Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18

  • 10 549
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • sofia
  • Мнения: 4 296
кода се вкарва още на 2ра стъпка,където са ти описани артикулите

# 256
  • Мнения: 4 202
Mомичета, имам питане. Пуснах поръчка на 26.07. До момента нямам потвърждение на пощата за поръчката. Кошницата ми е празна.Пише че се приготвя моята поръчка. На някой случвало ли му се е? Да им пиша ли писмо? И ако пиша писмо, може ли да е на английски че тоз френски хич не го умея Mr. Green


На мен ми се е случвало да не ми изпратят мейл, но всичко си беше ОК.

# 257
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Aз си харесах и някой друг сутиен, но не мога да се ориентирам в рамерите.... Може ли някой друг жокер да дадете за бельото Praynig

# 258
  • Мнения: X
Aз си харесах и някой друг сутиен, но не мога да се ориентирам в рамерите.... Може ли някой друг жокер да дадете за бельото Praynig

По БГ номерация съм 75В, а по ФР - 85С.

# 259
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Aз си харесах и някой друг сутиен, но не мога да се ориентирам в рамерите.... Може ли някой друг жокер да дадете за бельото Praynig

По БГ номерация съм 75В, а по ФР - 85С.

Мерси, аз съм 80В, значи по ФР трябва да съм 90С Мерси   bouquet  bouquet

# 260
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Моми4ета вкарах кода.. Веднага ли приспадат парите?
Или ти изписва цялата сума ,а дърпат по малко пари   bouquet

# 261
  • някъде
  • Мнения: 979
Деси,мисля,че подаръкът не е отстъпка,а ще ти сложат изненада в пакета с поръчаните неща.Аз и още две момичета днес стигнахме до тоя извод/имаме същия имейл/.

# 262
  • София
  • Мнения: 965


Благодаря   bouquet
За маратонките- и моите и на мъжът ми бяха Адидас и си отговарят на номера, поне на нас ни заспаха  Peace
[/quote]

 Hug
Мерси много  Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 965
искам да попитам - до кога все пак е намалението??? newsm78 newsm78 newsm78

# 264
  • някъде
  • Мнения: 979
Мисля,че до седми,имаме още време за харчлък smile3534

# 265
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
да вметна само за протокола: днес получих наведнъж поръчките от прословутия 30.06. и от 06.07.

# 266
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Деси,мисля,че подаръкът не е отстъпка,а ще ти сложат изненада в пакета с поръчаните неща.Аз и още две момичета днес стигнахме до тоя извод/имаме същия имейл/.
Мерси.  bouquet

# 267
  • някъде
  • Мнения: 979
Митбул,радвам се за теб!Колкото повече маТРиал за зяпане и пробване-толкоз по-добре!Представям си сега как си се заровила в разни кашони и торбички  GrinningДано всичко е сполучливо newsm10

# 268
  • Мнения: 4 200
Днес взех поръчките от 3, 5 и 14-ти юли. Май са пътували с един и същи влак.

Някои неща много ми харесаха, други не. Ще потърся из сайта и ще ви покажа кое ми хареса.
Пратих съобщения за нещата от общата поръчка - пишете ми , за да ви ги дам.

Памучен панталон - на мен ми харесва, уцелила съм размера: http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-prix-mini-femme.aspx?prod … t=1&hasprev=1
Към него поръчах една блуза - кремава с няколко тънки линии в лилаво, зелено и розово. Не мога да я намеря. Двете си пасват, а и най-важното - стават ми.


http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-en-denim.aspx?productid=3 … t=1&hasprev=1
Размер 180 станаха на мъжа ми. За 6-те си лева са добре. Доста са широки на кръста, но могат да се регулират.

За момчетата взех камуфлажни панталони и бермуди. Не са лоши - мисля, че ще са добре за игра. На ширина са добре. Малко плата е груб, но за игра или детската градина са ок.


http://www.laredoute.fr/vente-le-lot-de-6-slips-fermes-taille-ba … t=1&hasprev=1
слипове - трябвало е 1 размер по-големи.

http://www.laredoute.fr/vente-le-lot-de-2-soutiens-gorge-amplifo … t=1&hasprev=1
2 сутиена - размера е добре - за български 80B е добре 95B.
Само, че и 2-та отидоха за подарък, тъй като явно съм С.

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 02:36 от Stryper

# 269
  • София
  • Мнения: 965
Момичета - да докладвам - току що се връщам от митницата - взех си двата колета  newsm44
И двата са в ужасно състояне, но се надявам нищо да не липсва.
В митницата беше фраш с колетчета от "нашите"  Mr. Green така че не губете търпение
Митническата служителка каза, че буквално ги засипват ежедневно..
Даже самата тя беше доста запозната и ме пита до кога е намалението
Сега двете кашончета спинкат в багажника на колата и нямам търпение да дойде обедната почивка и да ги разкостя newsm47

Общи условия

Активация на акаунт