Отговори
# 285
  • Мнения: 223
За тези, на които утре остана денят за прием в болницата - кураж, кураж. Скоро всички ще минем по точно този път към щастието и към най-хубавите - точно нашите дечица.ПИванова, ти ми правиш впечатление наиситна на уравновесен човек и те поздравявам за това. Съжалявам, че не мога да ти дам съвет за раждането. Лично аз винаги съм се страхувала от раждане, имам висок диоптър и винаги съм си мислела, че ще искам да родя със секцио. Обаче, откакто съм бремнна дори не си и помислям за този вариант. Не защото мисля за усложнения след операцията (много добре съм запозната и с другите възможни). Просто изведнъж се оставих на нещата. Може и да е липса на организираност. Сега, след тревоги да не родя преждевремнно (както лекарката ме уверяваше, че ще се случи), си стоя и чакам. ако се наложи - секцио, секцио, ако ли не - Бог да е с с нас и ще е!
Лека нощ, мами и беборани. Нова седмица идва за нас

# 286
  • София
  • Мнения: 5 743
Охх ... мами не издържа вече и наистина искам да раждам много скоро! Confused
Корема ми тежи ужасно и ми се гади от няколко часа доста...... и се изнервям ooooh! а тази жега просто ме убива! Sick

Жанет как си ти мила?

# 287
  • Мнения: 998
Димяни, това с гаденето и при мен се появи от няколко дни и то сутрешно, както в началото, чудя се на какво ли се дължи  newsm78

Цяла събота и неделя обикалях магазините, свалих си шината, за да ми е по-удобно и сега пак ме боли крака  Embarassed Но нищо важното е, че почти всичко съм взела вече и за мен и за бебка  Crazy

# 288
  • Мнения: 127
Честито на обебилите се мами МИРАМАКС И МАРСИДИ! Желая ви много спокойни и здрави бебенца!    bouquet
Добре дошли и на новите мами, дано сме Ви от полза, приятни мигове в нашите редици:) Heart Eyes
ЕЕее устисках бебо да е Лъвче  Grinning дано всичко е наред.. нямам търпение вече... Дано родя по-скоро  Praynig вече не издържам на тая тежест.
Утре се пазете, не излизайте по жегите дават го най горещо от 50 години насам. Аз ще се покрия у свеки на климатик, че ако си остана у нас мажо ще ме завари разварена. Joy

# 289
  • Мнения: 287
Честито на мамите Мирамакс и Марсиди!Послушни ,весели ,игриви и изключително здрави !бебоци newsm51
20 август ,4естит рожден ден ,мила!Да си много здрава!Най-лесното раждане и най-сладкото беб4е ти желая!!!  Hug  bouquet Heart Eyes
Тиги-Мигъл ,много си смела! HugПоздравявам те!
Janett ,много се радвам да видя отново ленти4ка под името ти!Това е 4удесна новина!!!!!! smile3521 Вярвам ,4е този път вси4ко ще мине по вода!Целувки! newsm10
Добри дошли на Щипалчица и Sunny baby!!!  bouquet

# 290
  • Мнения: 257
Честито на Марсиди и Мирамакс!Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват.Честит рожден ден на патерици на Нора!Пожелавам ти леко раждане и здрав и пухкав бебок.Добре дошли и на новите мами!Аз да ви се оплача днес така паднах във входа,добре че си паднах на ръцете и на д-то и сега съм малко натъртена.Добре че не си паднах на шкембака,ама доста се изплаших.

# 291
  • Мнения: 127
Бременен мозак.. забравих  newsm78
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СКЪПА НОРА, ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И  НАЙ-ПРЕКРАСНОТО БЕБЧЕ СКОРО ДА Е В ТВОИТЕ ОБЯТИЯ!

# 292
  • Мнения: 1 554
аз станах да тършувам хладилника 4е един глад мее обзел Blush

# 293
  • Мнения: 4 546
babylove пази се  Hug
мен пак ме гони безсънието.  Rolling Eyes

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Херелина и аз немога да спя Grinningутре пак ще скляпам на работата.
babylove добре че не си паднала на беба-и аз много се спъвам и изпитвам страх от падане.Явно чувството за самосъхранение ми се е увеличило.

# 295
  • Мнения: 82
Вие пък кога успяхте да си легнете и вече да ставате??? newsm78 newsm78Аз сега тепърва ще си лягам!Днес цял ден спя и все не мога да се наспя,умирам за сън!Хайде лека нощ и целувки от мен!

# 296
  • Мнения: 287
Маминки ,ще внеса малко пояснение за лошата вест от в4ера :Мамата е била с термин началото на август ,но няма информация тя да е една от нас!!!Не ,4е това прави слу4ката по-малко драмати4на ,де!Но ,поне няма да се оглеждаме една друга!
Току-що Лилиан (от септемврийките) ми сподели на лични!
Весела нова седмица и само положителни мисли! Hug Hug Hug
О ,Боже ,току-що чух по телевизията :"максимални температури 43!!!!" Shocked Да живеят климатиците! Crazy

# 297
  • Мнения: 4 546
и аз взех да спя много през деня. от жегите ли , от корема ли, от мързел ли...  Rolling Eyes вечер се кокоря и ходя на пръсти, че мъжо е на работа все пак  Confused
като гледам - не съм само аз така
не каза ли с бебчето дали са го спасили?

# 298
  • Мнения: 287

не каза ли с бебчето дали са го спасили?
След като е станала неволен свидетел на слу4ката се е постарала да избяга от нея ,заради стреса (както всяка от нас би направила!  Sad ).На мен все ми се вярва ,4е чудеса са възможни! Praynig На колко от нас в началото на бременността са ни казвали същото...Аз съм пример! На мен ми изкараха акъла в 7-8 г.с. 

# 299
  • София
  • Мнения: 5 743
МАми май сме много неспящите Crazy То жега,то тежест абе........ вижда му се края! Simple Smile
Аз до сега се киснах в банята и се обезкосмявах поне колкото и да ми е тежко пак се разтягам и повдигам краци и успявам  Mr. Green Само е лошото че не мога да ходя на кола маска сега ,просто не издържам на болките и се бръсна но пък като родя си започвам пак!:)
За спането пък денем .... ЪпСурт  ooooh! Мноогооо....жега!  Whistling
Лека и мека  на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт