МелоМа(да)ми 7

  • 10 772
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
Аз се появявам за следобедното кафе! Hug  Обаче вместо кафенце, ще ви предложа сладоледче! Grinning



Малко нещо по-така, събуждащо!

# 61
  • Мнения: 11 316
Ааааааааа, Тео, как не те е срам все да ме уцелваш. Hug
А между другото (извинявам се предварително) можеш ли да ми разясниш точно определение за "пространствен кретен", че лафа много ми хареса и взех да го употребявам за щерката.

# 62
  • Мнения: 3 835
Ааааааааа, Тео, как не те е срам все да ме уцелваш. Hug
А между другото (извинявам се предварително) можеш ли да ми разясниш точно определение за "пространствен кретен", че лафа много ми хареса и взех да го употребявам за щерката.

Този лаф Василиса Умница го измисли, и се отнася за нас двете. Ами най-просто казано, ако имаме среща някъде с приятели, една седмица преди това започват да ми обясняват как да стигна до там. И накрая минават и ме взимат, за да са сигурни, че ще уцеля мястото на срещата. Mr. Green Joy Аз съм много разсеяна, но за сметка на това съм много коректна и точна. Днес точно в 12ч. бях на едно място, не закъснях и секунда. Всичко чудесно, само дето жената ми вика, какво правиш тук, днес е сряда. Mr. Green А на мен часа ми беше за четвъртък. ooooh! Такива ми ти работи, значи освен пространствен, съм и времеви кретен. Mr. Green Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 11 316
Хареса ми определението и обяснението, въпреки че аз разбрах по малко по-различен начин.
Тогава и аз съм времеви кретен. hahaha Моля приемете ме в отбора.

# 64
  • Мнения: 3 835
Хареса ми определението и обяснението, въпреки че аз разбрах по малко по-различен начин.
Тогава и аз съм времеви кретен. hahaha Моля приемете ме в отбора.


Поздрав, приета си в отбора! Трябва да се поддържаме! Hug

Ама да знаеш, че понякога не е много приятно, ако знаеш що бъзици отнасям по мой адрес. ooooh! Joy Joy Joy

# 65
# 66
  • Мнения: 1 080
Хайде и от мен еднооо ихуууууу По руский

# 67
  • Мнения: 6 315
Днес ми е таковаSad

# 68
# 69
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Пу първа!
Ето го парчето,бе: http://www.youtube.com/watch?v=xsRHEqRA7v4

# 70
  • Мнения: 1 080

Пу втора! Да бе аз питах мъжа ми и той ми каза,че е група МЛЪК!, обаче съвсем се отплеснах и забравих да те зарадвам с таз информация Peace,аз редовно я слушкам по Зи Рок, но имам проблем със запомнянето на имена...много ми е трудно  #Crazy...иначе хайде и от мен едно БГ парче, на много любима моя група МУХАТА
и кафе МНОГО ясно! Mr. Green

verte даже съм ти го разбъркала душата Wink Laughing

# 71
  • Мнения: 3 835
Добро утро. Пу трета! Hug

Правя отчаяни опити да се събудя, затова пускам това. Hug

Сега ще си пусна мухата. Hug Joy

# 72
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
MaDMamA, а кифлата защо ми нахапа?
Лелее, НГ! Отиде ми деня...

# 73
  • Мнения: 3 835
MaDMamA, а кифлата защо ми нахапа?


Ами гладничка е била, обаче за компенсация, ти е разбъркала кафето. Joy

Сега се загледах внимателно, тя май и от него си е сръбнала.

# 74
  • Мнения: 1 080
MaDMamA, а кифлата защо ми нахапа?
Лелее, НГ! Отиде ми деня...

туй поничка verte....ами делнах я да има и за двете щото беше последната в поничарницата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт