Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18

  • 10 579
  • 310
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Мерси silvanapei   bouquet

# 241
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Момичета, а какво мислите за тази маша: http://www.laredoute.fr/vente-brosse-soufflante-rotative-de-calo … t=1&hasprev=0?

# 242
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Mомичета, имам питане. Пуснах поръчка на 26.07. До момента нямам потвърждение на пощата за поръчката. Кошницата ми е празна.Пише че се приготвя моята поръчка. На някой случвало ли му се е? Да им пиша ли писмо? И ако пиша писмо, може ли да е на английски че тоз френски хич не го умея Mr. Green

# 243
  • някъде
  • Мнения: 979
Щом ти е празна кошничката и на статута пише,че е в процес на приготвяне,предполагам,че е приета поръчката,иначе какво ще приготвят!?Пък за английския-можеш да пробваш!Дано се включи някое от момичетата,които са си кореспондирали с франчетата!

# 244
  • Мнения: 2 559
Можеш да им пишеш на английски, но най-вероятно отговора им ще е на френски, на мен само веднъж ми отговориха на английски. Но и аз мисля, че поръчката ти е приета, щом е в процес на подготовка, а са изпразнили и кошницата би трябвало да е ок. Парите дръпнаха ли ги?

# 245
  • Мнения: X
Момичета, и на трите ми поръчки - от 19-ти, 22-ри и 26-ти статута е en préparation. Може ли още да не са ги изпратили?

# 246
  • Мнения: 2 559
Момичета, и на трите ми поръчки - от 19-ти, 22-ри и 26-ти статута е en préparation. Може ли още да не са ги изпратили?
Не се притеснявай, дори като си ги получиш ще ти стои този надпис  Wink незнам защо, но не го сменят или махат

# 247
  • София
  • Мнения: 2 623
Моля за отговор от вече получилите
дрехи, че линка даден в началото не
се отваря.
Нося размер 48-50 по БГ номерация.
Кой размер трябва да поръчвам от
Ла Редут ???

44-46

Аууууу чудесно съм се наредила  ooooh!
Не знам от къде съм чула, че френската
номерация е умалена и понеже нося 48-50
за всеки случай си взех 52  Rolling Eyes
Сега вместо панталон съм си поръчала
парашут  Joy
Здраве да е  Hug

# 248
  • Мнения: 636
мила много съм се смяла на това"  Сега вместо панталон съм си поръчала
парашут 
Здраве да е   "  Peace
 
 

# 249
  • Варна
  • Мнения: 443
Моята поръчка е от 21-ви юли и на статуса ми пише "A domicile", което ще рече "With residence". Приемам го за изпратено  Mr. Green

Хм, сега като погледнах на друго място ми пише "en préparation"  hahaha Явно и при мен като при повечето  Wink

# 250
  • Мнения: 6 243
Здравейте   bouquet
 Четох, че над 2 кг се получава от митницата  newsm78 Коя митница обаче, аз съм от Стара Загора, ако трябва да пътувам до София някъде, ще ми излезе златна тази поръчка.
з
Здравей
искам да те попитам поръчвала ли са маратонки на Адидас и отговарят ли си на номерата?
И да - над два килограма се ходи на митница - но ти ще си отидеш в тази в Стара Загора Hug
Не, поръчките се получават в централна поща. Досега само една поръчка ми е била под 2 кг, без изключение съм си ги получавала в пощата. А последната беше един огромен близо 10 килограмов кашон - пак там си го получиш. Нищо не разделяй!

Говоря само за Стара Загора.
И във всички случаи плащам такса от 1,09 лв. за обработка на пратката ,каквото и да е това.

# 251
  • Мнения: X
Аууууу чудесно съм се наредила  ooooh!
Не знам от къде съм чула, че френската
номерация е умалена и понеже нося 48-50
за всеки случай си взех 52  Rolling Eyes
Сега вместо панталон съм си поръчала
парашут  Joy
Здраве да е  Hug

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 252
  • Русе
  • Мнения: 659
Да се похваля и аз, горе-долу съм уцелила размерите на дрешките. Този панталон  http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-femme.aspx?productid=32411 … t=1&hasprev=1 е от ластична материя аз си взех 36 номер, но се оказа, че ми е голям, за майка ми остава, тя е страшно доволна. Още един сутиен за нея, обади се и каза, че е ок.
От очилата, които си поръчах съм доволна, добре ми пасват на формата на лицето. Ето ги:
http://www.laredoute.fr/vente-les-lunettes.aspx?productid=324118 … t=1&hasprev=0
Тази блуза също ми е добре http://www.laredoute.fr/vente-cache-coeur-manches-3-4-femme.aspx … t=1&hasprev=1. В Розово
И една туника но не мога да я намеря, маетрията е много фина, кафеникава е пасва ми на черния клин, който мъжа ми купи като подарък от Испания Laughing

# 253
  • Мнения: 855
Здравейте   bouquet
Досега съм правила 2 поръчки на маратонки, всичко беше точно. Сега обаче ще се комбинираме с няколко приятелки и поръчката ни е 17 артикула, има дрешки, маратонки, детски обувки... Дали ще ми я пратят в пощата? Четох, че над 2 кг се получава от митницата  newsm78 Коя митница обаче, аз съм от Стара Загора, ако трябва да пътувам до София някъде, ще ми излезе златна тази поръчка. Моля който е по наясно нека да пише, за да знам дали да я пускам наведнъж или да я разделя на 2 колета.
Благодаря   bouquet
з
Здравей
искам да те попитам поръчвала ли са маратонки на Адидас и отговарят ли си на номерата?
И да - над два килограма се ходи на митница - но ти ще си отидеш в тази в Стара Загора Hug

Благодаря   bouquet
За маратонките- и моите и на мъжът ми бяха Адидас и си отговарят на номера, поне на нас ни заспаха  Peace

# 254
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Teзи 15 евро които трябва да похар4а  Party само за новата колекция ли са?
И на коя стъпка трябва да вкарам кода?   Peace

Общи условия

Активация на акаунт