Гризане на нокти

  • 19 624
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
Това е ужасен,аз още го имам,на 28 год. съм........а ръцете ми са ужасни,немога и немога да спра,постояно си повтарям че не трябва ама...........най много 4-5 дена и после пак наново,проблема при мен е може да ви се стори странно но направо си усещам ноктите като растат и ме дразни много,незнам как да го обясня.имали някой с подобен проблем

# 46
  • Мнения: 53
От двете ми близнета Славенка повече се конти и повече време отделя на външния си вид, за разлика от Рени, на която и стига да е чиста и спретната. Обаче ... Славена до преди 6-7 месеца си гризеше ноктите ЗВЕРСКИ ви казвам! Наказах я много сурово според мен и се спря. Ще видим до кога.

Щерките са на 12 години.

# 47
  • Мнения: 9 052
Това е ужасен,аз още го имам,на 28 год. съм........а ръцете ми са ужасни,немога и немога да спра,постояно си повтарям че не трябва ама...........най много 4-5 дена и после пак наново,проблема при мен е може да ви се стори странно но направо си усещам ноктите като растат и ме дразни много,незнам как да го обясня.имали някой с подобен проблем
Нерви?

# 48
  • Благоевград
  • Мнения: 79
Ние сме на почти 3 годинки и започна да си яде ноктите в яслата.Убедена съм,конкретно за нашия случай,че е на психическа основа.Вече 2 месеца не ходи и у дома не ги яде.Иначе мазах ноктите с най-обикновен йод.Знаеше,че е лекарство и не ги гризеше.

# 49
  • Мнения: 262
Моя син е на 4,3 и ги яде от месеци до дъно!И го мазах с горчив лак на Перфект,който той изсмукваше и плюеше на пода докато го изчисти от ноктите си #Cussing out.Преценихме че с този лак,най-много да си довлечем някоя друга беля.Гризе ги и това е,колкото и да му говорим нещата не се променят Sad

# 50
  • Мнения: 32
При нас гризенето на ноктите започна като го дадохме на детската градина. Продължи 2 месеца, после беше лятната ваканция спря да ходи на градина и спря да си гризе ноктите. Но на есен с тръгването на градина, пак започна. Мажехме ги с горчив лак, но не помогна много, просто спря да ги гризе, когато се поуспокои. Сега ще сме първолаче, дано не започне пак.
Прави го когато е притеснен.

# 51
  • Мнения: 15 215
Славена до преди 6-7 месеца си гризеше ноктите ЗВЕРСКИ ви казвам! Наказах я много сурово според мен и се спря. Ще видим до кога.

И как я наказа? Моите възможности се изчерпаха, но резултата е нула.

# 52
  • Мнения: 830
Ооо пустите му нокти, оправия няма.
Само пиля,лакирам и мърморя и ефект никакъв.

# 53
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И ние сме с този проблем само,че не ги гризе ,а ги чопли.Започна с пълна сила от детската градина и така вече 1година.Има моменти в които след много разговори спира,но това е за известно време
и се започва пак.Ако си си гризе ,поне ще има надежда,че ако ги мажа с горчиво може да престане ,ами при чопленето какво да правя?

# 54
  • Мнения: 20
Това е ужасен,аз още го имам,на 28 год. съм........а ръцете ми са ужасни,немога и немога да спра,постояно си повтарям че не трябва ама...........най много 4-5 дена и после пак наново,проблема при мен е може да ви се стори странно но направо си усещам ноктите като растат и ме дразни много,незнам как да го обясня.имали някой с подобен проблем
Нерви?


охх нерви да може би и при мен е така ,во понякога просто не мога да ги търпя ноктите  #Crazy Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт