Кога го усещате бебчо?

  • 1 441
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 588
За първи път усетих Ники в петия месец, ритничетата започнаха някъде към шестия. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 176
Усетих гъделичкане в четвърти месец, а аз имам много голям гъдел и си умрях от смях. Силните ритничета дойдоха в шести месец. Лека и спокойна бременност.   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 311
Първият път - изобщо каквото и да било движение усетих след 20 седмица, силните ритничета доста по-късно.

Сега - първите движенияв 18-та, в момента са доста по-осезаеми, но чак ритници не са. По-скоро побутване и напомняне, че е там.

# 33
  • Мнения: 42
 Grinning Grinning Grinning аз съм вече в осмия месец.за първи път усетих нашия бебок към края на шестия месец и то в банята като се къпех.стана ми много приятно, защото и на него му хареса.мисля, че при всеки е различно.а таткото е много щастлив като го усети, че мръцка в мен.желая на всички лека бременност и успех. Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 44
О,о,ще дойде време и за "ритниците". Радвай се,че бебенцето е кротичко,защото моята дъщеря постоянно риташе и мърдаше!Чак коремът ми отиваше на една страна! Grinning

# 35
  • Мнения: 31
Аз го усетих към 4 месец като потрепване в корема. Обаче сега - в 7 месец вече става въпрос за ритници. Понякога чак ме стряска. Добре, че само някои са по-силнички.

Общи условия

Активация на акаунт