Посъчувствайте ми

  • 2 628
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз те разбирам прекрасно, Янтра. Не една и 2 ла*няни случки съм имала  Sick

# 31
  • Мнения: 2 022
И аз съм имала подобни случки с моите зверове, но далеч не толкова колоритни.
Обаче няма да забравя една история от далечното пред-памперсово време.
Действието се развива през далчената 1989 г. Синът на братовчедка ми, на няколко месеца, се беше научил да си събува сам гащите. Събудил се той една сутрин, майка му го оставила за малко на тяхното легло и излязла от стаята. Той си свършил работата в пелените, станало му неприятно, събул се и започнал да се избутва с крачета по-далеч от "мръсното" място - на по-чистичко. И така обиколил цялото легло. И оставил широка кафява диря след себе си...

# 32
# 33
  • Мнения: 503
Ох, пропиляхте ме от смях с таз миризливата тема! И моята щерка сега я учим на гърне, та два пъти събирах "мини" от земята.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Добре ми е, събрах съчувствие Laughing Мъжът го прие лесно - в събота отиваме да си избирам цвят, в неделя мажем. Даже доброволно предложи да боядиса цялата стая, но аз искам само стената Mr. Green

# 35
  • Мнения: 165
Попиках се от смях!!!!!!!!!
Голямо пране те чака. wash hang

# 36
  • София
  • Мнения: 408
И ние имахме подобно преживяване в събота сутринта. Докато родителите си доспивахме, бяхме пуснали Тони да си обикаля около спалнята. По едно време мъжат ми вика става, ставай бързо. Тони се наааа...и имал разстройство, и омазал стената и тръбата на парното, е оправихме много бързо, защото мазилаката ни е перяща се ...
същия ден отиваме с майка ми и брат ми в Мола, по едно време брат ми вика - Тони май се ееее, поглеждам аз в памперса - нищо и подължаваме да си седим, след половин час, вече ми подмериса, поглеждам и да свършил си работата човека. Отиваме в тоалетната, но вече пропуснало и панталоните изцапани, събличаме го човека, но той започва да пикае, е това беше върха, .......

# 37
  • Мнения: 534
Такива случки изобщо не ме отказват от желанието за дете  Grinning
даже ми е забавно,
една стена айде сега не е голям проблем-мие се,боядисва се,ама спомените остават  Mr. Green

# 38
  • в Низината
  • Мнения: 705
Съчувствам ти от сърце!
И аз имам едни подобни случки. Дани беше още бебе. Аз бързам да отворя някакво пюре от боровинки, че плаче в другата стая. Сипвам пюрето в купичка и със замах го събарям от кухненския плот. Резултатът - паркетът, кухненската маса, насрещната стена - всичко в огромни петна от боровинки. И едно сако, което го бях метнала на стола. #CrazyЗарязах всичко и хукнах да пера сакото, даже забравих за детето... Sick Стената си остана на петна и сега съм я разкрасила с една изкуствена китка - доста кичозна.
Другата случка е с таткото. Детето казва, че "има ако", носи си гърнето. Докато седне обаче, малко се изпуска в памперса. Мъжът ми бърза да му свали гащите и като измъква памперса, разсипва всичко на килима. Sick, детето стъпва отгоре и го размазва навсякъде. Направо ужас! Такова пране му ударих на този килим...И доста се посмяхме. И досега ми е смешно като се сетя.

# 39
  • Мнения: 4 451
 hahaha Извинявай, не се стърпях. Голям сладур твоят Бесчо. Иначе и аз много ти съчувствам. Защото и мен не са ме подминали подобни истории.  Wink

# 40
айдееее, още една осрана тема.....А беше толкова розово навсякъде!

Общи условия

Активация на акаунт