Красива ли е българката?

  • 14 021
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мдааа Thinking Thinking

Няма българка,спе4елила конкурс за красота,защото тези конкурси са политика, и мислех,4е вси4ки го знаят,но явно съм се объркала Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Венецуелките пе4елиха години наред,защото там има много интереси,бизнесът си е бизнес, и никой не го е еня кой красив-кой грозен,но няма да навлизам в подробностти Naughty

Понеже съм израснала на морето,цял живот виждам 4ужденци-4ужденки,и смело мога да отстоявам мнението си- да,славнките са едни такива миловидни4ки,руси4ки,хувабки Mr. Green - но красиви-НЕ СА Naughty А относно окосмените им 4асти - това не е ли 4аст от общата касота,включваща ген,хигиена,поддръжка newsm78 newsm78
За Щатите -незнам,не съм ходила,може и да има много салони...........и най-вероятно са или на рускини,или на българи,или на поляци....Не вярвам американката/каквото и д зна4и това/,да е клиентката там newsm78

Женена съм за 4ужденец,обиколил света,в буквален смисъл. И много пъти сме си говорили на тази тема, и не защото съм му жена/не е 4овек,който ще излъжи, а и се е оженил за КРАСИВА българка/, но определено твърди ,4е българката е  НАЙ-КРАСИВА. Вси4ките му колеги -4ужденци тук са женени за българки,/ а вси4ки са били къде ли не,как пък не се ожениха за 4ехкини-преди да се оженим,моят мъж е бил там доста време Crazy/, и вси4ки са на моето мнение.
 Както и да е -аз знам ,4е българката е КРАСИВА. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Никой не може да ме убеди в обратното.
Ако някои от вас мислят иначе-моля,демокрация сме  Grinning Stop   Mr. Green

Красиви жени има навсякъде,то какво ли щеше да стане ако сме единствени-нали конкуренцията движи светът, но на глава население,в таз малка,но КРАСИВА БЪЛГАРИЯ - ние сме пе4елившите Grinning Grinning Grinning

И е странно,как българки спорят затова красиви ли са или не - даже е малко инфантилно.........

П.П Пътувайки насам -натам,редовно полу4авам питанки от рода испанка ли съм,италианка ли съм,бразилка,португалка и вси4ки,които имат тъмни о4и и коси,и винаги,когато с нескрита гордост отговарям,4е съм БЪЛГАРКА, и видя онзи положителен поглед в отсрещната страна,придружен с изре4ението - Ама толкова прили4ате на испанка и т.н, просто отговарям,4е не Аз прили4ам на тях, а ТЕ на мен/след което идва ред на въпроса били ли са в България,отговора е Не, но продължението е - Но сега непременно ще дойдем/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Колкото и нескромно да ви зву4и,се 4увствам горда,когато мога да популяризирам 4астица от България - а българката е съставната такава Laughing Flutter Flutter Flutter Flutter

# 61
  • Мнения: 4 202
Специално за Нети мога да кажа, че на живо и дори без капка грим е много красива и фина.
Контактувала съм служебно с нея още преди да се омъжи и да се чуе за нея където и да било и определено прави силно впечатление и буди възхищение не само у мъжете.
За съжаление обаче на снимки някак си наистина се губи огромна част от чара и, а пък пред камера прекалено много театралничи  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 13
ОК за Нети! Ето още една хубава руса българка:


Обаче не мога да се стърпя да ви покажа тези две красиви наши жени.




# 63
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Специално за Нети мога да кажа, че на живо и дори без капка грим е много красива и фина.
Контактувала съм служебно с нея още преди да се омъжи и да се чуе за нея където и да било и определено прави силно впечатление и буди възхищение не само у мъжете.
За съжаление обаче на снимки някак си наистина се губи огромна част от чара и, а пък пред камера прекалено много театралничи  Rolling Eyes

Подкрепям напълно - много ми допада таз жена, и с Дони ме кефт като семейство - едни такиа готини,освободени от комплекси Grinning Grinning Grinning

Искам да допълня и 4е,много бях изненадана от видът на Молдовките - много красиви и поддържани жени,то4но като нас Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но разсъждавайки върху темата,разбрах защо е така - половината Молдова се състои от Българи,което дава отговор на моята приятна изненада Flutter Flutter Flutter

# 64
  • Мнения: 27 524

Не бих нарекла Стефания Колева красива. чаровна, да, но красива не е.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 381
Според мен българката е красива. Не знам дали е най-красивата на света. Била съм в десетина държави. Швейцарките са в класацията ми за най-неподдържани жени. Една педя им пораснала косата и не си оправят боята.  Naughty Гъркините - били с големи задници. Е, чак пък толкова. Към Атина - да, но към Солун - не. Освен това много от тях, като минаваха покрай мен им усещах парфюмите. Изглеждаха поддържани. Е, не съм била в гръцки села, де. Преди близо година и половина бях на едно международно обучение. Там ми направи впечатление, че момичетата от Източна Европа  се гласяхме много повече от западноевропейките. Едно момиче от Канада никога не си беше махало космите на подмишниците  Sick, а иначе беше слабичка с хубаво телце.

# 66
  • Мнения: 5 103
Да.Доста съм обикаляла и съм виждала зашеметяващи жени навсякъде. Арабки, американки, европейки, индийки, китайки... Всички са хубави, ако се поддържат  Peace  Като цяло обаче имам впечатление, че повечето българки някак си нямат здравословен  вид. Да - слаби са повечето , но са отпуснати и косите им нямат блясък.
Peace

# 67
  • Мнения: 2 401
Разбира се,че е красива българката - категорично Naughty/ я се погледнете в огледалото ,моля Grinning/

И когато се правят заключения,се има предвид нацията,а не отделни индивиди. Разбира се ,4е има и не4истоплътни, и занемарени, и отпуснати.......Само 4е, едно е когато мнозинството е такова,друго е когато те се забелязват,защото са изклю4ения. Я ми кажете,къде по света има толкова много козмети4ни салони.........Ще ви кажа - никъде. Мого съм пътувала, и винаги съм търсила съзнателно или не,да ги видя тез салони...и установих,4е нямат.

Някой беше споменал,какви 4ехкини,полякини и незнам си какви били по-хубави........Да, по телевизиите им вси4ки са много хубави,само 4е като ги видиш на живо,на плажа, с окосмени триъгълници, с космати крака и мишници и с оновова бозаво излъ4ване - не това ми е критерият за красота Naughty И в Италия не видях струпване на красиви жени - 4ак се за4удих откъде идва митът за красивата италианка Rolling Eyes

И моля ви - имайте само4увствие, не с тази робска психика - цял свят ни оценил, ние пак си се плюем Crossing Arms

Само, че тези, които съм ги споменала съм ги гледала на живо, докато тук се коментират лица от снимки и тв, което е доста по-различно.   На мен ми  харесва естествената и неподправена красота на тези жени (да не се хванеш за космите пак, има ги и такива, като навсякъде),  излъчването.   

# 68
  • Мнения: 6 167
Говорейки за красота не мисля, че трябва да се показват манипулирани с  Фотошоп, светлина, технологии и лекари образи.
И моя снимка да обработите и аз ще излглеждам поразително красива.

Но, Невена Коканова....само снимка. ето тази жена е била истинска красавица ( което пак не я прави преставителна извадка)

http://www.ideabg.com/clients/funtime/gal/photos/75k.jpg

# 69
  • Мнения: 1 282
Всяка нация си има красиви жени и не чак толкова красиви. Мисля, че не може да се каже, че българките са най- красивите жени на света.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 381
Говорейки за красота не мисля, че трябва да се показват манипулирани с  Фотошоп, светлина, технологии и лекари образи.
И моя снимка да обработите и аз ще изгллеждам поразително красива.

# 71
  • Мнения: 7 201
И според мен българката е красива!Има и изключения,но като цяло имаме много красиви момичета и жени.За мен специално-Наталия Гуркова.

# 72
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз такъв обобщаващ извод "Красива е" не мога да направя.
Ей сега преди 2-3 седмици се върнах от море. Доста зяпах. Младите полякини и рускини са хубави. Младите българки често са с лоша кожа (може би от много тежък грим от ранна възраст) и са слаби. Но освен, че са слаби, са меки, отпуснати. Слаби, но не от спорт, а от диети и глад.

Българските мъже имат изключително изкривен поглед и харесват като цяло кожа и кокали. Такива са моите лични наблюдения.

# 73
  • Мнения: 211
Във връзка салоните в Щатите се държат и в тях работят 99% китсайки, много американки ги ползват за сравнение в града в който живеех от 20000 души-нямаше почти източно европейци, само на улицага,на която аз живеех имаше 4 салона 3 универсални и един за афромериканки. Не мога да кажа,че там няма красиви  и поддържани жени, има много.
По принцип адски много ненавиждам всякакви обобщения особено подобни-българите,италианците и т.н. но понякога наистина е лесно да се доестиш е някоя жена е българка, примерно по начина по който се е облякла или по това,че е поддържана. Аз мисля че българките в по-голямата си част се поддържат доста добре и изглеждат добре. Нпример, извън България когато съм виждала жени,които да ме впечатлят почти винаги после съм разбирала че са българки.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 020
Може би този въпрос трябва да го зададем на мъжете все пак Simple Smile Моят мъж е обиколил доста държави и казва, че българката наистина е много красива !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт