Красива ли е българката?

  • 14 018
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 558

И още само едно последно уточнение - мъжът ми е с полски произход, което озна4ава полякини около него -бол........ защо ли избра българката Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Нали знаеш едно време, защо някои са се женили в чуждото село Laughing....щото в тяхното никой не ги искал...това в кръга на шегата Peace
българката е доста търпелива, не командори за щяло и нещяло,подкрепя мъжа си,угажда му....та затова съм склонна да вярвам,че чужденците ни искат,а не че сме тоолкова красиви,или толкова умни...ако бяхме толкоз умни,държавата ни нямаше да е на тоя хал...

# 91
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ох, да може милият ми да те 4уе Mr. Green Mr. Green Mr. Green Не съм то4но описаният от теб тип,по-скоро съм нетърпелива,командоря наляво и надясно,ама на - Любоффффф Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 92
  • Мнения: 2 617
Не исках да издребнявам, но ако наистина искаш някакво разумно обяснение,ще се опитам да ти го дам.
Венецуела има огромни залежи на петрол - мисля ,4е това е достатъчно на прима виста. Но, Венецуелският президент е МНОГО анти Буш,което го прави атрактивен за много неприятели на господина,плюс ,4е е адски харизмати4ен/ с което привли4а много инвестиции в държавата си,като добавим и горните две причини Mr. Green Но факта,4е думата петрол съществува в активите на една държава,е самодостатъ4на да избират 5 поредни години венецуелки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Относно бракът ми, мога да гарантирам,4е красотата на българката помогна,но това ,което е под красотата ми,беше решаващото Flutter Flutter Flutter За останалите двойки - не мога да знам подробностти,жените са им 4аровници големи, и вси4ките реализирани успешно в сферите на работа, в които се развиват Grinning
И още само едно последно уточнение - мъжът ми е с полски произход, което озна4ава полякини около него -бол........ защо ли избра българката Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Както и да  е моми4ета,всяка сама за себе си знае цената си,красотата си,подплатата си -нека всяка си даде верният отговор

За издребняване, слава Богу, най-малко съм нстоявала. Става дума за аргументация, когато някои изразява мнение.
Разбира се, че сме чували за това, че Венецуела е страна, богата на петрол, но не е единствената. Освен това, настоящият й президент заема този пост от 1998 год., а последната година, в която венецуелка е печелила Мис Свят е 1995 год. Следователно, трябва да напомним на организаторите, че пренебрегват възможността да използват конкурса за поредната политическа цел, защото явно междувременно са забравили за това  Wink Още повече, че са били дотолкова разсеяни, че са допуснали в две последователни години да спечелят индийки.
Бележката ми за изборът на съпруга ти и на неговите колеги беше достатъчно красноречива да ти обърне внимание и на други аспекти, които водят един мъж при избор на съпруга  Simple Smile Така че коментарът за изобилието на негови сънароднички около него остава извън контекста, който поставих.
Разбира се, моят постинг беше абсолютно неадресиран лично към те и подробности от семейния ти живот, а по-скоро, само да ти обърна вниание, как могат да бъдат негативно изтълкувани думите ти. Останалато, естествено, не ме вълнува и интересува  Peace

що се отнася до избора на жени от България за съпруги (разбира се, зависи, за коя държава става дума), моя позната, която има приятел американец, ми каза, че той я бил избрал първоначално, защото бил чувал, че българките държат на семействата си много и са грижливи домакини.

Опитите да бъдем обективни изобщо не предполагат да сме с ниско самочувствие, но понякога изглежда много неловко, когато в интервю на чужденец, пристигнал в България, му се задава задължителният въпрос, как намира българките ? за мен дори звучи и оскърбително. Е, кой би отговорил нещо негативно?! Това, че не забравяе, че има и красиви жени не само на нашите географски ширини, изобщо не означава, че се подценяваме. Напротив, често е и израз на реализъм и зачитане на различията. Защото критериите за красота в никакъв случай не са еднакви навсякъде.

# 93

И още само едно последно уточнение - мъжът ми е с полски произход, което озна4ава полякини около него -бол........ защо ли избра българката Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Както и да  е моми4ета,всяка сама за себе си знае цената си,красотата си,подплатата си -нека всяка си даде верният отговор
[/quote]
 и аз да дам едно уточнение-мъжът ми е българин,което означава българки около него -бол.........аз съм полякиня........защо ли избра мен,като българките са най-най. Thinking
в този ред на мисли исках да ти кажа,че това че мъжът ти е поляк и че се е оженил за теб не е критерии.

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 19:54 от lovenotwar

# 94
# 95
  • Мнения: 6 167
Гранде ССФ, извинявай, но това за петрола и Венецуела е такава щуротия, дане кажа друга дума. Laughing

# 96
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Полякинята - не си 4естна да пишеш в тази тема - тя е за българките - ние си се караме и плюем  дали сме си хубави или не Peace Peace

Добре бе моми4ета,като искате да сте грозни -ок Mr. Green Няма да ви убеждавам,4е сте хубави я Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Аз нали съм си убава,сега няма да се хабя тук да ви казвам ,4е сте хубави я Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 97
  • Мнения: 2 617
Полякинята - не си 4естна да пишеш в тази тема - тя е за българките - ние си се караме и плюем  дали сме си хубави или не Peace Peace

Добре бе моми4ета,като искате да сте грозни -ок Mr. Green Няма да ви убеждавам,4е сте хубави я Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Аз нали съм си убава,сега няма да се хабя тук да ви казвам ,4е сте хубави я Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Toзи ти коментар само показва или че не си прочела нищо от написаното, или не е достигнало до теб (да не използвам друга квалификация)  Sunglasses
Убеди ме и че в някои случаи наистина няма смисъл човек да се опитва да търси аргументи там където ги няма или където разговорът остава на едно друго ниво  Sunglasses
 Stop

# 98
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Полякинята - не си 4естна да пишеш в тази тема - тя е за българките - ние си се караме и плюем  дали сме си хубави или не Peace Peace

Добре бе моми4ета,като искате да сте грозни -ок Mr. Green Няма да ви убеждавам,4е сте хубави я Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Аз нали съм си убава,сега няма да се хабя тук да ви казвам ,4е сте хубави я Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Toзи ти коментар само показва или че не си прочела нищо от написаното, или не е достигнало до теб (да не използвам друга квалификация)  Sunglasses
Убеди ме и че в някои случаи наистина няма смисъл човек да се опитва да търси аргументи там където ги няма или където разговорът остава на едно друго ниво  Sunglasses
 Stop


Извинявай,сега на умни ли ще се правим...........а отпуснете таз душа,4е много насериозно се взехте....и темата взе да се разводнява  Whistling Whistling

А какви коментари правя - май си е моя работа Sunglasses

# 99
  • Мнения: 6 167
ССФ, права си, че самочувствието е важно и хубаво нещо.  Peace
Но това, за което говорим е дали е мит това твърдение. То не може да е друго освен мит, или стереотип.
Колкото и снимки да си показваме, те не показват всички българки, не показват дори половината българки.
Самото понятие 'красота' е ужасно разтегливо.
Можем да питаме.. .Високи ли са българките и да видим средната височина на една българка. Ето ти нещо обективно.
Мога да се опитам да поставя някакви условия на 'красиво' да го измеря тоя успех - Колко конкурси за красота сме спечелили, колко топмодела имаме, има ли в чужбина мнение за българките, както за бразилки, кубинки, рускини, полякини и тн. Ами няма, мен ме мислят за италианка или кубинка, щото съм с черна коса. В Египет също ме мислеха за такава, а един продавач предположи, че съм туркиня, защото съм много красива и с  бяла кожа  Laughing
Но никой никъде не е познал, че съм българка и че нося българска красота. А съм обиколила десетки страни.
И в никакъв случай не мисля, че мнението на мъжа ти и приятелите му за хубавиците е крайното , вярно мнение.

# 100
  • Мнения: 2 427
Според мен е красива.Само че половината от красивите български жени сами се загрозяват,мъчейки се на всяка цена да се докарат на вид като поп фолк певиците от любимия си канал.Толкова вулгарни на вид че едва се забелязва хубоста им.

# 101
  • Мнения: 227
Няма грозни жени има.Поддържани и мърляви жени.

# 102
  • Мнения: 2 617
.
По темата, вече съм го казала, някои успяха да го прочетат и разберат.

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 21:31 от Tsugumi

# 103
  • Мнения: 2 427
Колкото до това че при нас италианеца все повече гледа на изток-това е точно заради красивите жени.Не знам ние какви жени сме българките,но тук всичките ми приятелки италианки са "Oпазил Господ!".Освен че не са особено привлекателни на външност са ужасно надменни,не обичат да се съобразяват с нищо и никого и повечето са огромни егоистки.Всичките 6 парчета излизат вечер сами,т.е. без приятелите си,правят си каквото искат,не дават обяснения,харчат пари и действат горкия съжител ,точно като някой слуга.Ние сме много по-толерантни към половинките си.Колкото и да командорим все пак сме и много търпеливи и предани,поне голяма част от нас. Mr. Green

# 104
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И в никакъв случай не мисля, че мнението на мъжа ти и приятелите му за хубавиците е крайното , вярно мнение.

[/quote]

E,за мъже видяли хубостта на много националностти,мисля да им се доверя.Не ,4е ми трябва някой 4ужденец да ми казва колко съм хубава,ама явно имайки предвид,4е ние се мислим за грозни - приятно е ,когато те оцени,някой който има обективна представа за нещата. Mr. Green

Само 4е,сега си седя и си мисля,ако темата беше зададена" Красиви ли сте" - щеше да бъде съвсем разли4но........4ак щяхме да викнем някой,който да ни каже да си смалим малко критериите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Винаги оби4ам да казвам,4е за да полу4иш верният отговор,трябва да ти зададат верният въпрос Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт