peace! Млад, готин доктор, който си разбира от работата - направо си е роден за лекар  Peace! Внимателен, обяснява всичко! Нямам думи да опиша колко се радвам, че попаднах на него, докато лежах за задържане в Шейново! От тук нататък нямам намерение да ходя в поликлиниката при тази по НЗОК  Naughty
Ето и снимка на моя малчуган да го видите с нова прическа:

# 266
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте майчета,

аз да взема да се представя по-обстойно, че какъв то съм заплес не съм видяла въпросничето!!!  newsm78

Та ето:

Аз съм Beni4 (Жени) и съм на почти 32 г. - родена съм на 25.11.1975 г.,
Моите бубулечета са  Ивето (Иван) - роден на 28.11.2002 г. и Вики  (Виктор) роден на 02.09.2007 г.! Живеем вече 2-ри месец  в Младост 1, бл.44!

Приятно ми е да се запознаем!!!  newsm51


Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 13:27 от Beni4

# 267
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
...
Като сте се отворили на тема доктори - моят е д-р Данаил Илиев от Шейново  Peace! Млад, готин доктор, който си разбира от работата - направо си е роден за лекар  Peace! Внимателен, обяснява всичко! Нямам думи да опиша колко се радвам, че попаднах на него, докато лежах за задържане в Шейново! От тук нататък нямам намерение да ходя в поликлиниката при тази по НЗОК  Naughty
....

Само не го бъркайте с Ангел Илиев, че той не струва.

Щом пък ще си показваме домочадието, ето ги и моите два звяра:


                Емма                                                                                                                  Констанца


Beni4, в това скапано време не можем да се видиме, да му се не види.

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 12:30 от Гита Ог

# 268
Привет и от мен ( нас Grinning)
Казвам се Соня, а синът ми Матей е на 4 месеца и половина.Роден е на 25.05.2007.
Живеем в Младост 1, 3-ти блок.
Приятно ни е Grinning

# 269
  • Мнения: 1 380
Здравейте, аз живея в Дървеница, но педиатъра ми препоръча да отидем на ортопед в 25 п-ка в Младост. Бихте ли ми дали телефона на тази п-ка, няма дори идея къде се намира.Благодаря предварително. Hug
benighted хе,хе какво съвпадение. Днес се засякохме на прегледа при д-р Иванова. Аз бях в съседната стая с малкото бебе. Познах те по снимката на малчото ти. Hug

Общи условия

Активация на акаунт