Предложете ми лятна количка за 6 мес. бебе...

  • 2 019
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 230
Плюс на Фламингото е и металната решетка за крака - някои колички или изобщо няма детето къде да си облегне краката (стъпалата) или са с тексилна подложка.

# 31
  • Мнения: 2 211
Пробвай с лятната Маг Ингланд Фламинго.  Wink 93 лв., струва си отвсякъде.
Ако се превъртаха дръжките, нямаше да могат да се свиват така компактно, и сигурно щяха да са по-тежки. А и се свиква, и на бебето му е по-интересно да вижда по-голяма панорама.  Laughing

Аз държа на превъртаща се дръжка, не за друго, а защото искам да мога да избегна да го пече слънцето директно или пък да го духа вятър.... Пък за панорамна гледка - той е достатъчно любопитен и си върти главата като ветропоказател  Mr. Green

Още съм в процес на обмисляне, но май най-накрая ще е Фламинго. Само искам да попитам и то ли е с толкова твърд кош?
Плюс на Фламингото е и металната решетка за крака - някои колички или изобщо няма детето къде да си облегне краката (стъпалата) или са с тексилна подложка.
Ако въобще има подложка.... Правили, стрували, легнало положение, пък на детето краката му висят като заспи  Sick

# 32
  • Мнения: 3 205
Ние имаме Маг Ингланд Фламинго и Чиполино Екзотик. Първата е удобна за возене през всякакъв терен, широка и дълга. Минава през всякакви видове стълби и релсите на подлезите. Втората ни е количката за пътуване, защото се сгъва много компактно. И от двете съм доволна много.

# 33
  • Мнения: 1 230
Като е легнало - нямаш проблем с напичането - гюрука е добре измислен и пада добра сянка.
За твърдостта на коша - ако имаш предвид облегалката - има твърда подложка (мисля че е дърво) и отгоре дунапренова възглавница около 1 -2 см. Хубав вариант е за малкото ти дете, понеже някои лятни колички нямат твърда облегалка и гръбнака на детето се изкривява от тежестта.

# 34
  • Мнения: 4 915
Да добавя и аз, за сянка съм купила и чадърче, или просто дърпам количката наобратно, ако се налага. Удобство си е, че дръжката е цяла - управлява се лесно с една ръка.
Наистина металната подложка е голям плюс, количката става дълга, никакви крака не висят.  Laughing

Не знам за коша колко твърд е, в сравнение с други колички, според мен е удобен за детето.

# 35
  • Мнения: 361
Благодаря ви за отговорите

 Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 329
Аз за зимната не огледах много много и я купих в първият магазин  Rolling Eyes но за сметка на това за лятна доста добре огледах  Laughing и се влюбих в Нео Нато от Малечко. Количките са италиански, да бяха на двойна цена тогава спрямо Чиполинските и Бертонските,нооооооо я ОБОЖАВАМ
Определено ти я препоръчвам  Peace

ето така изглеждат http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=1&id_prodotto=111 моята е в жълто  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт