Агресивни хлебарки /вносни при това/

  • 5 926
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 526
Анче мамче,боракс мисля,че можеш да намериш в аптеките Wink

# 46
  • Мнения: 4 585


И други гадове почна да им харесва в България. Ще трябва да свикваме.

# 47
  • Мнения: 2 891
Не живееха ли и преди скорпиони в България  Thinking Мисля, че имаше някакъв вид, който вирееше тук, но не беше силно отровен или нещо такова.

То си пишело за тях   Blush Така е като говориш без да четеш  Mr. Green

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да си признае, този дето ги докара от Куба Twisted Evil
Embarassed

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045


И други гадове почна да им харесва в България. Ще трябва да свикваме.

Ох, сега ще чакаме африканската муха цеце, индийската кобра и американската гърмяща змия Crazy. Може и някой австралийски алигатор, поне да имаме от всичко. Laughing

# 50
  • Мнения: 4 447
От два дни прилагам "капана" с олиото - НЕ БАЧКА!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Само си изАбих олиото #Cussing out

Днес ще идват да пръскат от фирма, да мре таз гад  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 6 029
От два дни прилагам "капана" с олиото - НЕ БАЧКА!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Само си изАбих олиото #Cussing out

Днес ще идват да пръскат от фирма, да мре таз гад  Twisted Evil

нищо ли не улови? тогава и аз нема да слагам мазни буркани.

# 52
  • Мнения: 4 447
От два дни прилагам "капана" с олиото - НЕ БАЧКА!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Само си изАбих олиото #Cussing out

Днес ще идват да пръскат от фирма, да мре таз гад  Twisted Evil

нищо ли не улови? тогава и аз нема да слагам мазни буркани.

Ниииищо! Ни една гаТ, не влезнА там!  #Cussing out

# 53
  • София
  • Мнения: 38 523
Аз трепах една-две такива в Испания. Верно са аргесивни и летят! Sick

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Оле ле каква е тая гадост бе хора!!!Ужас!

# 55
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
(copy от съседната тема)
За щастие нямаме, защото сме в нов апартамент и след ремонт, но в предишния имахме. Т.е. имаше в блока. Веднъж годишно викахме фирма да пръска и така не припарваха.
Това, с което се пръска не е химия във варианта, в който си го представяте. Това са микрогранулки, които се разтварят във вода. Пръска се навсякъде (с нещо като пръскачка за лозе) - по шкафове, по стени и др. Като се изпари водата гранулките остават. Аз също бях питала дали няма да навреди на бебето и казаха, че няма как, освен ако не ближе стените.
Ако те интересува, можеш да попиташ, ето тази е фирмата:
http://terminators.hit.bg/

 

# 56
  • Мнения: 4 447
След като бабино-девитинините мазни буркани не помогнаха, викнах "наемни убийци" и напръскаха срещу 40лв - навсякъде. 6м - гаранция, че няма да има!Ако пък от някъде дойдат- ще умират, зашото препарта е дълготрайно действие. Вече не виждам от пълзящата твар - само 1-2 трупа. Ох, отдъхнах си, ако някой иска формата, на лични ще препоръчам, да не става реклама тук.  Grinning

# 57
  • Мнения: 9 865
За тези дето пръскат с Райд - силно токсичен е, дори след няколко часа, просто адски. За децата пък съвсем.
Много по-удачно е да се напръска от някоя фирма, но пък и там има много ментарджии.
Аз от новите хлебаркозаври не съм мяркала, но у нас беше адски зле, защото комшиите отгоре явно са некви дебили... В блока има много хлебарки, но съм наемател и не смятам да променям нищо... Возят се и в асансьора, преди 3-4 дена се возих с една.
Та след напръскването и спазването на основния закон против хлебарки - нищо открито за ядене (вкл. и в хладилника) и никакво струпване на хратия и найлонови торбички, нямаме. Но и това не е завинаги, след месец-два пак трябва да се пръска.

Преди ги мразех, но нямах фобия, след като една гнусарка ме полази в собственото ми легло вече треперя при мисълта за хлебарки.

# 58
  • Мнения: 884
Този линк ,който е дала авторката ми дава статия за национално турне на Слави и компания . За него ли се говори в темата?  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 891
Този линк ,който е дала авторката ми дава статия за национално турне на Слави и компания . За него ли се говори в темата?  Mr. Green

Добро сравнение направи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт