Напето пристъпва Януарската мама - тумбака показва, съмнение няма!

  • 11 242
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Здравейте мами,
Не можем да доплуваме до работа бе   sport027

Аз пък, противно на разума, сутрин не мога да закусвам. Обикновено ям кофичка кисело мляко преди кафето и това е...
Хубав ден на всички  bouquet

# 271
  • София
  • Мнения: 64
Добро утро и от мен,
за закуската преди и аз въобще не закусвах, само чаша с кафе и това беше, сега и аз се събуждам с неистов глад. Освен мюслито, мога да предложа кисело мляко с бисквити или прясно мляко с бисквити...още от малка обожавам това  Wink Плодвете също са много подходящи, но докато ида на работа и вече пак съм гладна, но пък може да се комбинира с лека втора закуска към 10,30-11 от банан или обикновенни бисквити! Ако се сетя за още някоя друга кулинариика пак ще се включа!
Лек и прохладен ден на всички за сега!

# 272
  • Мнения: 660
Ей ме на!   bouquet  bouquet

Отчитам се! НИЩО НЕ СЕ ВИДЯ!!! Нашето бебе направо ни разигра вчера, както си поиска!  Twisted Evil Twisted Evil Първо беше застанало по турски, а после си вирна краката нагоре към главата. Подлудяхме с докторката, защото трябваше да вземе мерки за БХС. За сметка на това идеално му разгледахме ходилата, петите и горната част на главата!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Това беше решило да ни показва. Хахаха. Много се смях! Повече от полових час мъки за тези мерки, взехме ги най-накрая де, ама пол - не разбрахме. А и пъпната връв беше между крачетата, та мисията беше абсолютно невъзможна.  Crazy Като отида другата-по-другата седмица на ФМ вече се надявам да се види.
Днес дадох кръв за БХС и чакам резултати във вторник. Цялото удоволствия ми излезе - 30 лева УЗ и 25 лева кръв = 55 лева БХС.

Тук навън е нощ, момичета?!  #Crazy И пак заваля. Цяла нощ не съм мигнала, така не обичам гръмотевици!  Sick Но поне ще разхлади и напои малко - всички имаме нужда от това!

Аз за закуската - при мен тя винаги е била първото, което правя сутрин и сега не е по-различно. А за спането по корем - от самото начало не спя така, защото все си мисля, че ще смачкам бебо!  newsm78 newsm78 Луда работа!

Стискам палци на всички, които днес са на изследвания или чакат резултати! Лек и спокоен ден!   bouquet  bouquet

# 273
  • Варна
  • Мнения: 3 252
ООО, мен чак ме е срам да кажа за закуската - цял живот съм си закусвала стабилно, сега ям или сандвич, или ако мъжът ми е вкъщи, ходи за закуски и ям всякакви банички, кифли и т.н.  Embarassed Но все пак удържам още кг, не съм качила нищо..

# 274
  • Мнения: 30
И аз като Алекс закусвам стабилно - някоя баничка, геврек или каквото ми попадне по пътя към работата. Не става без закуска при мен - така ми  се  Sick, ако не закусвам.
Иначе по корем не спя откакто разбрах, че съм бременна. Просто не мога да се отпусна да легна така, а винаги съм обичала да спя по корем.
Радвам се за добрите резултати на момичетата от изследванията. Дано при всички ни е така. Аз съм на ФМ на 10-ти, но дали ще видим пол  newsm78

# 275
  • Мнения: 719
Добро утро и от мен в тази прохладна утрин ( то май ве4е стана обяд аз докато се включа)  Embarassed Grinning
За закуската, аз да кажа че винаги съм си закусвала, а сега още повече, а към 10:30 пак съм си гладна и ако не хрусна нещо направо #Crazy Утре съм на ж.к. по ЗК и съм нетърпелива да видя колко ще отчете техния кантар, миналия път не бях наддала нищо Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 802
Добро утро, Hug
днес е 01 ви и аз приключвам месеца на работа - но влизам за малко поне .
за закуските говорите - от скоро си хапвам и аз - от няколко дена съм на бутер баничките от OMV - ако сте забелязали . Доста са вкусни и още не са ми омръзнали .
Радват ме хубавите ви резултати, дано така да продължим .
Миналия път едната докторка каза , че бебето ще е момче / но било рано още / , днес съм на ехо при другата - да видим какво ще се види ?!  newsm78
Сега да питам нещо - до сега никога не съм имала киселини - дори не знам какво е точно това -  newsm78 но снощи нещо ми гореше в гърлото цяла вечер  #Crazy ?
Някой има ли такива проблеми и как се оправяме ако пак ми се случи ?!  

# 277
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
пий газирана вода, Усмивка.

# 278
  • Мнения: 2 642
Здравейте,

аз закусвам плодове - диня или пъпеш, от време на време заменям плодовете с филийка хляб бонус с маслинов пастет. Пробвайте  Laughing

Никой не спомена какви книжки за бременни четете? Нещо за пренаталното възпитание?

Хубав ден от мен, и прохладен  Hug[/center[/b][/color]]

# 279
  • Варна
  • Мнения: 78
И аз винаги съм си хапвала стабилно, и то не само сутрин! Обичам да си хапвам и си угаждам с яденето.  newsm53 Може би защото никога не съм имала проблеми с килограмите! Но сега се замислям да се поогранича малко, че вече съм качила 7 кг.  Shocked

# 280
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ммммм, това с маслиновия пастет звучи суперско - напомняш ми да си купя, 10х.
Както ме сеща и да ви питам - вие имате ли промени във вкуса и предпочитанията, откакто сте бременни?
Аз, например, обожавам маслини, а сега нещо не са ми вкусни, много са ми солени (изкючая пастета от тях, де).
Ще чакам да ми се прияде шкембе чорба, например, и тогава ще призная хормоните и промените, които предизвикват за чудо 
smile3521

# 281
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  И аз съм соленоядна- маслини, сиренце, пушени гърди  chef, обаче готвено месо не ми се яде никак. И аз закусвам, защото се събуждам озверяла и като стигна на работа си правя филийки с хляб Бонус , сиренце и домат за закуска. От тази седмица вече няма да ми бият Прегнил и се надявам  хормоните ми малко да се поуспокоят, а метаболизмът ми да живне, че и аз съм напред със 7-8 килограма  Embarassed( не искам да се качвам на кантара вече).

# 282
  • София
  • Мнения: 6 198
Аз май съм трупнала 2-3 килца, ама с тези банички и айрянчета дето ги поглъщам на закуска е така  Embarassed Разчитам на повечето движение уж.
Добре ме подсетихте за мюзли и разни обогатени зърнени закуски, че и моето желязо е ниско /хемоглобин - 101/.

# 283
  • Мнения: 802
Да питам - някой от вас да има таблица - кой храни какви витамини съдържат  ?!
аз имах нещо подобно , но сега не мога да го открия .

# 284
  • София
  • Мнения: 1 546
Между подреждането на багажа и аз да се запиша в темата за последно. Стигнахме 15 стр. Laughing
Поне ще пътуваме в прохладно време. Аз закусвам задължително. Иначееее направо ме изяжда от вътре. От баничките и кроасаните се опарих и няма да опитам скоро - много лошо ми става нещо на корема от тях.  
И....момичета... newsm68 снощи докато си бяхме на вън с Алекс получих първия ритник от бебо. nuts както си седях на пейката и се извих нещо настрани ... малейййй...направо ме изръби. newsm62 Много се смяхме с майките а аз не можах дълго да спра да се хиля. newsm62 Много бях весела и...щастлива.
Това е от мен. Следобед тръгваме. Весело лафене и до скоро. Целувки на всички майчета.   love001

Общи условия

Активация на акаунт