Имало ли е такава тема?

  • 7 709
  • 162
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 750
Най-тъпото е "Аз обичам Слави Трифонов", не се майтапя.
newsm10 smile3532

# 106
  • Мнения: 2 849
Отивам да търся нещо интересно  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 2 849
Смешно не, но ми се стори странно, че в подписа си една форумка беше написала до последната буквичка точния си адрес - беше нещо от сорта на гр. ххх, ул. ххх, № ххх, ет. х, ап. х. Май града беше Видин, другото не го помня.
Това ще да е майка ,която в момента продава стоки в Продавалника .Много така правят ,в случай ,че си изтриеш ЛС с адреса,а трябва да ти пратят запис .дали ме разбра ,че нещо как го обясних  Crazyвреме ми е за цигара явно .

# 108
  • Мнения: 2 255
Понякога под аватарите си хората пишат страхотни простотии.Кой е най-глупавият подпис,на който сте попадали тук?
И не само под аватарите(което се води "личен текст" )... "Щом за нежни думи  късно е....." ми е глупав подпис...

# 109
  • Мнения: 1 924
Местожителство- ту тук,ту там ,ту хипопотам.

# 110
  • Мнения: 6 029
определно ме дразни изреждането на некви кила, некви сантиметри... пфу.
повечето от ленитчките са безобразно шарени и със странна комбинация на езици.

# 111
  • Мнения: 1 924
Това за лентичките е вярно LaughingАз също не ги харесвам,но ми е много удобно да знам на каква възраст точно е детето.Сега ,като ме попитат, отговарям с точност до ден Sunglasses

# 112
  • Мнения: 6 029
що си се прекръстила бе мацко

Аз казах някои лентички:) твоята е хармонична:)

# 113
  • Мнения: 1 924
Е,има някои нереални просто.Не мога да си спомя точна формулировка,но
от сорта на"Beb4o idva sled....38 weeks pregnant" bowuu

Смених го,щото искам малко промяна.Писна ми да съм Лу.

# 114
  • София
  • Мнения: 4 867
Една чуденка имам: тези, които си мерят с лентички дните щастие с МЪЖОТО, дали изваждат от общия брой часовете с главоболие, ПМС и посещенията на свекървата?

# 115
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy Това ме развесели, Янита.

# 116
  • Мнения: 1 952
Chanel, в профила ти има 3 тъпотии, достойни за първото място.
Не разбирам целта на темата ти.

# 117
  • Мнения: 7 122
Една чуденка имам: тези, които си мерят с лентички дните щастие с МЪЖОТО, дали изваждат от общия брой часовете с главоболие, ПМС и посещенията на свекървата?
Навремето една съседка в този дух на мисли казваше: През есента всеки се фука колко буркана е затворил и турил в мазето, а на пролет никой не си признава колко от тях е изхвърлил.  Laughing

# 118
  • Мнения: 6 206
Ето пак седя и се чудя същите хора ли пишат където вчера се възмущаваха на тесногръдието за дебелите и плажа.
Виждате ли по далече от носа си?
Ако наистина ги мислите тези неща, не сте по-различни от тези, на които се възмуващавахте вчера. Оставете хора да си живеят и правят каквото си искат.
Хората са различни и се радват на различни неща.

# 119
  • София
  • Мнения: 5 606
Chanel, в профила ти има 3 тъпотии, достойни за първото място.
Не разбирам целта на темата ти.

Peace
 Айде това за Славчо...преживява се, но "Щом за нежни думи  късно е....." . Има и много други, но всъщност всеки може да си пише каквото си поиска и надали има тук човек, който може да даде оценка тъпо ли е, умно ли е...  А за мен малката е принцеса, така че..., лъжа не съм написала, харесва или нехаресва на някой...

Общи условия

Активация на акаунт