Жени с косми , много съм учудена

  • 40 174
  • 361
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
Аз вече на космат мъж се чудя, пък кво остава за жена Wink

# 46
  • Мнения: 1 753
Мразя мъже без косми... Мъжа ми повече ме харесва с косми на триъгълника, от колкото въобще без... Ужас!  Twisted Evil  Shocked  Laughing

Очевидно всеки си има вкусове, не мислите ли? И това че има наложени правила и някой не ги спазва не го прави нито по-лош, нито по-грозен! Айде малко да разширим мирогледа си, че тази тема е доста.... унифицираща....  Laughing

# 47
  • Мнения: 739
познавам жена на 28, от години ходи с косми по краката, дълги, но някак безцветни и тънки. на светло се виждат, все пак. сега тя заема високопоставен пост, взима голяма заплата, ползва скъпа козметика и поддържа безупречен външен вид във всяко отношение с изключение на това  Sick. Не го разбирам!
Бившият шеф на майка ми харесвал жени с космати мишници - страшно, ужасно ..... хора всякакви.
А козметичката ми твърди, че повечето й клиенти са мъже Simple Smile
За триъгълника - явно изглежда секси по доста начини и е добре да споделяте мнения с половинките  Grinning

# 48
  • Мнения: 990
Не мога да си представя ,че има такива жени и то млади момичета  Shocked

# 49
  • Мнения: 1 299
А козметичката ми твърди, че повечето й клиенти са мъже Simple Smile


Мда, има нещо такова. Последното ми посещение при козметичката ми малко ме шокира - бях единствената жена....

Но пък лошо няма и мъжете да се поддържат Peace

# 50
  • Мнения: 10 687
Аз пък се чудя от къв зор обсъждате чужди косми на цели три страници  Rolling Eyes
Всеки си решава сам за себе си  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 3 679
А пък аз познавам жени, които са БЕЗ ЕДИН КОСЪМ по краката и винаги са били така, не се е налагало нищо да обезкосмяват. 

Вие срещали ли сте такива жени ?
Да - майка ми.Има си 2-3 на двата крака и си ги подстригва с ножичка. LaughingНа ръцете също няма.Но подмишниците и триъгълника- естествено с бръснача.
Направо ме хваща яд,аз каква съм - а майка ми кьосе #Cussing out
По темата- отвръщават ме неепилирани жени.Че то в днешно време мъжете махат всичко и приличат на голи охльови,а жените с косми Shocked.Направо гадна работа е това -и то жена с положение,представителна,с възможности- поне една блъсначка от 0,50лв да си купи #Cussing out

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 13:39 от vnd

# 52
  • София
  • Мнения: 1 176
Има всякакви ...
Някой беше споменал по-напред в темата за жени, които си чистят краката до коляното.
защо?  newsm78 понеже до там и стига панталона, полата, погледите на хората  Laughing  Е, ей това не го разбирам ... или се обезкосмява или не. Средно положение тука няма.

# 53
  • Мнения: 5 622
И аз съм виждала жени, които натурално си нямат косми  Wink Виждала съм и такива, които имат съвсем руси и се виждат леко на слънце, иначе не ги махат(за краката става дума).

Всеки да си ходи както си иска и както намери за добре, на мен, че не ми харесва, едва ли има някакво значение.

# 54
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Има всякакви ...
Някой беше споменал по-напред в темата за жени, които си чистят краката до коляното.
защо?  newsm78 понеже до там и стига панталона, полата, погледите на хората  Laughing  Е, ей това не го разбирам ... или се обезкосмява или не. Средно положение тука няма.

И аз това се чудя и на същото че зимата не ги махат щото са с дълги панталони Rolling Eyes.Ей това не го разбирам Naughty,или махаш всичко или пускаш тревата и това е Peace

# 55
  • Мнения: 647
Има всякакви ...
Някой беше споменал по-напред в темата за жени, които си чистят краката до коляното.
защо?  newsm78 понеже до там и стига панталона, полата, погледите на хората  Laughing  Е, ей това не го разбирам ... или се обезкосмява или не. Средно положение тука няма.

И аз това се чудя и на същото че зимата не ги махат щото са с дълги панталони Rolling Eyes.Ей това не го разбирам Naughty,или махаш всичко или пускаш тревата и това е Peace
Пак е по-добре  Mr. GreenПоне незнаеш под нечий панталон какво се случва , но като видиш някой с плъхове под мишницата...маллииии ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 176
или се обезкосмява или не. Средно положение тука няма.

И аз това се чудя и на същото че зимата не ги махат щото са с дълги панталони Rolling Eyes.Ей това не го разбирам Naughty,или махаш всичко или пускаш тревата и това е Peace
Аз имах такава позната -  оправданието  беше, че няма достатъчно  време.
е как намира време за половин крака  newsm78

# 57
  • Мнения: 1 555
Косми =  Sick но все пак всеки си решава за себе си ! В Германия 50 % от жените / говоря за чисти германки/ са си с космите навсякъде и това не им прави никакво впечатление, нито пък и на мъжете им !

# 58
  • Мнения: 372
Колко трябва да си плиткоумен за да твърдиш,че е ненормално човек да не не си маха космите? Който иска си ги маха, който не иска има право да не го прави. По-грозна гледка от жена с косми е тъпата жена  Peace Всеки има право на мнение (и на окосмение) и това не го прави ненормален. Аз за себе си съм преценила,че предпочитам да ги махам. Не смятам,че е ненормално ако други жени не мислят като мен.
Какво викахте за толерантността към различните  newsm78 В оная тема за дебелите?
Peace  Wink
Все пак окосмението на другите хора не ни засяга лично като тютюнопушенето например... Ако те самите и половинките им си се харесват така - въпрос на ЛИЧЕН ИЗБОР (може би за някои това са непознати думи...) е дали ще се обезкосмяват. А който се чувства притеснен и унизен да общува с по-космати хора - да си смени познатите  Wink  
Аз лично се обезкосмявам навсякъде и ако нещо в окосмението на мъжът до мен ме притеснява - ще го споделя с него. Ако пък е просто някой познат/позната - какво изобщо трябва да ме засяга кой къде и защо не си маха космите??

# 59
  • София
  • Мнения: 2 271
А пък аз познавам жени, които са БЕЗ ЕДИН КОСЪМ по краката и винаги са били така, не се е налагало нищо да обезкосмяват. 

Вие срещали ли сте такива жени ?
Еееех мечтиииии  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт