Деца с очни проблеми-2

  • 15 193
  • 325
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 914
просто все не ми нацелват "размера" Но не ми е проблем.
То и да ти го нацелят ,то той ще е най много минус 1,тъй че нищо ти няма Mr. Green
Деси що не сканираш една снимка от детството си,просто да покажем на хората ,че винаги има надежда.Аз като нейна сестра мога да ви кажа, че едното и око беше силно в носа,изкривяването и беше някъде към 45 градуса,не помня но беше много,повярвайте ми PeaceВ тийнейджърска възраст вече всичко беше наред

# 316
Вече съм сигурна, че има голям шанс да се подобрят нещата. Дано нямаме проблеми с прегледа, че малката е много трудна, когато стане въпрос за това.

# 317
  • Мнения: 3 914
Вече съм сигурна, че има голям шанс да се подобрят нещата. Дано нямаме проблеми с прегледа, че малката е много трудна, когато стане въпрос за това.
А така,само така ще мислиш Hug
А за прегледа,не се притеснявай,Топов е готин,има подход към децата,ще се справите Peace
Успех и ще чакаме да пишеш Hug

# 318
  • Мнения: 4 053
Вече съм сигурна, че има голям шанс да се подобрят нещата. Дано нямаме проблеми с прегледа, че малката е много трудна, когато стане въпрос за това.
А така,само така ще мислиш Hug
А за прегледа,не се притеснявай,Топов е готин,има подход към децата,ще се справите Peace
Успех и ще чакаме да пишеш Hug

 Peace
а пък моя прекрасен, като видя Топов за първи път каза:"този човек с тия ръце, що не е станал гинеколог" Crazy

# 319
  • Мнения: 3 914
Вече съм сигурна, че има голям шанс да се подобрят нещата. Дано нямаме проблеми с прегледа, че малката е много трудна, когато стане въпрос за това.
А така,само така ще мислиш Hug
А за прегледа,не се притеснявай,Топов е готин,има подход към децата,ще се справите Peace
Успех и ще чакаме да пишеш Hug

 Peace
а пък моя прекрасен, като видя Топов за първи път каза:"този човек с тия ръце, що не е станал гинеколог" Crazy
newsm62 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Много ми стана смешно,право е детето Laughing

# 320
  • Мнения: 888
Големи сте скици Joy, но Топов наистина е много мил и предразполага децата  Peace
Viki i mama, пускай новата тема, че станали пак много страничките   bouquet,
а Здравчето няма ли да си идва вече?

# 321
Първата ми работа, като отидем на преглед при Топов е да погледна ръцете му Laughing
А след това веднага да пиша какво е станало.

# 322
  • Мнения: 3 914
Първата ми работа, като отидем на преглед при Топов е да погледна ръцете му Laughing
А след това веднага да пиша какво е станало.
О да огледай го хубаво,ама сме си мръсници а Joy Joy Joy


а Здравчето няма ли да си идва вече?
Тя ми каза че няма да е тук само седмица,ама знам ли,с това лошо време на морето,може да и е харесало,екзотика Mr. Green
Бабиииииииииииии,пак се скри,де си бе Thinking

# 323
  • Мнения: 3 914
Айде марш всички в новата темичка Mr. Green
Моля модератор да заключи тази

# 324
  • Мнения: 4 053
а къде е новата  newsm78

# 325
  • Мнения: 1 710
Заключвам. Видях, че имате вече тема номер 3

Общи условия

Активация на акаунт