Как бихте предпазили бракът си от навика?

  • 2 206
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634
Много хубаво написано, babche!  Hug
Това е и моята философия. Разликата между нас е, че на мен ми предстои да я приложа.   bouquet

# 31
  • Мнения: 10 618
И ентусиазмът е до време.
И това е вярно. С годините ти писва да вървиш срещу течението и просто се оставяш да те носи.

Има такива моменти и точно тогава си проличава доколко връзката е навик. Ние сме заедно от 13г, връзката ни не е била скучна, защото сме много различни като хора, винаги е имало трудности за преодоляване, цели за постигане....
Напоследък доскуча обаче - не че си имаме всичко и сме цъфнали и вързали, но с появата на детето, покупката на жилище - някак се успокоиха нещата.
Иначе - изненадите са добро решение за предпазване от навлизане в руслото на навика. Не е задължително да са свързани с пари и голяма организация. Една картичка с мили думи в портфейла или на мейла, демонстрация на ново бельо, спонтанна разходка, кино или вечеря.
Дребните жестове са важни.
След толкова години мога да кажа, че тръпката не е същата като в началото и не вярвам, че може да е.Но пак я има - с някакъв привкус на нещо познато, близко и твое.
Истината е, че непрекъснато трябва да се полагат усилия за любовта, колкото и клиширано да звучи.

# 32
  • Мнения: 1 163
Заедно сме от15 г.много се обичаме от 3-4г.ходя с децата на почивка без него ;няма отпуска;раздялата от 1месец ни се отразява отлично

# 33
  • Мнения: 924
Браво babche,
много хубаво казано,
ние сме женени от12 год но понякога чувстам някаква празнота
може би съм доста взискателна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт