Нека помогнем и за тази идея!

  • 3 650
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 466
И аз гласувах !

# 61
  • хасково
  • Мнения: 107
Гласувах. Дано тази идея спечели! newsm11

Представяте ли си , че здравето на едно дете зависи от конкурс. И това ако е държава......??????!!!!  Ума ми не го побира. smile3506

# 62
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Гласувах. Дано тази идея спечели! newsm11

Представяте ли си , че здравето на едно дете зависи от конкурс. И това ако е държава......??????!!!!  Ума ми не го побира. smile3506
няма шансове идеята да спечели,а така се надявах да го докараме до първата шестица  Rolling Eyes то конкурса е за друго, но те каква я мислеха от ПИБ, а пък тя каква стана... Tired

# 63
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Winkхайде да ви видя сега! Hug намерих мейла на автора на идеята - всъщност не е кой знае какво, но поне имаме някакви координати - така, че като начало трябва да направим връзка с нея - за съжаление малко изоставам с графика и ще мога да и пиша чак утре вечер. ако някой има възможност по-рано, ще пратя мейла на лични...не искам да го публикувам, защото мисля че не е коректно  Rolling Eyes

Има ли тук някой от Сливен? Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 985
Winkхайде да ви видя сега! Hug намерих мейла на автора на идеята - всъщност не е кой знае какво, но поне имаме някакви координати - така, че като начало трябва да направим връзка с нея - за съжаление малко изоставам с графика и ще мога да и пиша чак утре вечер. ако някой има възможност по-рано, ще пратя мейла на лични...не искам да го публикувам, защото мисля че не е коректно  Rolling Eyes

Има ли тук някой от Сливен? Rolling Eyes

аз се хващам да пиша на сутринта,защото сега много ми се спи и лягам.Но първото,което ще направя на сутринта,още преди кафето,ще й пиша GrinningБраво Митбул!Евала ти правя,страхотна си!  bouquet

# 65
# 66
  • Мнения: 376
Ще помагаме, заедно сме по-силни от всичко  Hug

# 67
  • Мнения: 4 585



Ами то няма много време.
Единствения начин е всеки който надникне
тук, да го срожи в подписа си и да го разнася из форума.

макар,че има нещо ... една жена казала на мама, тя каза на мен, аз на вас ...
предпочитам контактите лице в лице, кой каквото има да казва, да казва.

# 68
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Ами то няма много време.
Единствения начин е всеки който надникне
тук, да го срожи в подписа си и да го разнася из форума.
макар,че има нещо ... една жена казала на мама, тя каза на мен, аз на вас ...
предпочитам контактите лице в лице, кой каквото има да казва, да казва.
това с агенция ЕЖК/една жена ми каза/ и на мен не ми е твърде присърце. затова засега имаме мейла на момичето, което е пуснало идеята и се надяваме чрез нея, по веригата да стигнем до самото детенце. намеренията, поне на някой от нас, са да се опитаме да му помогнем, кой с каквото и както може - след като разберем какво е състоянието му и от какво има нужда, разбира се...

# 69
  • Мнения: 485
Гласувах

# 70
  • Мнения: 319
Разбрах че конкурсът вече е приключил! Някой знае ли нещо по въпроса?

# 71
  • Мнения: 3 634
Разбрах че конкурсът вече е приключил! Някой знае ли нещо по въпроса?

Спечелилите ще бъдат публикувани в сайта на банката на 20 август.

Общи условия

Активация на акаунт