Влизате ли с тампон във морето/басейна?

  • 49 390
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 963
Винаги, когато се налага, слагам тампон.
Инак, понеже съм от "жабите"  Mr. Green  и непрекъснато подскачам във водата, гмуркам се и т.н., тампонът после наистина е двойно по-голям. Сменям веднага след като излезна от водата.
Ако само се топя в морето и съм по-кротка, ми е правило впечатление, че не задържа почти никаква вода... Ама пак сменям веднага!  Peace
Не е толкова страшно и поне за мен е по-добър вариант от това да не се възползвам максимално от почивката си.  Wink

# 91
  • Мнения: 2 673
Влизам смело във водата по сто пъти на ден. Сто пъти сменям тампона. Плувам, скачам, гмуркам се. Ползвам ОВ - нямала съм никакъв проблем \възпаления, протичане\

# 92
  • София
  • Мнения: 7 804
Не влизам без тампон и оттогава нямам възпаления.  Peace

# 93
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета, не ми се наложи да слагам тампон, понеже не ми дойде. Закъснява ми 3 ден, дано няма причина, че ще я втасаме.  Crazy

# 94
  • Мнения: 668
Сигурно много от жените се презастраховат, но аз лично ползвам тампони от 13-14 годишна (т.е. откакто ми дойде мензисът) при всяко ходене на почивка и на басейн, независимо дали е лято или зима ... И досега проблеми не съм имала нито веднъж, а през училищния и студентския живот ходех почти всяка седмица на басейн, понякога по няколко пъти, и никога не ме е спирало това дали съм в М или не  Simple Smile Според мен е въпрос на усещане на жената, доколко й е комфортно и доколко не, а за това че при много движения тампона се бил напоявал - никога не съм усетила принципна разлика преди или след това, а съм спортна натура и ходех на басейн за да навъртам дължини. Разбира се, от хигиенна гледна точка сменям тампона след излизането (преди тръгването) от басейна, и също след като се прибера от плаж (т.е. на обед, и след това вечер, след следобедния плаж). По добре така, отколкото всяко лято да се лишавам от половината си почивка, заради нещо естествено.

# 95
  • Мнения: 3 456
Момичета, не ми се наложи да слагам тампон, понеже не ми дойде. Закъснява ми 3 ден, дано няма причина, че ще я втасаме.   Crazy
Mr. Green Mr. Green Mr. GreenПогрижила си се май скоро нито тампони, нито превръзки да ти трябват. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 96
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета, не ми се наложи да слагам тампон, понеже не ми дойде. Закъснява ми 3 ден, дано няма причина, че ще я втасаме.   Crazy
Mr. Green Mr. Green Mr. GreenПогрижила си се май скоро нито тампони, нито превръзки да ти трябват. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

О, я стига, мъжа ми ще се побърка и ще изпадне в дълбока депресия.  Crazy От както родих, редовно се случва да ми закъснява. Дано е това. Praynig 

Общи условия

Активация на акаунт