Seinfeld - 19th Degree of U.S. Assimilation

  • 10 867
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • usa
  • Мнения: 2 113
Момичета, аз съм в София!

На майка ми днес и правиха биопсия. Ще чакаме резултати. Нищо не я боли, даже е започнала да яде повече и кръвните и показатели са по-добре.  Simple Smile

В ИСУЛ е мизерия неземна. Смрад също. Нямат термометри, топла вода, калъфки за възглавници... Вчера и стерилни инструменти нямали. Сестрите са груби. Днес идва една с инжекция течен аналгин и майка ми си подава ръката. Онази и вика "Кво седиш, ма. Дай гъза". Такива работи...

дано не и се налага повече да лежи там! стискам палци за добри новини!

# 301
  • Мнения: 1 393
Какво ще ми кажете за Nolen (Nolan), Nils, Neal, Nyles - ако не ви мързи, можете ли една собствена класацийка да ми направите.

Ами на мен това първото, Nolen, много ми харесва, да знаеш!
На Neal хич не съм фен, може би щото по едно време тук работех за един супер неприятен, грозен и мноого дебел Neal, но от мен положително мнение за това име няма да чуеш, сори.  Wink
Nyles е Ок (асоциация Фрейжър, разбира се, но то лошо няма.  Laughing)

Ноа на мен също ми харесва, но има едно мъничко проблемче с това име- имаме приятели с момченце Ноа- не можеш за нищо да му кажеш NО на детето, трябва да се използва нещо като STOP напр., защото иначе звучи много близко до името и детето се обърква.  Crazy

Аз всъщност имам една малко по- различна идея за теб- "играла" ли си си с идеята за две имена, "по американски"? Така спокойно можеш да сложиш нещо с Н в средата, да не чупиш кахъра на българския дядо, а първото име може да е съвсем друго. Или пък обратно- първото име на дядото, а средното- нещо, което наистина ви харесва и всъщност така да си му и викате; има много хора така, веднага се сещам за един Джеръми Кристофър, който всички знаят като Крис или една Жаклин Кейт- всички и викат Кейт. Та може би помисли и за този вариант.  Simple Smile

За обрязването - ще бъда съвсем откровена- да, тенденцията е към все по- малко и по- малко извършване на тази процедура, но си е безспорен факт, че поне в този един момент мнозинството мъже американци са обрязани и мнозинството жени американки го очакват и се стряскат и го смятат за "гроус", ако попаднат на такъв, който не е. И това ми мнение не е базирано само на Секс енд дъ сити (който, ако искате ме наречете повърхностна, но аз харесвам), а от приказки и наблюдения на/ с американци.
Ако ме питаш за моя личен хипотетичен избор- аз не бих го направила ,ако имах момченце.

Хиър агейн, стискам палци за майка ти! Hug
Тандури, не се коси, не е било времето сега значи, ще дойде време и за трето, сега си гледкай сладките Калин и Елена и им се радвай!  Simple Smile

Виктория, като едно снимково величие, както си ме нарекла, благодаря за което, да се присъединя и аз към не помня вече който го каза- наистина е прекрасна снимката на малката ти дъщеричка на аватара- много добре се е получило, харесва ми, браво!   bouquet

За снахите и зетьовете, дето подхванахме преди няколко страници, а аз нямах време преди да отговоря.
Значи, няма какво да си кривя душата, ние сме неофициално обещани на Антъни Кайл на Джи (гледай само какво красиво име има момчето и какъв е напет засмян хубавец на снимката, можеш ли да не си го заплюеш?)...Обаче има един недостатък момчето, да му се не види- местно е.
А виж Дани на Бубка- и той хубавец, че и голям батко (плюс!), а пък и момък бостънчанин се явява. Щото тя Мисис ви Джи има големи адмирации към Бостън от край време т.е. бостънчанството е един сериозен коз в случая.
След това и Джена. Казва момичето да не се избързва, нови попълнения се задавали. Ами много е права и тя. Ще вземе да роди и тя е едно хубаво момченце нюйоркчанче- не е шега. А и аз не спя, бележките си ги водя -то и имот в Овча купел имало детето.
Тъф чойс, с две думи. Ще трябва още да го мисля аз, ще видим... Thinking

# 302
  • Мнения: 2 563
Мерси за окуражаващите думи, момичета!

Джена, кво ще кажеш за Наим? Naeem. Звучно ми е.

И да прибавя, че и аз не бих си обрязала детето, защото не виждам смисъл. Мъжът ми е обрязван на два пъти (не ми е много ясно защо майка му в Русия е решила така), но работата не е свършена добре и като бил на 12 повторили и той има лоши спомени...

Бистра, за котето съжалявам. На по-добро място е и те пази отгоре.

Тандурка - цветя за тебе!

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 00:47 от Hear Again

# 303
  • Мнения: 1 783
Ама аз верно, че отскоро съм във форума, ама не го пропускайте моето момче пък Crossing Arms Черешова градина в с. Приселци, Варненско има, а кой знае може и нещо в Русия да наследи. Crazy

# 304
  • Мнения: 7 091
Хиър, дано да са хубави изследванията!!! Много го мислим майчето ти! Дано всичко е ОК и да не и се налага да лежи в тази болница пълна с "любезен" персонал.  Rolling Eyes

Джена, на мен Никола ми харесва Simple Smile, но идеята на MrsG за две имена също е чудна! Дето се вика и вълка сит, и агнето цяло  Joy

# 305
  • Мнения: 2 257
Wedding planners, name finders, movie fans, другарки: Тандури сигурно е сън засънила (това са 20та, 21ва теми, че чак до 30та - бая сън има да сънува жената); Джена мисли сериозно върху заглавието на сина си; аз чакам моя да стане и използвам момента да пусна нова тема. Моля, ако някоя е имала предвид заглавие - да каже и ако трябва, ще променяме сегашното. Мисля си, както сме подкарали заглавната страница - с картите на щата и списъка, както и с темите отдолу - скоро цялата ни първа страница ще е заета само с това (преди бяхме по-малко, темите вървяха по-мудно и този дизайн вървеше), та ако някой е без работа и му се занимава - моля, играйте, сменяйте и шлифовайте нашия малък "дом". Аз се оттеглям от поста "кръстница" (изобщо не разбрах как се оказах там, между другото?!). Тема 20та

Хиър, не мога да не споделя колко отвратително се почувствах, като прочетох за отношението към майка ти. Дано не се налага много да се застоява там.

# 306
  • Мнения: 3 491
не е ли Навухудоносор? Аз гласувам за него Wink

Тъй-тъй, и аз загрях, ама със закъснение, като помислих за Набуко.  Laughing E, щом отсега започнаха поправки в спелинга, се чудя какво ли ще е по-нататък ... Jenna, аз лично съобразявах и това нещо: Представях си въпроса "How do you spell it?", и гледах да е нещо с лесен отговор.
А ти каквото и да измислиш, добре ще му стои на детенцето, да ти е живо и здраво!

# 307
  • Мнения: 2 254
на наш'та фамилия най добре си пасваше един Даниъл...
Така де...малко по-надолу от това ти писание предложих Натаниъл...Даниъл с Н  Wink  (сега чета подробно назад,днес нямах възможност Embarassed и открих съвпадение)....
 Хиър,добри новини чакаме....
 Като сте се заприказвали за спелване...ето ви вица:
After a long illness, a woman died and arrived at the Gates of Heaven. While she was waiting for Saint Peter to greet her, she peeked through the Gates. She saw a beautiful banquet table. Sitting all around were her parents and all the other people she had loved and who had died before her. They saw her and began calling greetings to her -- "Hello" "How are you! We've been waiting for you!" "Good to see you".

When Saint Peter came by, the woman said to him "This is such a wonderful place! How do I get in?"

"You have to spell a word", Saint Peter told her.

"Which word?", the woman asked.

"Love."

The woman correctly spelled "Love" and Saint Peter welcomed her into Heaven.

About six months later, Saint Peter came to the woman and asked her to watch the Gates of Heaven for him that day. While the woman was guarding the Gates of Heaven, her husband arrived.

"I'm surprised to see you," the woman said. "How have you been?" "Oh, I've been doing pretty well since you died," her husband told her. "I married the beautiful young nurse who took care of you while you were ill. And then I won the lottery. I sold the little house you and I lived in and bought a big mansion. And my wife and I traveled all around the world. We were on vacation and I went water skiing today. I fell, the ski hit my head, and here I am. How do I get in?"

"You have to spell a word", the woman told him.

"Which word?", her husband asked.

"Czechoslovakia."
Последното успешно може да се замени с Навуходоносор  Mr. Green

# 308
  • Мнения: 195
добър ден на всички хамериканизиращи се и недотам мами.
нахлувам в темата спорадично, та да се представя наново - елица, с рада, от нй. знаем се с бубка и виктория лично, с други виртуално:)

мацо, и ние почти изостанахме в лондон миналата година, но се размина, та си се върнахме в нй. не завиждам за дъждовете, че са си бая порой там. ама ти звучиш добре:)

джена, за обрязването май повечето сме съгласни, че е излишна болка за бебето. за името всички идеи дето ми идват вече са предложени, но мен ми е слабост санскритския и името Налин ме кефи. Означава лотусов цвят. Найлс, Нед, Невин (като Кевин), Невада (озн снеговалеж на испански), Нарцис ми идват наум...

един въпрос ни в клин, ни в ръкав - ама Рада е на 20 месеца, вече 8 мес. не я кърмя и още имам мляко. Кога спира кранчето???

Тина, хаха, много злобна булка в рая хехе.

# 309
  • Мнения: 7 091
Мацкии, има нова тема Simple Smile

# 310
  • Мнения: 393
Пак сте изписали купища страници.
Hear agaiin, стискам палци за майка ти.
Аз се завърнах след 3 дни "почивка" на къмпинг  smile3515. Явно моята банда не можеше да понесе да е без слугиня, готвачка и сервитьорка (и детегледачка де). Иначе, мястото е супер, но БЕЗ бебета- Twin lakes (недалече от Leadville,CO). 

Общи условия

Активация на акаунт