ССК- Варна

  • 12 613
  • 397
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 663
Аз пък си мислех, че вече нещата отиват към по-добро: доста майки около мен кърмят, без да имат представа от форума;
 в окръжна вече бебетата са при майките; попаднах на много хубави книжки на " моето бебе" за кърмене и късно захранване; а и също чувам за лекари във Варна, които до скоро са практикували старата схема, а вече я  отричат и т.н.  Simple Smile
За срещата- всички май са несериозни. Crossing Arms

# 391
  • Мнения: 2 282
тази седмица сме налице Simple Smile

# 392
  • Мнения: 287
Мерси момичета за подкрепата! Hug
Надъхахте ме и ето на кого съм решила да пиша :
http://www.mh.government.bg/site/7_pressoffice/25_contacts/
http://www.ncphp.government.bg/projects.php?PROJECTS_ID=552
http://www.ncphp.government.bg/projects.php?PROJECTS_ID=553
Пожелайте ми успех! Heart Eyes
Мис Бу ,аватарите ти и подписите ти ме подлудяват от кеф!Страхотно чувство за хумор!Браво! Grinning Hug
Имам малко идеи за срещата на ССК догодина.На кого да ги споделя? Grinning Ще открехна ,4е съм актриса и мога да съдействам с идеи и връзки с медиите! Sunglasses Flutter
А какво ще кажете за фешън дрехи за кърмачки? Grinning Grinning Grinning Това ако се популяризира ,вси4ки жени ще искат да родят и да кърмят,по възможност на открито! Laughing
Припомням изявленията на д-р Харитонова за кърменето. http://glas.bg/index.php?nid=11929 Изказванията на Ивана и "съпруга ми" са от нашата къща! Mr. Green Много се 4удя дали да подлея вода на тази женица,ама душата ми не ще върши гадости. newsm78 И все пак ,бива ли такава злоупотреба!!!Да прави нелепи изказвания по време на ССК и понеже е изказване на партия ,в медиите се отразяват само нейните глупости.Оказва се ,4е цялото мероприятие на входа на морската е било за вътрешна консумация! Close Ако сега направя публи4но изявление как член от партия Глас е о4евидно необразован и въвежда хората в заблуждение ,ще се намери някоя мутра ,която да ме пре4ука много скоро след изказването! Mr. Green Пу-пу!Ще го измисля някак!

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 18:11 от крокодил

# 393
  • Варна
  • Мнения: 758
Мале, мацки... колко сте несериозни...
Като заминавах така съжалявах, че няма да присъствам на вечерната среща, а вие даже дневна не сте си спретнали.
Айде някой с по-лека ръка да предложи ден и час, докато времето е още хубаво.

Някъде започна ли обсъждането на идеи за следващата ССК?

# 394
  • Варна
  • Мнения: 893
ами в градската тема си правим срещи, тук май рядко се влиза newsm78

# 395
  • Мнения: 3 595
Момичета Василена си има момиченце Анастасия Hug

темата

# 396
  • Мнения: 532
Здравейте момичета,

виждам че е отдавна не е писано в тази тема,но не ми се искаше да отварям нова.

Обръщам се към вас с молба за помощ.Става дума за съученичка на сестра ми от Варна,която има бебе на около 3 седмици.
Аз лично не съм говорила с нея,но от това,което разбирам детенцето е изболедувало тежка жълтеница с престой в болницата и т.н.
Спаднало на тегло,правили са някакво пробно кърмене, от което излялзо че  бебка е изсукала само 30 грама и съответно са и препоръчали дохранване.
На всички са ни ясни клопките от съветите на мед.лица и колко лесно може да се провали едно кърмене.
Сестра ми  е предложила на майчето(казва се Милена) да поговори с някой Ла Лече ентусиаст и тя се е съгласила.

Та така.Молбата ми е,ако може някоя от вас да се свърже с мен на лични(да има възможност и желание да се срещне с Милена),за да си остави телефон примерно,за да може вече топката да е в нейните ръце и ако тя иска да се обади.

Многословна съм,прощавайте.

Благодаря ви много  Hug

# 397
  • Мнения: 532
Здравейте момичета,

виждам че е отдавна не е писано в тази тема,но не ми се искаше да отварям нова.

Обръщам се към вас с молба за помощ.Става дума за съученичка на сестра ми от Варна,която има бебе на около 3 седмици.
Аз лично не съм говорила с нея,но от това,което разбирам детенцето е изболедувало тежка жълтеница с престой в болницата и т.н.
Спаднало на тегло,правили са някакво пробно кърмене, от което излялзо че  бебка е изсукала само 30 грама и съответно са и препоръчали дохранване.
На всички са ни ясни клопките от съветите на мед.лица и колко лесно може да се провали едно кърмене.
Сестра ми  е предложила на майчето(казва се Милена) да поговори с някой Ла Лече ентусиаст и тя се е съгласила.

Та така.Молбата ми е,ако може някоя от вас да се свърже с мен на лични(да има възможност и желание да се срещне с Милена),за да си остави телефон примерно,за да може вече топката да е в нейните ръце и ако тя иска да се обади.

Многословна съм,прощавайте.

Благодаря ви много  Hug

Мимито ми писа  Hug

Надявам се да успеем да спасим положението.

Благодаря отново   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт