Как забавлявате почти бебетата, но не съвсем на дълъг път?

  • 1 997
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
Зависи наистина от детето.Моята щерка застава като препарирана като види,че дъвча дъвка! Laughing Не я иска,а гледа внимателно какви движения правя,ако пък изкарам и някой балон е на върха на щастието си! Този номер го забелязах още като беше на около 6м. и до сега действа безотказно!
За пътуването до морето се бях заредила с 2 нови книжки/с твърди корици/един плик с балони,някакво рекламно списание с гланцирани страници/издават много впечатляващ звук ако се късат бавно и съсредоточено../ Mr. Green

Чудя се обаче как се пътува с кърмаче,това значи през половината път да е на гърда а не в столчето,вижда ми се опасно.. Rolling Eyes

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
 БОДЛИВКА, к'ва гърда?! Аз карам Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 1 750
Виждам, че упорито отказваш да признаеш, че може би проблемът е в "кошницата" и според теб на детето му е добре там. Защо обаче не пробваш поне за едно кратко пътуване новото столче?! Таман ще направиш сравнение и ще видиш как се чувства детето в него и дали продължава мрънкането. Не виждам какво ще загубиш от това? Над годинка бебетата вече стават деца, любопитството им расте, а пък и искат да са като възрастните. Да седят като тях, да се хранят на масата заедно с тях и т.н.
Кошницата на моята госпожица е същата, от 0-13 кг. Тя тежи 10 кг., но за мен беше видно, че вече й е не дотам удобна. За морето купихме столче на Чико. Малката беше очарована, пътуваше като голям човек на задната седалка, гледаше пътя и определено й беше добре. Толкова й хареса да гледа какво става извън колата, че дори не обръщаше внимание на любимата си играчка, която беше в ръцете й.
Иначе за дълъг път гледам да й взема някоя нова играчка, която да има бутони за натискане и някакви различни мелодии, а ако свети още по-добре. Солетки - гледам винаги да имам, те спасяват положението. Разни книжки, които тя уж разглежда, но преди всичко опитва Wink

# 33
  • Мнения: 1 347
Много благодаря, Azira!!!

Общи условия

Активация на акаунт