как предразполагате мъжа за секс

  • 4 173
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 929
Той май винаги е предразположен  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 802
Аз пък съм открила едно нещо, което още не съм го изпробвала при нужда, но ако се наложи, сигурно ще свърши работа.
СЛУШАЙТЕ.
Това го правя, когато се прибере ядосан, начумерен - щото съм по-троснат човек, и ако и аз отговоря с фасоните, става страшно...
Идва си той, човекът, недоволен, изморен, и по всичко личи, че ако можеше да се прибере в хотел - щеше да го направи. Иска миг спокойствие. Но не. Не се е родил с късмет, не си е взел жена, дето носи ванички за краката (ох, а как само би искааааал!!)
Тръшка ми се, но и аз не го оставям на мира - заяждам го, будалкам го яко, гледам да го изкарам от нервички и се кефя страшно! Той отговаря, естествено. Аз - още по! Но без злоба, разбира се. По този начин, когато бяхме деца... сещате ли се? Тук го пощипна, там го шляпна или гъделкам, докато накрая се образува един бой с възглавници и гъделичкане! И как така всичко завършва в леглото, странно, нали?

# 32
  • Мнения: 1 942
Според статистиките дето учат сексолозите 80% от семействата имат нередовен сексуален живот. Процента почва от по-малко разбира се и се стига до споменатата цифра с годините съжителство заедно и не си мислете че говорят за десетки години. Не след 5-тата година съжителство и секса вече е мираж  Laughing. Та като гледам тука във форума чудо някакво - все тия другите 20% отговарят  Mr. Green

Според мен секса може да бъде оценен в скала като земетресенията, само дето най-долу ще си е просто едното чукане, а най-горе "размазващия секс". Говоря за онова природно явление дето ако ти се случи после 3 дни ходиш леко замаяна  Crazy, а ако те повтори в рамките на седмица се налага да ходиш на чакракчия  Mr. Green Въобще не съм привърженичка на мъжете дето имат постоянно мерак, ша ма прощавате ама са като "слаба ракия"  Wink Обожавам пържени картофи, но ако всеки ден ги ям за един месец ще съм се наяла за тоя и следващия живот. Е, така де отплеснах се  ooooh!

За предразполагането - ами гледам да не е уморен, че аз като съм уморена съм така люта, че секса би влошил само нещата. А като цяло гледам да създам настроение, но до бой с възглавници нивгаш няма да стигнем  Joy

# 33
  • Мнения: 223
Малко нежност, малко внимание и една свирка чудеса правят Mr. Green
Peace Party

# 34
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Малко нежност, малко внимание и една свирка чудеса правят Mr. Green
да това май си е самата истина Peace

# 35
  • Мнения: 80
Frenskiq  minava  pri  vsi4ki  qvno   Joy .

# 36
  • Мнения: 2 908
В такъв случай не го закачам, защото по себе си знам, че няма да му е до това...
Peace

# 37
  • Мнения: 3 622
Той май винаги е предразположен  Mr. Green

 Mr. Green

Че то има ли мъже да не са?

# 38
  • Мнения: 453
Сутрешната ерекция не подминава мъжете в детеродна възраст  Laughing
Ако се възползваш от нея, няма да имаш ден без секс  Peace

# 39
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Какво да го предразполагам....то,той само като ме види и няма зна4ение дали е изморен или не....готов е веднага!
Същата работа.
Чакам той да ме предразположи. Laughing
Мхммм Peace

# 40
  • Мнения: 3 372
Малко нежност, малко внимание и една свирка чудеса правят Mr. Green
smile3521

# 41
  • Мнения: 188
За сега няма нужда да го предразполагам!  Peace
Достатъчно му е да ме види.....и   Embarassed

# 42
  • Мнения: 207
при нас няма такова нещо изморен и т.н. Постоянно му се иска на моя! Добре че работи в друг град за да почина малко Joy

Общи условия

Активация на акаунт