Елегантна или Фема

  • 3 650
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
ФЕМА  Peace
Това не ми пречи да изпитвам удоволсствие от писането и четенето във форума на Елегантна.

# 17
  • Мнения: 1 207
Една приятелка досега ми поръчваше,но мисля да почна от Елегантна,че ми е кофти  вече.
А за Ларедута не може ли?

# 18
  • София
  • Мнения: 239
Фема - просто чрез тях започнах да поръчвам и нямам никакви забележки  Peace

# 19
  • Мнения: 6 618
Фема - просто чрез тях започнах да поръчвам и нямам никакви забележки  Peace

Същото важи и за мен.

# 20
  • Мнения: 212
Поръчвала съм няколко пъти от Елегантна - никакви проблеми.

# 21
  • Мнения: 114
Благодаря ви момичета вече се ориентирах и наистина фема предлага по-добри отстъпки.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 7 798
Фема - много са коректни .  Peace

# 24
  • Мнения: 351
Елегантна вече преустанови поръчките от Ягодка, поне така пишеше преди няколко дена в сайта Sad

# 25
  • Мнения: 94
Елегантна вече преустанови поръчките от Ягодка, поне така пишеше преди няколко дена в сайта Sad
И аз така прочетох във форума им Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 241
Елегантна вече преустанови поръчките от Ягодка, поне така пишеше преди няколко дена в сайта Sad
И аз така прочетох във форума им Simple Smile

Сигурно и Фема скоро ще ги преустанови, в крайна сметка това си е бизнес, а при сегашните условия не знам въобще дали имат някаква печалба от поръчките.

# 27
  • Мнения: 94
Елегантна вече преустанови поръчките от Ягодка, поне така пишеше преди няколко дена в сайта Sad
И аз така прочетох във форума им Simple Smile

Сигурно и Фема скоро ще ги преустанови, в крайна сметка това си е бизнес, а при сегашните условия не знам въобще дали имат някаква печалба от поръчките.
Аз до колкото знам не печелят newsm78
Ако има някоя мама, която иска да си поръча, а няма карта, нямам нищо против да и поръчам от моята и когато престигне поръчката да се видим да и я дам, а тя да ми даде парите Peace

# 28
  • Мнения: 114
Аз мисля да си направя някаква карта ,но незная каква е по-удачно да бъде-дебитна с чип или кредитна с чип.Бихте ли ми казали коклко е голяма опастността от измама ако си направя кредитна карта за да пазарувам от ягодка?

# 29
  • Мнения: 2 936

Сигурно и Фема скоро ще ги преустанови, в крайна сметка това си е бизнес, а при сегашните условия не знам въобще дали имат някаква печалба от поръчките.

аз мисля че имат печалба  Peace в крайна сметка няма да го правят това заради "черните ми очи"  Laughing
Фема вече дават само 5% отстъпка,докато ако си поръчваш с карта от Ягодка ....нали след 20-тата поръчка имаш 10%

п.п.така или иначе ,аз си оставам с Фема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт