Замисляте ли се понякога сериозно?

  • 2 594
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 877
В момента съм на диета. Закъсняла с месеци не, ами с години.
Днес си позатворих едното око и затова там сега се мъдри домашно месен пълнозърнест хляб с малко сирене. Хич не е разделно, но да речем - попара има  Laughing
Ако ме беше питала вчера, щях най-примерно да се представя с пюре от праскови и кайсии.
Обаче ако ме беше питала преди седмица - майко мила.

Ти продължавай да питаш всеки ден, да ме мотивираш за диетата.

# 46
  • Мнения: 184
Напоследък се замислям какво става в стомаха ми след като изям половин кило сладолед eat eat eat

# 47
  • Мнения: 4 111
Добре ли рови? Може да си пропуснал и да страдаш напразно.
Не страдам. Само ми е интересно кога ще излязат и къде са се запилели по червата. Иначе може да си пропуснал някоя семка ама съм сигурен че не бяха всичките.

С какво рови? С пръсти или с присобление? С какво?


Още не съм гласувала и не знам резултатите...

# 48
  • Мнения: 6 164
Еее... вече прекалихте. Crazy

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Съвсем сериозно да отговоря.
Майка ми и баща ми отглеждат зеленчуци в двора на село. Аз наивно си мислех, че ги поливат и ги торят с естествен тор. До момента, в който татко ми издиктува един списък за аграрната аптека. Мама, да не остане по-назад - списък от ветеринарната - антибиотик за кокошките и някакво си нещо против клекавица /така май беше newsm78/. Аз нека си ги подреждам цветово в чинията и да упражнявам входящ контрол.
А синият камък къде ми се връзва - при червеното на доматите или при виолетовото на патладжана?

# 50
  • Мнения: 4 111
За прекалилите има Rezaчка.

# 51
  • Мнения: 212
С какво рови? С пръсти или с присобление? С какво?
Още не съм гласувала и не знам резултатите...
Няма пък да ти кажа, а  Mr. Green Не съм ровил а му направих обстойно изследване визуално. затова казвам че може и да съм пропуснал някоя семка щото и те са кафяви като онова което излиза от човека през онзи отвор ама съм сигурен че не бяха всичките. Една имаше малко по-белезникава от другите - нея я нямаше.

# 52
  • Мнения: 212
Еее... вече прекалихте. Crazy
Моля, моля. Точно по темата си говорим. Темата е за това което влиза и за това което излиза. Ами точно за това си говорим я. Който не му е приятно да чете други теми. Мен не ме е срам от нищо което е в мен и което излиза от мен. Все пак не забравяйте че това което излиза от вас е било вътре във вас докато излезе т.е. е било част от самите вас. Така че не виждам как някой може да се гнуси от неща които са били част от него и после са излезли от него...

# 53
  • Мнения: 4 111
С какво рови? С пръсти или с присобление? С какво?
Още не съм гласувала и не знам резултатите...
Няма пък да ти кажа, а  Mr. Green Не съм ровил а му направих обстойно изследване визуално. затова казвам че може и да съм пропуснал някоя семка щото и те са кафяви като онова което излиза от човека през онзи отвор ама съм сигурен че не бяха всичките. Една имаше малко по-белезникава от другите - нея я нямаше.

Представих си го твойто, със семките барабар  Mr. Green


# 54
  • Мнения: 843
тц... Сийооо,   муай плодовете първом,  след час-  час и половина - дручкото.  щото флодовата захар , нам си  кво с онова.. и такааа...  Виж кви са фиданки в "Красивата мама-та" понякога изнервенки, но диетични.И всичките с кантарчета в нозете.
    майтапя се.  Моля никой да не се обижда от цитирания подфорум!
     Аз самата   заслабвам.  Затова  цитирам и затова злобея умерено.  ммм?
   Реза,  в стомахът ми има само вреднотии. знам го  и направо се потрисам!!   Това диетите са вредно нещо.

# 55
  • Мнения: 2 759
                     Следя какво влиза, за щастие имам добър вкус. Иначе миналата година успях да видя нагледно съдържимото на стомаха (не на моя), без да е излязло по естествен път и... оттогава често си мисля, че колкото и да се разкрасяваме отвън, отвътре сме си все същите...

# 56
  • Мнения: 3 034
замислям се, да. и си ги подреждам визуално, така че да отговарят на моята естетика.

но не винаги се получава. не съм ССФ.

а да, и на изхода ми е интересно. но това е от много четене на Дали в младежките години.

Общи условия

Активация на акаунт