Най-ужасният подарък, който сте получавали

  • 40 615
  • 618
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 539
и един сервиз който сигурно е стоял 10 години под някое легло целия черен и прашен увити във вестник чашите и опакован в една гнусна найлонова торбичка - и това от една далечна роднина пак за сватбата ми / този сервиз беше изхвърлен /,а шейкъра работеше но аз си имам цял робот.

Ааа, този сервиз и ние го получихме за сватбата! Mr. Green

По повод рожден ден на колега от университета, се събираме голяма тумба  и тръгваме към купона. Една дама носи гордо в пликче нещо и се фука к`ъв страхотен подарък е взела и как всички ще паднем при вида му. Стигаме на местоназаначението, звъним , наш`та със страхотния подарък минава първа за да предизвика фурор пред всички. Тържествено вади  и подава на рожденничката плик с една доста голяма червенобуза костенурка, .... напълно умряла.

Ох, пожали ме Joy rotfImbo rotfImao

# 571
тази година аз направих най приятния подарък на свекито Mr. Green  6 години ми подарява черпаци, ръчен миксер Shocked, лъжици 5 на брой от странен нетал които позеленяха само от стоене, дървени лопатки, вилици,солници(пак метални) и всичко което се продава в единия лев. И това в продължение на години.Събрах ги в един кашон и и ги връчих тази година  Laughing Laughing Laughing Laughing Красиво опаковани естествено  Twisted Evil

# 572
  • Мнения: 4 787
Лошотия  Mr. Green Тя...такова, прие ли подаръка сей такива очи  Shocked Shocked Shocked?

# 573
 смее ли пред синчето да каже нещо хахаха само се чуваше .... ааа.. аха.. аааа.. да..  аа... това съм го... аа... ми що на теб не ти ли вършат работа ???  Shocked Shocked А аз с най мила усмивка викам неее ние все на въм се храним та няма кога да ги ползвам. А на теб по ти трябват Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Ама на миксера се зарадва де  Laughing

# 574
  • Мнения: 210
тази година аз направих най приятния подарък на свекито Mr. Green  6 години ми подарява черпаци, ръчен миксер Shocked, лъжици 5 на брой от странен нетал които позеленяха само от стоене, дървени лопатки, вилици,солници(пак метални) и всичко което се продава в единия лев. И това в продължение на години.Събрах ги в един кашон и и ги връчих тази година  Laughing Laughing Laughing Laughing Красиво опаковани естествено  Twisted Evil
Joy hahaha rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532

КЕФИШ МЕ!!!
Как искам на свески да й нарина обратно гадните солници и тенджери и чугунени канчета, ама милото ще усети ,че е гавра и ще ми се разсърди...
За коледа ми подари две книги за бебета, съвсем детски с рисунки и по един ред на страничка...  Shocked Утрепа ме просто, издание 82 г. - ама аз тогава съм била на 2 години. - купила ги за бъдещите си снахи ,като забременеели - едната майка ми ми я купи още когато не можех да чета.... ooooh!
Ей момичета, ако имате братя да си строявате майките да не тормозят снахите, че не се търпи просто...

# 575
  • Мнения: 1 701
Та като иде реч за свекървища, се сетих, че мойта ми беше подарила за някакъв празник една йенска тенджерка с думите: "Имам я от 20 год. и не съм я ползвала..." На всичкото отгоре капака беше различен...  #Cussing out Тая нЕма цедка на устата, честно! Да се беше направила, че я е купила, що й трЕбваше да се набутва така...  #2gunfire

# 576
  • Варна
  • Мнения: 74
..а какво ще кажете за супер скъпа въдица за рождения  ден от мъжо.......с допълнението че се колебаел дали да е въдица или от онези електрическите триони..и двете бил харесал....

# 577
  • Мнения: 1 291
тиган, под елхата на първата нова година откакто ходим
след това гледах "10-те НАЙ"-тъпи подаръка.
Познайте какво спечели..- тигана. GrinningДобре че го гледахме заедно че да му натякна, междудругото още му натяквам Laughing

# 578
  • Мнения: 5 877
По въпроса за подаръци свекърви-снахи, я кажете, че имаме спор с майка ми.
Значи - тя ми е подарила една прилежно изписана тетрадка с най-добрите семейни рецепти. Много си я тача и си я ползвам редовно, дописвам и така нататък. Тя не знаеше как ми върши работа нейният подарък, докато тази коледа не затърси една рецепта по телефона от леля ми и аз не извадих тетрадката, гордо накапана с различни видове тесто.
Тя много се зарадва как е влязъл в употреба подаръкът и искаше да направи такава и за жената на брат ми (не по повод, разбира се). Аз обаче твърдя, че няма да се приеме добре такова нещо от свекърва. Тя леко се обиди.
Вие как мислите?
Не искам да излезе, че съм свидла и пазя зорко тайната на семейните сладки, но и не ща да ни пишат в таз тема  Mr. Green

# 579
  • Мнения: 2 255
Ако не хареса такъв подарък,сменявайте снахата,викам аз Mr. Green и прати тетрдаката насам.

# 580
  • София
  • Мнения: 6 011
По - скоро съм склонна да мисля, че ще пишат за майка ти в темата нещо от сорта: "Подарък от свеки, даже и левче не е вложила, тетрадка с изписани на ръка готварски рецепти. Намек, че не мога да готвя и т.н." Mr. Green

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 14 123
Нищо чудно и някоя от нас ако го получи от свеки да го напише  Mr. Green

# 582
  • София
  • Мнения: 312
Анда, хич не му мисли. Според мен подаръкът ще е ценен. Аз от майка ми не съм наследила такива рецепти. А тези на свекърва ми отидоха при зълва ми. Но аз пък си ги преписвам от нея. Хубавото е, че това са все неща приготвяни, поднасяни и съответно оценени по достойнство. Ако пък не се приеме добре - просто кажи :"Дай я на мен, ще дойде време, я дъщеря, я снаха, все някой ще е благодарен".

# 583
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 543
Хайде и аз да се включа.Не бих нарекла подръка си ужасен, по-скоро нелеп....а след,като ми мина "еуфорията" даже смешен.
Действието се развива 2002-а.Запознавам се с нова клиентка от Ню Йорк.Ех че хубаво-ще си опресня английския.Дошли с мъжа си във Варна по покана на най-голямата брокерска къща в града за обмяна на опит.Общуваме си ние,опознаваме се,даже близки си станахме.Дойде време за раздяла.Аз приготвих подарък според човека-различни билкови чайове,горски мед,разни благинки битови,че много обичаха и двамата натурални продукти.
Дойде заветния миг.Идва милата с една голяма торба,аз хлъцнах от неудобство,че малко бе моето вързопче.Подава ми я и вадя аз едно малко,мъжко,кожено яке-втора ръка.А тя щастлива ми разказва,как с мъжа си приготвили старите си дрехи за България да ни помогнат един вид.И как на служителите в кантората са раздали,но най-хубавото за мен са оставили.Уважение един вид и гордост да изпитам.Ама аз Авропейка от всякъде-приех дара с ледена усмивка и благодарих даже.Хич и не се усети,че ме обиди,ама това бе само на първо четене.После си представих ,как раздава дрехи в една от най-проспериращите кантори и ми мина.Па смех,смех с колежките после.

# 584
  • Мнения: 1 291
бих се зарадвала много на книгата с готварски рецепти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт