как се запознахте с вашите любими?

  • 2 201
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Запознахме се в дискотека в София.
Аз бях с приятелка, нейният приятел - колега на моя.
За мен беше любов от пръв поглед, той казва, че за него - също.
4 месеца безкрайно много смс-и, всекидневни срещи и решихме да заживеем заедно.
Година по-късно чакахме бебето, 5 месеца след като се роди сина ни, сложих пръстен.

# 31
  • Мнения: 3 219
Преди 11 години в една дискотека, бях с приятелка, тя го познаваше ....и така..... скоро заживяхме заедно, след година бяхме женени, а шест месеца по-късно и с дете.

# 32
  • Мнения: 22 436
Запознахме се една вечер в Кюто. Беше ми скучно, пратих съобщения на няколко човека и той отговори. )))
Разговори около 2-3седмици. След това започна семестъра и аз заминах за неговият град. След това 1седмица ми се обажда по телефона, за да се срещнем ей така и да пием кафе. )))
Аз накрая се съгласих. )))
И, от първата среща до сега. Вече 3години и половина. )))

# 33
# 34
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
В чата на ДИР.БГ

# 35
  • Мнения: 619
Нашто първо беше виртуална любов.
Беше единственият човек, който позна от къде идва никът ми. Неговият също много ме впечетли. Писах му мейл, защото беше изчезнал. Той ми отговори. Така 100 мейла за 20 дена. После среща. После сватба. Мда.
И при нас така ама не либоф ами приятелство .От приятелството на запознанство(т.е. среща) .Която.. на 4 или 5 час.. доведе до най-прекрасната целувка.

ехехе Верно толкова много теми имаще такива.Направо да се чудиш как всеки път го разказвам по-различен начин  Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 790
О! Бях му колежка.
Първо се сгаджихме. После той спря да работи там, после се оженихме, после и аз спрях да работя там. И така спазихме правилото-на работа да не си вадим там...какво беше.  Laughing

# 37
  • Мнения: 674
 В една .....детска градина ..... Smile В смисъл, там имаше едни беседки, в които се събираха доста хорица вечер и аз отидох с едни приятелки....и така....веднага се харесахме! kiss

# 38
  • Мнения: 473
Запознахме се в един сайт за запознанства, случайно той ми прати съобщение и така...Сватба, бебе и много любов.

# 39
  • Мнения: X
На вратата на фирмата, в която работеше. Отидохме с една колежка да метнем някакви файлове. После с него, моята и негова колежка се качихме четиримата в тролея. Мен ме свалиха, защото нямах билет. На другия ден аз пратих моята колежка да разпита за него, той пратил неговата колежка. Информацията беше, че той е женен с две деца /пълна лъжа/, а за мен - че си имам сериозно гадже италианец /вече бях скъсала с него/. Още не мога да разбера откъде си ги измислиха тези наши колежки тия неща. И така до едно фирмено парти след 2 седмици, на което го поканихме с колегите му. Тогава започна лекичко да ме сваля, а аз се задърпах, щото си имах пак някакво гадже. И така почти два месеца, излизания с приятели и колеги, той напъва, аз се дърпам. Накрая отидохме на море с обща компания и той се беше зарекъл, че ако не се предам сега, се отказва. Ама аз от това слънце, морска вода, алкохола първата вечер и се предадох. С уговорката, че това ще е само за морето и не е нищо сериозно. И така вече 6 години.  Laughing

# 40
  • Мнения: 376
Запознахме се в Елмаз..........никой нямаше намерение да сваля другия (все пак живеехме на 500кв. един от друг), просто имахме еднакъв хумор. Да но 3 месеца си говорихме по Скайп по цяла нощ, видяхме се 3-4 пъти и заживяхме заедно. Сега сме женени и си имаме прекрасна дъщеря.

# 41
  • Мнения: 3 500
Той ми беше шеф. Сега му го връщам.  Laughing bowuu

# 42
  • Мнения: 307
Ами, беше много готино. По онова време работех в една компания, а той в поделение. Така, та моите колежки и аз, ходехме да обядваме в стола на това поделение, и един ден... гледам аз един готин пич в униформа на опашката пред мен. Погледна ме няколко пъти, а аз го изучавах скришом  Joy Joy  И така, идва неговия ред, а той ме пуска пред него.  Shocked Изобщо не го очаквах, защото смотах нещо от сорта: "ама аз чакам две порции...", а той: "е, нищо де!"  Joy Та тогава, на опашката за манджата   Grinning, го забелязах и... се влюбих. Не бях виждала друг мъж с такива топли очи, това бяха, и все още са, очите на моята половинка!   remybussi Two Hearts

# 43
  • София
  • Мнения: 5 729
Негов приятел си падаше по мен,а аз се чудех как да се измъкна от него smile3518..Та той ме запозна със своите "смотани" приятели (по неговите думи),явно за да го оценя.С единия се погледнахме,и вече 6 години  gydi (още спорим кой кой е от тази анимация)  smile3521

# 44
  • Мнения: 83
в чата съвсем случайно.
и вече 2 год.продължава тази случайност

Общи условия

Активация на акаунт