къде и как съхранявате отвореното вече АМ в тия жеги

  • 1 311
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Благодаря за това така бързо отзоваване на моя въпрос Wink. Ами и аз се поуспокоих,през часовете когато малката спи държа кутията в хола на климатик а после в кухнята, разбира се и там е сянка. А и наистина АМ вече свършва за 4 дни.
Абе стреснах се щото от седмица изпражненията и бяха някакви такива по-зелени. Според докторката нямало проблем. Вие какво ще кажете. Не давам никакви други неща освен АМ и от време на време водичка, за успокоение като плаче (получава се). ПОнякога смесвам нутрилон 1 с Комфорт за регулиране на изхожданията.

# 16
  • Мнения: 2 677
Това е суха субстанция, нищо няма да му стане колкото и горещо да е.

# 17
  • Мнения: 4 111
Важното е да не се държи на влага.

# 18
  • Мнения: 274
Аз също я държа извън хладилника. Ползвам Аптамил, но го слагам в кутия от НАН, плътно затворена. Преди няколко дни обаче като ходихме на гости на баба и дядо (Дунавската равнина с температури 40+) майка ми като сложила да му прави мляко сутринта, то се пресекло. За толкова време това се случва за първи път. Замислих се дали наистина жегата не се отразява на АМ? Нищо че е суха субстанция. След това не ми се е повторил случаят.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз също я държа извън хладилника. Ползвам Аптамил, но го слагам в кутия от НАН, плътно затворена. Преди няколко дни обаче като ходихме на гости на баба и дядо (Дунавската равнина с температури 40+) майка ми като сложила да му прави мляко сутринта, то се пресекло. За толкова време това се случва за първи път. Замислих се дали наистина жегата не се отразява на АМ? Нищо че е суха субстанция. След това не ми се е повторил случаят.
и аз правя така - Аптамил в кутия от НАН Laughing
а как се е пресекло? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 274
Ами пресечено както супа със застройка - всичко качено горе, а водата почти бистра отдолу  Shocked

# 21
  • София
  • Мнения: 5 758
Ами пресечено както супа със застройка - всичко качено горе, а водата почти бистра отдолу  Shocked
Shocked А джуркахте ли го хубаво? Да не би да не се е разтворило добре? Странна работа! newsm78

# 22
  • Мнения: 274
Който не е правил Аптамил той не знае как се джурка  Joy Приготвено по стара бебешка рецепта със всички разклащания, завъртания и подскоци. Нямам обяснение защо се получи така. Майка ми реши, че е направила водата прекалено гореща, но аз съм го сипвала буквално във вряща вода (от недоглеждане) и резултата беше изкипяване, не пресичане. Много се изненадах като го видях, но си мисля, че ако самото мляко се е развалило всички порции после щяха да станат така или да си променят я вкус, я мирис, цвят ... нещо, но всичко си изглежда нормално след това  Shocked  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз лично я държа на кухненския плот,не съм забелязала да има някакъв проблем-кутията се затваря доста добре все пак Peace

И аз така  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 758
Който не е правил Аптамил той не знае как се джурка  Joy
Joy
това ми хареса  Wink

# 25
  • Мнения: 1 207
Цитат
и аз правя така - Аптамил в кутия от НАН Laughing
и върху хладилника.Не смятам,че няколко градуса отгоре биха били проблем за млякото. Peace

# 26
  • Мнения: 1 230
На кухненския плот  Peace

Общи условия

Активация на акаунт