Не знам как да я "кръстя" темата.

  • 3 542
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

аха  Laughing
много модно явления сред 35/40_те сингълки, а от 50 нагоре си е класика в жанра ве4е.
Джамайка, Куба, Капо Верде, сложи едно търсене в гугъл и се забавлявай  Laughing


Що неЩо лоШо ли има  newsm78

а ти под къси панталони в работата това ли разбираШ Grinning
заЩото аз по_къси не съм виждала



http://www.semplicementegeri.it/Images/varie/geri-windgust02.jpg

не бе, това са три4етвърти,  къси, къси говоря аз. не ме карай да търсим снимки.
в4ера даже една представителка на един от brand_овете ни се изтъпан4и с къси бели панталонки. елегантна си беШе  Rolling Eyes

пп. за туризма ниЩо лоШо, мисля и аз да се отдам на такъв на стари години  Twisted Evil
смеШно ми е просто, 4е се правят на големи моралистки... когато не се отнася до тях  Joy

# 31
  • Мнения: 1 393
Хубава и слаба си.
И интересна и различна. Радвай се.

Вчера бях за енти път в Salvador Dali Museum и си мислех за Гала-
щеше ли Дали да я хареса, щеше ли тя да бъде толкова желана и боготворена,
ако не е била така предизвикателна и различаваща се.

Свиркай си, ми е идеята. Има за какво. 

# 32
Феиам, къде моралисти бе (освен w средна Сицилия  Rolling Eyes)

# 33
  • Мнения: 2 427
Точно за панталонките със маншет става въпрос.Тука талианките много ги носят с чехъл м-у пръстите(инфрадито,както се казва).С дължина два пръста под дупето.И никой не реагира така ,както на моята дънчена пола!!!
Феям,ни е комплекс това моето,виж и Джоя какво е писала по-горе-само източно европейки с късо-талианките минават пак между капките!
Яд ме е че съм толкова заблудена,до сега да бях с тен,ако не робувах на общественото мнение.Двора ми е просто идеален за плаж!Ограден с високи зидове от всякъде,само дето този блок ми диша във врата,мамка му!Иде ми да го взривя! #Cussing out

# 34
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Феиам, къде моралисти бе (освен w средна Сицилия  Rolling Eyes)

ми мойто ли4но мнение е, 4е 90% са такива : фалШиви моралистки.

Точно за панталонките със маншет става въпрос.Тука талианките много ги носят с чехъл м-у пръстите(инфрадито,както се казва).С дължина два пръста под дупето.И никой не реагира така ,както на моята дънчена пола!!!
Феям,ни е комплекс това моето,виж и Джоя какво е писала по-горе-само източно европейки с късо-талианките минават пак между капките!
Яд ме е че съм толкова заблудена,до сега да бях с тен,ако не робувах на общественото мнение.Двора ми е просто идеален за плаж!Ограден с високи зидове от всякъде,само дето този блок ми диша във врата,мамка му!Иде ми да го взривя! #Cussing out

изто4но_европейският визаж не се състои само в мини_пола. айде да не влизаме в подробности  Rolling Eyes
то4но с такива гаЩи нормално се развяват, да не говорим, 4е за пръв път виждам и толкова къси поли.
я си се пе4и на воля, Ше им мине на твойте комШии. като свикнат, де, тренинг си трябва, а ти си ги оставила без такъв  Twisted Evil

# 35
Албертин, мен ако питаШ просто ти си и им киното на тези хора от блока, особено ако са възрастни. И при нас в квартала има такива, кой залепен за прозореца зад перденцето, кой със стол4ено на балкона и гледат, гледат по цял ден, тъжна работа. Твоите и късметлии, млада мацка по бански, влиза, излиза. Оооо ма тя и българка ...  и оЩе по_интересно им става. Това е...  

# 36
  • Мнения: 1 783
Ама какви са тези работи в тая Евроба бе хора?  Shocked Хем Америка бил континента на моралистите... Тук си ходя както си искам, когато си искам (е, не на работа с гол гръб и презрамки, но това важи навсякъде) и никой нищо не ми казва, не ме оглежда, не ми подсвирква. Хем аз не съм на нито един от бреговете, ами в моралистичната средна Америка. А не само аз, ами и всички останали - по бански в къщи на двора е без проблем. Аз рядко нося вече къси поли ( Embarassed), но има много с такива (местни и не-местни) и с къси панталони, дето Албертин ги описва, и с голи гърбове и пр.

пп. мани тоя комплекс българка (изто4на Европа)=лесна жена. като престанеШ да го мислиШ ти и другите Ще престанат, или поне няма да им се впе4атляваШ. те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
  Peace

Според мен, западно европейците (това едно голямо обощение, но като цяло) са доста настроени против източно европейците. Ами толкова много хора, до началото на 90 години не са искали и да чуят за тази част на света, макар че е било близо или каквото са чували е било пропаганда и лоши новини. А американците, пък за нищо не са били чували (още едно обобщение), само за СССР (пак голяма пропаганда) и ние сега им се струваме интересни.  Wink
Тъй че като са тъпи тези съседки, не им обръщай внимание и ще им мине интереса. Peace

# 37
Ама какви са тези работи в тая Евроба бе хора?  Shocked Хем Америка бил континента на моралистите... Тук си ходя както си искам, когато си искам (е, не на работа с гол гръб и презрамки, но това важи навсякъде) и никой нищо не ми казва, не ме оглежда, не ми подсвирква. Хем аз не съм на нито един от бреговете, ами в моралистичната средна Америка. А не само аз, ами и всички останали - по бански в къщи на двора е без проблем. Аз рядко нося вече къси поли ( Embarassed), но има много с такива (местни и не-местни) и с къси панталони, дето Албертин ги описва, и с голи гърбове и пр.


Бистра, тук не само местните ти свиркат, подвикват и т.н. ами е пълно и с араби и не само, които с такъв поглед те гледат, 4е ти става противно направо и да ти кажа ли4но на мен ми оказва влияние да не слагам къси4ко, просто ми е гадно да ме зяпат откровено  ooooh!

# 38
  • Мнения: 1 909
Защо тогава търсеше да садиш ниски дървета?  Grinning

Едно по-бързо растящо дърво, бамбуци или нещо подобно може би ще ти реши проблема. Или пък някаква тента.





# 39
  • Мнения: 2 427
Защо тогава търсеше да садиш ниски дървета?  Grinning

Едно по-бързо растящо дърво, бамбуци или нещо подобно може би ще ти реши проблема. Или пък някаква тента.







Niskite dwrveta sa za novata kwshta,tam nyama nikakva vidimost v zadniya mi dvor Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 909
 Joy  Joy
Ами че той проблема ти е решен значи, още малко търпение само. Нали няма и съседите да всемаш в новата къща Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 427
http://img262.imageshack.us/img262/3149/001ah6.jpg

Ето изгеда пред нас,гадния блок!Каквото и да сложиш ,ще те виждат.Тук сме под наем,не може и да саим дръвчета.

http://img46.imageshack.us/img46/5320/002zx7.jpg

А това са пердетата,гледам да осигуря максимална прайвази на семейството,както и да не дразня с моя бит съседите.Обаче,усилията остават неотценени.Повече от това в Италия накъде?!Все пак не сме в Иран,а аз имам такова чувство понякога.

# 42
http://img262.imageshack.us/img262/3149/001ah6.jpg

Ето изгеда пред нас,гадния блок!Каквото и да сложиш ,ще те виждат.Тук сме под наем,не може и да саим дръвчета.

http://img46.imageshack.us/img46/5320/002zx7.jpg

А това са пердетата,гледам да осигуря максимална прайвази на семейството,както и да не дразня с моя бит съседите.Обаче,усилията остават неотценени.Повече от това в Италия накъде?!Все пак не сме в Иран,а аз имам такова чувство понякога.


хихи можеШ да късаШ билет4ета за Шоуто  Grinning
тук като стане жега, всеки си изкарва националната носия: маркоанците са с тия дългите кво им се вика, цветнокожите и те в рокли ама Шарени, съседа идиец е с поли4ка тип парео и джапаки, абе да им е хладни4ко на мъжете  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 2 427
Да,чувствам се като в Биг Брадър,само че тук при нас няма премии за победителя. Confused

# 44
  • Мнения: 1 909
Сигурно много ще съжаляват съседите ти, когато се преместите!  Grinning

Вярно че имат отличен изглед, от ложата направо - освен да им устроиш някакво ужасно зрелище, че да не смеят повече да се покажат на балкона... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт