Кошница-столче за кола за най-малките

  • 2 007
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 115
Купихме си Макси Кози Кабрио - те са със специална подложка за да се предпазва кръста на бебчето от натоварване и отгоре около вратлето е мекичка - да не се кандилка главата  Grinning Преди това си бяхме взели Чико - но не бях доволна - много дълбока беше кошницата - Силви все едно седеше вътре. Миналата седмица и взехме стол - от 9-18 кг - Макси Кози Приори изофикс - от него съм супер доволна  Mr. Green малката вече не се свърта в кошницата - иска да е седнала и наклона не и изнася  Crazy иначе не и е умаляла още.

нали знаете, че до годинка трябва да се вози с гръб към движението...столовете 9-18 кг нямат тази функция.

# 31
  • Мнения: 4 362
Maxi-Cosi Cabrio   ,но пишат "до 15 месечна възраст",а всъщност на 6 месечна въраст вече и беше тясно и не ставаше.

# 32
  • Мнения: 46 518
Има и друга марка която има подложка за новородени и мисля че не е само една. а моето скромно мнение е че и в двата вида детето не е легнало  а свито и затова не се препоръчва да се ползва в първите месеци повече от два часа. Това е моето скромно мнение на педиатър.Simple Smile)

Ако има подложка- ок, но за да е безопасна при катастрофа, кошницата трябва да се ползва така, както е дадена от производителя, всяко допълнително нещо от рода на възглавница, одеало  и т.н., което не е от комплекта намалява защитата й.

За другите марки не знам, на Чиполино беше нашата, гърбът беше абсолютно легнал, крачетата вирнати. С въпросната кошница бяхме и на профилактичния преглед при ортопед, не е поставял ограчничение в ползването.

Общи условия

Активация на акаунт