Сливен 14 - Лятото продължава все така горещо

  • 10 727
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 54
Здравейте мами!
Добре дошли на новите мами!
Puzzle и на мен ми изглеждаш позната физиономия,но мъжа ти го познавам 100 %-това е Благой.И брат му също познавам-Мартин той вече си има бебче - изпреварил е батко си. Laughing
Лека бременост ти пожелавам и успешно раждане.С каквото може ще ти помагаме.
Весел уикенд на всички.

# 271
# 272
# 273
  • Мнения: 525
Добро утро!

luna аз съм си в къщи.Мерси за музичката.Изпратих мъжа на работа и сега чакам децата да се събудят.Това е моето време за РС,защото през деня трудно се включвам.

puzzle добре дошла и от мен!

Дидка не знам дали някъде може предаването да се гледа.Те сега дават стари предавания.Тука на сайта има само снимки и леко се вижда http://www.vecheria.tv/participants_view.php?w=19&p=74
Има сайтове,където можеш да гледаш стари предавания,но не съм попадала на такъв,който има GTV.

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 08:52 от vanyia

# 274
  • Сливен
  • Мнения: 197
Добро утро и от нас с кислородчо.Мерси за песничката,Луне.
Оххххххх вече два дена е с разтройство дори и памперса него спира.Чак на чаршафите имаше вчера и той мацал,мацал. Cry
Умекна ми вече като ви се оплаках.Хайде лек ден на всички Joy

# 275
  • Мнения: 15 619
Добро утро и от нас с кислородчо.Мерси за песничката,Луне.
Оххххххх вече два дена е с разтройство дори и памперса него спира.Чак на чаршафите имаше вчера и той мацал,мацал. Cry
Умекна ми вече като ви се оплаках.Хайде лек ден на всички Joy
Наблюдавай го да не се обезводни, Ева!!!
Давай му течности повечко и банан...
Дано да му мине днес.

# 276
  • Мнения: 7 430
Еве, Опусумчето вече втора седмица е така... ConfusedЕ, то аз нищо не предприемам (т.е. не давам нищо за запичане като медикаменти) и си мисля, че е от зъбките - но пък трето зъбче не се вижда Wink Сменям по 10 памперса и нагоре, като сме навън го оставям без и ела да видиш какво става ooooh!
Той обича много водичка и за това поне не се притеснявам, че ще се обезводни - на кислородчо зъбки ли му излизат Thinking

Ванче, ЛункЕ
мерсаж за линка и поздрава Hug  bouquet

# 277
  • Мнения: 517
привет и от мен, мами Wink) Бях пуснала тема за детска ясла, но май са я изтрили или преместили незнайно за мен къде Simple SmileЗапознати ли сте за начина на пребиваването на едно бебе в детска ясла, дали се грижат добре за него..?Къде има такава..колко струва..?
Ние сме с 6 зъбчета вече Simple Smileа вие?? наздраве с кафе..пия си го за добро утро. днес си поспахме до 9 часа..Виктория така пожела..иначе вдига мама в 7 Simple Smile

# 278
  • Мнения: 15 619
привет и от мен, мами Wink) Бях пуснала тема за детска ясла, но май са я изтрили или преместили незнайно за мен къде Simple SmileЗапознати ли сте за начина на пребиваването на едно бебе в детска ясла, дали се грижат добре за него..?Къде има такава..колко струва..?
Ние сме с 6 зъбчета вече Simple Smileа вие?? наздраве с кафе..пия си го за добро утро. днес си поспахме до 9 часа..Виктория така пожела..иначе вдига мама в 7 Simple Smile
Идея си нямам дали във "Стоян Заимов" има ясла...
Моят син преди няколко години ходеше на ясла във "Българка" и бях доволна много.
 

# 279
  • Мнения: 7 430
привет и от мен, мами Wink) Бях пуснала тема за детска ясла, но май са я изтрили или преместили незнайно за мен къде Simple SmileЗапознати ли сте за начина на пребиваването на едно бебе в детска ясла, дали се грижат добре за него..?Къде има такава..колко струва..?
Ние сме с 6 зъбчета вече Simple Smile

А ти от кога искаш да я даваш newsm78 защото аз за бебета не знам да взимат newsm78
Мисля, че във всяка градинка има и ясла, но нека мамите от Заимов ти кажат Wink
....ама колко сте по-малки и вече изпреварвате моя Принц по зъбоникнене Laughing

# 280
  • Мнения: 200
ЗДРАВЕЙТЕ!

Луне, мерсаж за поздравчето!

Ние след малко отлитаме към старата столица!

Приятни събота и неделя! Утре като се приберем ще ви надникна пак.

ВАЖНО![/color] Нацелувайте сладурите си от мен и от Рости!

# 281
  • Мнения: 15 619
ЗДРАВЕЙТЕ!

Луне, мерсаж за поздравчето!

Ние след малко отлитаме към старата столица!

Приятни събота и неделя! Утре като се приберем ще ви надникна пак.

ВАЖНО![/color] Нацелувайте сладурите си от мен и от Рости!
Лек ви път!!!
Приятно изкарване в Търново!!
 Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 517

ДуЦКа & МУЦка :

....ама колко сте по-малки и вече изпреварвате моя Принц по зъбоникнене Laughing

[/quote]

az съм чувала,че колкото по-късно излязат толкова са здрави зъбчетата:))и твоя син си нямала кога да го родиш ми на моя рожден ден:)))))))))))))))))))))  bouquet  Става дума за годинка и нещо..тук в Заимов няма детдска ясла. взимат децата от 3-годишна възраст. Питамн информативно..събирам онфо все още.

# 283
  • Мнения: 15 619

ДуЦКа & МУЦка :

....ама колко сте по-малки и вече изпреварвате моя Принц по зъбоникнене Laughing


az съм чувала,че колкото по-късно излязат толкова са здрави зъбчетата:))и твоя син си нямала кога да го родиш ми на моя рожден ден:)))))))))))))))))))))  bouquet  Става дума за годинка и нещо..тук в Заимов няма детдска ясла. взимат децата от 3-годишна възраст. Питамн информативно..събирам онфо все още.
[/quote] На 3 години са вече за детска градина, а не за ясла. до 3 гоишна възраст са за ясла.

# 284
  • Мнения: 7 430

  Става дума за годинка и нещо..тук в Заимов няма детдска ясла. взимат децата от 3-годишна възраст. Питамн информативно..събирам онфо все още.

Не може да няма и за по-малки дечица ясла Wink
В Заимов до 64 блок мисля има градина - сигурно взимат и по-малки Peace

Силви, приятен път и весело изкарване в красивия град Wink

Общи условия

Активация на акаунт