Искам хубав незалепващ тиган?

  • 16 972
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 489
и на моя тефал не залепва, а и палачинки пържа само с еднократно намазване на тигана преди първата палачинка. иначе слагам олио в самото тесто, може би това има значение, но така ми е рецептата.

# 46
  • Мнения: 1 187
И аз не съм доволна от Тефал. Имам вече 3 хвърлени до тук. Сега съм с някакъв измислен тефлонов, но скоро и той ще сдаде багажа. Но явно повредата е в моя телевизор  Crazy

# 47
  • Мнения: 239
Аз също съм мното доволна от тефлоновите си тигани, не се вманиачавам да ги пазя, просто наистина не бъркам в тях  с метални прибори. Но съм още по-доволна от един тиган, незалепващ, дъното му е като вафла /релефно/, има червена точка, но не на дъното, а в основата на дръжката. Купих го за 10 лв. от магазин на ТСМ, има го в сайта на атракцион.Съжалявам, че не си купих поне още един.
И аз имам от тигана на ТСМ-нищо не залепва и много лесно се почиства.И от ТЕФАЛ съм доволна,но немския е по-добър newsm10

# 48
  • София
  • Мнения: 250
На моят Тефал нищо никога не е залепвало.  Rolling Eyes
На моят също Peace

На моя също!!!! Peace

# 49
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Сега си взех пак тиган на ТЕФАЛ (понеже не намерих други само ТЕФАЛ и евтини боклуци Close ), но този е за индукционни котлони и изглежда много по-добре от обикновения ТЕФАЛ, взех и и тавичка на ТЕФАЛ пък да ги видим. Давам им шанс за пореден път.

# 50
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Имам един ТСМ, много съм доволна от него  Heart Eyes
Всичко пържа в него- от палачинки до.... каквото се сетите и нищо не залепва

# 51
  • Мнения: 1 311
  Малко офф, ама как правите палачинки без никаква мазнина Laughing, те не стават ли като арабски питки?
 Иначе и аз не съм имала проблеми с Тефал, но пък и аз съм една готвачка... Купих си грил-тиган La Gratela или нещо подобно беше, от Хит, малко по-евтин от Тефал, и съм супер доволна. Но не режа в тях и ползвам дървени или найлонови прибори.

Мажа тигана преди първата само. И тя става някак си особена. Другите ги мажа с масло след като се изпържат. И си стават много вкусни, като на мама едно време  Wink В моя рецепта мазнина няма - само яйца,  брашно и прясно мляко.

# 52
  • Мнения: 512

Колкото до Цептер, това е единственият съд, с който не можах да се сработя - всичко загаря, независимо дали е с мазнина или без. Говоря за пържене/печене. С тенджерите нямам проблем, но тиганите са ужасни. На всичкото отгоре загорялото много трудно се мие.

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт