Гадни памперси

  • 7 222
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 796
много ми е странно как така ви пропускат памперсите, колко често ги сменяте ние ползваме от най-евтините за нашите кг. 27-28ст. не казвам марка щото всеки месец е различна каквито има на тази цена и вчера единия пропусна ,но защото детето го пълни от 10 до 17ч. ако го бях сменила след обяда вместо да чакам да се наспи и следобедната закуска нямаше да пропусне.
Ами аз например ги сменям след всяко хранене,т.е. на 3 часа,но пропускаха само първите дни когато бяхме на Памперс.След като минах на Либеро вече не пропускат,въпреки че те пък са едни твърди такива и 3 номер пускаха едни гранулки,ама поне не пропускат.

# 76
  • Мнения: 222
И аз останах доста разочарована от Памперс.С каката бях супер доволна,а сега откакто минахме на 4-ката,при сина,пропускат якооо...Пробвах Либеро,но ми се струват доста плътни.Сега,като ви чета,ще взема да пробвам Мамиа,но немога да ви разбера,пишете за зелени и оранжеви.Каква им е разликата?Има ли изобщо такава или просто картинките?

# 77
  • Мнения: 796
Аз купих Мамия,обаче бяха в обикновена найлонова опаковка,не са като тези на снимката по-горе-в зеления пакет,какви съм взела тогава много странно-някакво менте ли newsm78

# 78
  • Мнения: 17 407
И аз попитах за тях, не помня в тази тема, или в друга...Не били ментета, казаха.

# 79
  • Мнения: 1 701
И аз останах доста разочарована от Памперс.С каката бях супер доволна,а сега откакто минахме на 4-ката,при сина,пропускат якооо...Пробвах Либеро,но ми се струват доста плътни.Сега,като ви чета,ще взема да пробвам Мамиа,но немога да ви разбера,пишете за зелени и оранжеви.Каква им е разликата?Има ли изобщо такава или просто картинките?
Както виждам, синът ти е на възрастта на дъщеря ми, което означава, че и килограмите са им горе-долу еднакви. Май писах по този въпрос, но пак да кажа - Калина тежи около 9900 гр., но вече ползвам 5-цата на Памперс и за сега няма проблем, въпреки, че са от 11 кг.  Peace

# 80
  • Мнения: 47 981
тези са по-дебелички от другите в сниманата опаковка, иначе са си много добри
за мамиата става въпрос

# 81
  • Мнения: 57
a nqkoi polzval li e Daipers?

# 82
  • Мнения: 1 230
И аз останах доста разочарована от Памперс.С каката бях супер доволна,а сега откакто минахме на 4-ката,при сина,пропускат якооо...Пробвах Либеро,но ми се струват доста плътни.Сега,като ви чета,ще взема да пробвам Мамиа,но немога да ви разбера,пишете за зелени и оранжеви.Каква им е разликата?Има ли изобщо такава или просто картинките?
Както виждам, синът ти е на възрастта на дъщеря ми, което означава, че и килограмите са им горе-долу еднакви. Май писах по този въпрос, но пак да кажа - Калина тежи около 9900 гр., но вече ползвам 5-цата на Памперс и за сега няма проблем, въпреки, че са от 11 кг.  Peace
За Мамията - ползвам 4ка - купувам ги в прозрачни опаковки. Самият памперс има оранжева лента около кръста и там пише номера- 4.
За килограмите - дъщеря ми е над 10 кг и ползвам 4ка, понеже по-големите номера не обхващат хубаво около краченцата и там ми пропускат. Всяко дете има различна структура и затова е преценка на родителя кой размер е подходящ при положение, че има застъпване в кг-те Peace

# 83
Ползвала съм Памперс, Хъджис и Либеро, но от Канбебе съм най-доволна.

Общи условия

Активация на акаунт