Защо не трябва да ядем от Mc Donalds

  • 16 796
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 999
Млякото трябвало да е с леко кисел вкус - тва е като трева.

Киселото мляко се прави /поне според статията, която четох/ от два вида бактерии: от едните кисели, но млякото е по-гъсто, от другите сладни, но е по-рядко... Така че би следвало и двата вида да ги има в някакво съотношение.


# 46
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Кво стана с експеримента? newsm78 Тоя клип изобщо не можах да го гледам. Нямам и време да проверявам дали не са го качили някъде другаде  Tired

# 47
  • Мнения: 6 167
Харесвам Макдоналдс. За съжаление в моя град не го долюбват, защото съгражданите ми италианци са най-великите кулинари ( Laughing) , боклуци не ядат и бойкотираха заведението. Затвориха хорицата, остана един Мак на едно шосе извън града. Понякога ходя там и си спомням с кеф Макдрайв под моста на НДК - сутрин там има къде да се паркира и става за сутрешно кафе и закуска.
Не ми харесва миризмата на застояло олио, както и сандвичите. Но картофки не отказвам хич, както и онзи сладолед пълен с бонбонки ММ...Много ми е смешна тази кампания с калориите, на обратната страна на салфетките - целят, да ни кажат, колко не е вредно. А то е , няма какво да се лъжем. 

пс: самото клипче е  тъпо, защото и аз да си оставя сандвича в буркан за 3 седмици и той ще изглежда така.
особено ако в него има продукти не много фрашкани с консерванти. Успокоявам се, че ям на момента и доста бързо - докато се усетя всичко е аминокиселини Laughing

# 48
  • Мнения: 6 904
Абсолютно вярно е това за картофките, знам го от човек, който е работил там.
За жалост и мен това не може да ме спре да посещавам заведението.

# 49
  • Мнения: 2 563


пс: самото клипче е  тъпо, защото и аз да си оставя сандвича в буркан за 3 седмици и той ще изглежда така.
особено ако в него има продукти не много фрашкани с консерванти. Успокоявам се, че ям на момента и доста бързо - докато се усетя всичко е аминокиселини Laughing

Идеята е, че прекалено бавно мухлясват тия сандвичи, а пък картофките хич.

# 50
  • Мнения: 6 167
аааа, аз не я разбрах идеята, значи.  Blush Laughing

# 51
  • Мнения: 2 563
аааа, аз не я разбрах идеята, значи.  Blush Laughing

Този клип е мисля от бонусите към филма Supersize me. В самия филм мъжът слага един обикновен хамбургер и един макдоналдски в хладилника и ги наблюдава. Същото - макдоналдският държа сума ти време.

# 52
  • Мнения: 6 167
ясно. аз не го чух този човек какво говори, че няма звук  клипчето при мен.
като извод трябва да се гледат Е-тата. Laughing
децата си бих държала по-далеч, разбира се, но не знам как ще стане - МД имат перфектна политика именно към тях.

# 53
  • Мнения: 274
Вие сега ли открихте, че храненето в Мадоналдс е вредно? Те хората американци отдавна цяло проучване си направиха и заклеймиха Макдоналдса като един от най-големите и вредни навици на обществото си. Бил виновен и за големият процент заболяваемост и затлъстяване. Чак в новините репортаж имаше! Харесвам им само шейковете, другото не става за моя вкус!

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това не е нито реклама, нито анти - реклама ...това е филмче на онзи човек, който направи филма Суперсайзми ...предполагам продължава да прави експерименти всякакви ...  Grinning .. готин е, аз съм му фен..

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Възможно ли е да не мухлясват, защото са генномодифицирани или това няма връзка  Thinking ... или ги  киснат в нещо преди да ги пържат или ..  newsm78 ...  хапваш и после ги изкарваш в същия вид ....  Laughing

# 56
  • Мнения: 1 797
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=23963

Гледайте този филм, май това е човекът от клипчето Wink

# 57
Така си е , картофите са "мумифицирани". В това се състои и принципа на мумифицирането - обезводняване. Това се дължи на обработката им, при пържене на около 180° водата в тях се изпарява. И това не зависи от това какви са картофите, а колко вода е останала в тях. Естествено че остава малка част от водата, но тя е плътно заградена от мазнина, и въздуха не стига до нея. За мен това си е нещо нормално, не видях нищо ново , или шокиращо.

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А, ясно ... А защо се прави ? За да издържат по- дълго време ли ?  ... нали  бързо се харчат за какво  им е това ?  Crazy ох, почти заспивам

# 59
А, ясно ... А защо се прави ? За да издържат по- дълго време ли ?  ... нали  бързо се харчат за какво  им е това ?  Crazy ох, почти заспивам

А ти как правиш пържени картофи ? Предполагам по същия начин.
Т.е. това не се прави с цел, а е страничен резултат от приготвянето.
Водата ги прави меки, а липсата на вода - хрупкави.

Общи условия

Активация на акаунт