Форума в който никога няма да влезете (пове&#

  • 2 962
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 633
Продавалника и Отчетните.
От останалите има много, които не са ми интересни, в някои не влизам умишлено, други не ме вълнуват в момента, но знае ли човек накъде ще го отвее вятърът? Или някой линк...

# 61
  • Мнения: 6 167
има цяло море от подфоруми, в които нямам никаква работа - не влизам, и не чета.
има подфоруми, които пък съзнателно избягвам, за да не изпадам от истерия по темата забременяване.
рядко влизам там, винаги при конкретна нужда или въпрос.
аз съм тук за размяна на мисли по всякакви теми на български и затова клюто ми приляга най-добре.
това е и което ми липсва в чужбина - бистренето на родния ми език. в общи линии убивам времето до септември.
чужбинките са ми досадни, с изкл. на италианската тема.
рядко минавам един тигел по полето на  красивите, готвачките и Д&С.
харесва ми Хоби, но пък нямам почти никакви таланти за споделяне.


Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 15:00 от Lennie

# 62
  • Мнения: 3 342
Борис, много весела история. Усмихнах се.
Аз явно не ставам за мома-англичанка. Бих влезнала във всеки подфорум - нямам предразсъдъци, пък и съм любопитна.
Друг е въпросът, че от почти година поради липса на време и донякъде форум-отегчение влизам само в "Красива мама", "Хоби"/в една тема/, "Нашите деца" и "Клюкарник".

# 63
  • Мнения: X
Никога е силна дума, но все си мисля, че няма да вляза в Отчетните............там е ум да ти зайде, то са едни заглавиа, едни чудеса, малиииии  Shocked Mr. Green
В кърмаческия влизам мноооого рядко, но все може да ми се наложи, най-вече за да вляза в час с точно определен спор...........също в Близнаци, Родители в чужбина иии......не знам, може и друг да изникне. Thinking

# 64
  • Мнения: 3 634
Мисля, че никога няма да вляза в Отчетните. Било страшно чувам ...

Сигурно съм тъпа, защото не разбирам замисъла на Отчетните.

Чета по-малко от всички форуми, защото си намирам по нещо за себе си. Има теми, които искрено ме натъжават и си поплаквам, но после се чувствам по-добре. Моите проблеми ми изглеждат тооооолкова дребни...

# 65
  • Мнения: 843
    Боре,  така написано тръгнах да мисля за Други форуми,  щото нашите са подфоруми  на Н.В.  Форума.  И никъде не съм се застоявала достатъчно, както тук, че да го отрежа.   Всъщност преставам да влизам от липса на време.
     Вече не пиша в Отчетни,  но чета понякога. В Кърмене.. и Ам.. рядко, колкото да  взема инфо за някоя мама, дето няма НЕТ, но пък поне се пита, кое и как. Другите ги наминавам с удоволствие, но рядко - на работа съм вече.
    В " Родители, преживели..."  и " Деца с увреждания" влизам винаги, когато имам проблем.. лигав,  нищожен,   за да си припомня, че  живея, сега и тук, прегръщам си любимите същества ДНЕС.   И всъщност проблемите ми са наистина лигави и нищожни и трябва да се стегна.  Пътьом, ако мога помагам. Къде усмивка, къде СМС.   и много плача , разбира се.
   

# 66
  • Мнения: 4 585
Така и не направих разлика в БГ-Мамма кое е форум и кое подфорум.
Като кликна на деца с увреждания, чета "Форум за.." еди какво си.

Форум за родители на деца със заболявания и увреждания, изискващи специални грижи.

Форум за диалог между специалисти и родители относно интеграцията на децата в обществото,

# 67
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
родители, преживели загуба - два пъти влизах и ревах..
в дом и семейство са ми малко смешни...
преди се кефех на татковците, но ги зарязах, там няма такива!

# 68
  • Мнения: 5 103
Нищо лично към Бу и кърмачките , но в кърмене не намерих своето място просто защото не съм фен на самия процес
Бу, не се сърди, но и аз споделям това мнение.... Grinning
И аз така

# 69
  • Мнения: 843
Така и не направих разлика в БГ-Мамма кое е форум и кое подфорум.
Като кликна на деца с увреждания, чета "Форум за.." еди какво си.

Форум за родители на деца със заболявания и увреждания, изискващи специални грижи.

Форум за диалог между специалисти и родители относно интеграцията на децата в обществото,

 Ти пък що се заяде за формулировката ми..  Другото написано не важи ли ?

 и що?   Laughing Laughing

# 70
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аа, да. отчетните са голям майтап. мъчих се да пиша като бременна, не се получи нещо... то са едни месечинки, едни четвъртинки, едни човечета и пр. рими...

# 71
  • Мнения: 4 585
Далеч съм от мисълта та се заяждам, Найка. Аз те уважавам. Ти мен уважаваш ли ме?
Мечтая да си уточня понятията.
БГ-Мамма e форум.
В него има форум Деца с увреждания.
В него има форум интеграция.
Като руска матрьошка е.
На места е форум, в него форум, в него форум, в него - теми
На места е Форум - в него подфорум, в него - теми.

Общи условия

Активация на акаунт