Съвет за хранене на много слабо детенце

  • 5 358
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
И моята дъщеря е доста слабичка за възраста си- към 9 кг.Хапва нормално, но не качва.Дано така да е  и в бъдеще Wink

# 16
  • Мнения: 370
Здравейте!
Моята дъщеря е 9 кг, а е на 1г. и 8 месеца (почти), не е от най-яшните и, честно да ви кажа, съм доста притеснена. Напоследък не иска да яде готвено и караме предимно на бискиви с мляко, някакви тестени нещица от рода на ргче или бутер баница, но в минимални количества. Посъветвайте ме нещо! Отказва да пие Мултисаностол и просто не знам...

# 17
  • Мнения: 1 049
Здравейте!
Моята дъщеря е 9 кг, а е на 1г. и 8 месеца (почти), не е от най-яшните и, честно да ви кажа, съм доста притеснена. Напоследък не иска да яде готвено и караме предимно на бискиви с мляко, някакви тестени нещица от рода на ргче или бутер баница, но в минимални количества. Посъветвайте ме нещо! Отказва да пие Мултисаностол и просто не знам...



Не трябва да липсва добавянето на 1 с.л. олио към домашно приготвените пюрета, било то зеленчукови или плодови. Поне така ми е казвало педито. Ако ядете попара пак да има една хубава бучка масло вътре и така... да не липсват мазнините, но все пак в умерени количества. Те помагат и за усвояването на повечето витамини.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт