Холандска Тема - 12

  • 10 805
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 550
Eftaling е увеселителен парк на тема приказки, ето виж тук
много е интересен, всички приказни герой ги има и за децата ( и за големи също Laughing) е голямо забавление
всички познати с деца, казват обаче че е за по-големи деца
много далеч ни се пада за жалост  Rolling Eyes
то има толкова увеселителни паркова в Холандия...

# 256
  • Мнения: 6 243
Момичета, чета, че някои от вас летят към Бг с Germanwingsл Гледах сайта им, но не виждам полет от или до Амстердам, както и до София. Летят само до Варна. А в Холандия къде кацат?

# 257
  • Мнения: 1 550
Сладка хапка,
не кацат в Холандия, а в Германия.
Мисля, че беше в Кьолн  newsm78. Морки знае по-добре.
и аз знам, че немците дават по-добри цени. говоря най-вече за чартъри, които летят директно до Варна.
до София и след това до Варна е девет дена път с камили   #Crazy
има доста полети до Дюселдорф, който е по-близо до Холандия в сравнение с Кьолн.
на мен и в двата случая ми се отваря доста път  до Германия:(

# 258
  • Мнения: 6 243
Благодаря, Миленски!  bouquet

# 259
  • Мнения: 7 914
sladka hapka
да не би да идваш насам? newsm78 Hug Hug Party Party

Milenski72, Morki
ами какво е интересното( ужасното за мен де), че миналата събота като ни навестиха свекито и свекъра.. свекъра подхвърли идеята да правят с мъжО ми допълнителна тераса в градината  Close
( имаме градина с доста трева), понеже имал някакви стари камъни(плочи- или както им се казва там) от работата си  и сега мъжо така се е запалил, че спиране няма....
 офанзивата започва в  петък вечерта и ще продължи до не знам си кога....
аз се опитвам с "кадифената ръкавица" да разубеждавам мъжО, пък той се опитва с усмивка да ме убежда колко ще е хубаво... аз не че съм против терасата....ама от петък свекъра и свекито нон стоп в нас.. мъжО работен, изморен... Ерик си остава 24/7 на моите ръце.. ще трябва да се слага вечеря в петък...през уикенда обеди и вечери...пък и току си въобразили, че мога по често да ни навестяват ooooh! ooooh! ooooh! след като толкова са ни помогнали  Rolling Eyes Rolling Eyes



хайде до скоро Hug Hug ще се опитам пак да се включа следобяд Rolling Eyes

# 260
  • Мнения: 6 243
sladka hapka
да не би да идваш насам? newsm78 Hug Hug Party Party

Абе, идва ми се... ама кога ще е - не зная още  Laughing

# 261
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

Звездичка,
разбирам те напълно. но все в един момент са приключили с правенето на тераса и следва посядването и полягванeто на нея   sun
само не разбирам, как свекито не се включва с грижи за Ерик  newsm78
те твоите свекита наблизо ли живеят? ако се виждате от време на време едва ли ще си променят навиците изведнъж, нали?
поне се надявам за теб  Thinking

ние ще ходим днес на консултацията, при изумената лекарка  Crazy
докато Алекс беше бебе, лекарката от консултацията беше нашата лична лекарка. много мила жена.
но сега на по-големите деца е друга лекарка...хич я няма милата.
миналият път направи извода, че Алекс има български темперамент  newsm78
аз чак после се замислих какво означава всъщност това  Thinking
аз съм българка и не знам какво е български темперамент  Naughty, а тя колко българи познава че такива изводи да прави    smile3555
то всъщност си беше нейна вината, без да предразположи Алекс тръгна да го преглежда. разбира се, че ще ревне  ooooh!
той не я познава и тя веднага тръгва да му навира едни слушалки 
 doctorтой мъж ми се впрегна  smile3515, аз вече се научих повечето неща да си ги пускам покрай ушите.
и без това другата година Алекс тръгва на училище и там вече има друга лекарка.
мда, такива ми ти работи по детските консултации
все се намира някой да развали доброто мнение, аз до сега бях много доволна
още съм де, всички останали са много готини


хайде на кафето, лек ден от мен  Hug

# 262
  • Мнения: 2 195
Мимкаааа все по-съмнясвам 4е облака е бил само над ваше село, и при мен си бе6е слън4ево или полу-слън4ево newsm78

То вечно над наше село е така  ooooh!

Миленски , какво има на 12/8 ?

Я кажете кога беше гей-парада , или съм го изтървала ?

# 263
  • Мнения: 2 195
Бауууууууууу  , много скъпо на тоз Ефтелинг  Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 1 550
Мимка,
нали каза че на 12/08 едита се връща  newsm78
и  smihesorry, не искам да те разочаровам...ама гей-парада беше минала събота
 
 newsm23 що не се преместите някъде по на слънце  newsm78
то май на мен все местене ми е в главата  ooooh!
всеки ден преглеждам къщите във фунда.нл

# 265
  • Мнения: 2 195
И що не казахте за парада  Rolling Eyes
Куде да се местим , тук ни е добре , само ако можехме и да я купим къщата  Confused

# 266
  • Мнения: 1 110
Мдааааа беше в събота парада, ама свиркай по отрано 4е те вълнува, мъжо бе6е с лодката по каналите и каза 4е готино било, а и времето бе6е супер Peace

Виж на другия ден едвам из4истихме перката на мотора от боклуци - даже един плажен 4адър бе6е се замотал ooooh!

# 267
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте и от мен Hug
Куде да се местим , тук ни е добре , само ако можехме и да я купим къщата  Confused

А защо да не можете да я купите?Аз поне засега нямам проблем с майката на Марк,малко е досадна,но винаги когато ми се наложи  гледа Калина                               без да прави проблем.Даже днес ме попита защо не и я оставя целия ден GrinningЛек ден моми4ета

# 268
  • Мнения: 7 914
Milenski72
 Що така си мислиш, че не ми помага жената... помага ми ...по холандски Mr. Green...
 гледа го като сме заедно, ама само да се намръщи детето или да се разплаче ми го връчва и това е Crazy... В началото мъжО беше споменал, че 2-3 седмици не сме яли нормално ( тогава Ерик ревеше точно на всяка вечеря и тя, я изстиваше, я я лапахме на две на три и тя му каза:"jij hebt het zelf gedaan"  Mr. Green  с една дума който си има деца да си гледа... ама не си спомня, че едно време е била с две баби около себе си и че мъжО е бил много кротко бебе ooooh!
ама от една страна така като, че ли е по-добре- поне задължения нямам никакви към тях Thinking

вашата ли лекарка е изумена...ами на мен пак ми сервираха вчера компетентен отговор Mr. Green
 аз се тревожа ,че Ерик не спира да кашля и киха , а тя ми каза, че било нормално понеже като съм го кърмела си изграждал имунитет и затова кашлял и кихал Rolling Eyes

а ти накъде искаш да се местите? newsm78 


sladka hapka

ами да си знаеш, че си добре дошла  bouquet


# 269
  • Мнения: 1 550
Мимка,
те всички увеселителни паркове са скъпи тук.
и в сравнение с парижкото уолт дисни пак става.
ако имате air miles, можеш да ги ползваш за билетите.
някой от веригите хранителни магазини също правят акции за 40-50% намаление.
аз не ги следя, той Алекс е още малък.

Мари,
радвай се, че Калина можеш да я оставяш на баба и от време на време Simple Smile
на нас баби и дядовци и други такива ни липсват  ooooh!

Звездичка,
права си, поне така действително нямаш задължения към свекитата Simple Smile
а за докторите по детските консултации... newsm78 хайде без коментар
а за кашлицата и кихането, простодил се е малко Ерик, ще мине...то е това време ние се сбъркахме вече, че как да реагират децата
щом няма температура, храни се и спи нормално- ще се оправи  Hug

днес при нас мина добре консултацията, нямаше изцепки. ама аз и толкова слушах де,  Whistling си през цялото време. е, не буквално. ама си мислех: 'като си пееш пенке ле, кой ли те слуша.'
ама някой път те самите те притесняват с какви ли не щуротии   Shocked

и ние пропуснахме гей-парада, но в нашето село имаше ентусиасти дето облечени като травестити се мотаха  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт